Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali pazite, v kakšnem perilu greste k zdravniku?

Ali pazite, v kakšnem perilu greste k zdravniku?

Pri zdravniku, ki itak vidi desetine žensk vsak dan, take moralistke, poleti pa na ulicah, lokalih, tudi v službah napol nage. Da se na njihovem razgaljenem špehovju, ki ga razkazujejo po FB ipd. pasejo pogledi raznih tipov, jih seveda ne moti, ampak dohtarjev pogled je pa nevaren, nedostojanstven …

Nič ne pazim, ker imam na seb zmer čisto perilo, čista oblačila, jaz zmer čista in dišeča, skratka vse čisto.

Nič ne pazim, ker imam na seb zmer čisto perilo, čista oblačila, jaz zmer čista in dišeča, skratka vse čisto.
[/quote]

Aja, pa tud v tangicah grem.

Naj mecbabe popravijo, ampak postavne malde žženske ponavadi nimajo problemov s slačenjem pr doktorju. Sram je ponavadi starejše, take s prekomerno težo..

RTG pljuč sem bila do pasu gola. je rekel, da če želim lahko obdržim majico ( brez modrca), ampak da je slika zanesljivejša brez. ker je bil zelo profesionalen, sem sledila navodilom.

Jaz si ponavadi oblecem crne ali zivo rdece tangice, gor pa imam bele ali skoraj prozorne pajkice. Za namecek pa se si tiste strike potegnem gor cez boke, da se bolj seksi zgledam. In da je zdravnik cisto nor name!!!!

New Report

Close