Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali pogrešate Marcela Štefančiča?

Ali pogrešate Marcela Štefančiča?

Zelo,zelo ga pogresam.od kar ga ni vec na tv,bojkotiram SLO 1 in SLO2,da o slo3 ne govorim….Cakam,da se vrne

ene parkrat sem ga probal gledat v vseh letih, pa mi ni bil ok., tud studio mi ni bil ok. Ko je pa s(d)s greznica in pacient navalil na njega sem pa videl, da je ok. in na pravi strani ljudstva, pravice Od takrat je za mene Heroj ampak gledal ga vseeno ne bom. Bolj mi je tak stil ok. kot ga ima Slak, ena na ena, dva na dva, tri na tri, to je v športu z žogu klasika, stava pač…

ne pogrešamo. brezvezvna oddaja, histeričen voditelj. mogoče za kako drgnjeno postarano monovko, ki imajo rade stare dedce s čopom, drugače je bil pa stil oddaje nikakav. Sploh ti njegovi kao dobro plačani komentatorji, neki njegovi kolegi iz otroških let z brezveznimi komentarji

Marcel je bil levičarski hujskač in kot tak nima kaj delati na javni ( nepristranski?????l RTV!

Noup. Vendar privoščim, da verniki čim prej dobite nazaj svojega viteza križarja… in njegove maše. 🤣

.https://www.youtube.com/watch?v=RkZkekS8NQU

Odgovor na objavo uporabnika
Povem, 26.05.2022 ob 07:43

Marcel je bil levičarski hujskač in kot tak nima kaj delati na javni ( nepristranski?????l RTV!

Kako je hujskal?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6582, 26.05.2022 ob 07:50

Kako je hujskal?

Če pa tega ne veš ga nisi gledal pet minut v življenju.

Zamudil pa nisi nič, zanj je škoda vsakega trenutka . Še žena se je raje poslovila od njega kot da bi ga prenašals

tako ja, marcel in njegov komentator vidmar. neki penzionisti , z outdated temami , so se švercal za honorarje na RTV

Ga ne pogrešam, ker je v zadnjih dveh letih dokazal, da je pravzaprav fašistoiden narcis.  Za nikogar ki je javno zagovarjal lockdowne in korona ukrepe in se do danes ni za to opravičil, nimam več nobene empatije. Spoštovanja pa sploh ne.

 

Da, Marcel je legenda. Edina oddaja, ki zahteva intelektualni napor in ponuja alternativne poglede na sicer mainstreamovsko zablojen svet.

Nikoli nisem gledal, tako da mi dol maha, a je ali ni.

Odgovor na objavo uporabnika
Nick789, 26.05.2022 ob 10:47

Da, Marcel je legenda. Edina oddaja, ki zahteva intelektualni napor in ponuja alternativne poglede na sicer mainstreamovsko zablojen svet.

Torej ga nikar ne glej. Ti njegovih oddaj prav gotovo ne boš zastopil.

Odgovor na objavo uporabnika
Boring, 25.05.2022 ob 16:35

Vam je bil všeč način kako je vodil Studio City?

Kar pogrešam to oddajo, le za voditelja bi želela nepristranskega.

 

 

niti malo, še najmanj pa tistih njegovih 8 jurjev na mesec kolikor je stal voditelj, gostov pa itak ni bilo potrebno plačevati ker so razni mukiji radi sami prišli se kazat na rtv.

Razgradnja RTV-ja je potekala dokaj hitro. Vzpostavitev nazaj kakovostnega javnega informativnega in kulturnega servisa, kot je bil pred zadnjo janševo vlado, bo trajala dlje časa. Nekako dvomim, da se bo Studio City uspel vzpostaviti nazaj takšen, kot je bil, čeprav je bila to dobra oddaja s še boljšim voditeljem.

Odgovor na objavo uporabnika
Realistka, 26.05.2022 ob 13:14

Razgradnja RTV-ja je potekala dokaj hitro. Vzpostavitev nazaj kakovostnega javnega informativnega in kulturnega servisa, kot je bil pred zadnjo janševo vlado, bo trajala dlje časa. Nekako dvomim, da se bo Studio City uspel vzpostaviti nazaj takšen, kot je bil, čeprav je bila to dobra oddaja s še boljšim voditeljem.

res je bila kar dobra oddaja.

    dokler je ni začel voditi ta jebeni levičarski podtaknjenec …

Odgovor na objavo uporabnika
leva stran, 26.05.2022 ob 10:21

Ga ne pogrešam, ker je v zadnjih dveh letih dokazal, da je pravzaprav fašistoiden narcis.  Za nikogar ki je javno zagovarjal lockdowne in korona ukrepe in se do danes ni za to opravičil, nimam več nobene empatije. Spoštovanja pa sploh ne.

 

Države, ki so te “fašistoidne” protikoronske ukrepe uveljavile prve in takoj, saj so vedele in dokazale, da delujejo, preostali svet pa že 2+ leti jebemo ježa, kar je privedlo tudi do nove svetovne krize, pa je ne bi bilo treba.

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 26.05.2022 ob 13:19

res je bila kar dobra oddaja.

    dokler je ni začel voditi ta jebeni levičarski podtaknjenec …

Jaz pa ne maram oddaje Ozare. Ker nisem religiozna. A kljub temu ne bom trdila, da ni dobra in da je ne sme biti.

Kako sva si različna.

Nikako ga ne pogrešam, zame je bil nourejen neotesanec in svetlobno leto od nepristranosti, torej sramota za novinarski poklic!

Štefančič je skrajni levičar, cel rtvslo pa je levičarsko trobilo. Najboljše bi bilo kar ukinit prisilno rtv naročnino, pa naj bodo potem samostojni kot pač hočejo biti.

Naj jih potem plačujejo samo levaki, ki jih tudi gledajo. Prav nobenega smisla ni, da bi jih morali vsi Slovenci.

tale Štefančič je en histerični voditelj, ki so mu dosedanji uredniki dali kar domovinsko pravico. Ali so kdaj merili gledanost te oddaje?

Hahahaha, pingoti….neutrudni ste.

Ampak kljub vašemu trudu Janša čez nekaj dni ne bo več predsednik vlade in Slovenija bo lažje dihala.

Ne. Ni mi vec.

Po 30ih letih naj se s prijazni s tem, da mu ne bojo podaljsali pogodbe. Nastimal je cel kup folka, da krici zanj, ker je zgubu siht. Tudi meni so podaljsevali pogodbo. Po mesec, dva. Potem so nas vse zabrisali ven. In to v tovarni. Je bilo precej hujse delo kot blebetati v kamero. In mnogokrat nam niso podaljsali pogodbe. Nihce nas no vprasal, ali bomo lahko preziveli, ali imamo otroke in kredite. Mnogi od nas se nikoli niso bili redno zaposleni. Samo pogodba na pogodbo. Stefancicu pa enkrat niso podaljsali pogodbe, pa moramo vsi tuliti z njim medtem ko je na RTV skorajda docakal penzijo. Naj se sprijazni. Tako je pri nas. Vesel naj bo, da je lahko toliko casa delal tam. Zdaj pa naj se preusmeri v drugo stroko, naredi diferencialne izpite Ali naredi se en faks (kot so rekli nam na zavodu). Naj se neha smiliti sam sebi. Prevec je navajen, da je sluzba vecna in se zasanjal na svojem stolcku. No, dobrodosel v realnosti. Razvadil se je. Pa izpel tudi. Ni vec zanimiv.

Stran z Marcelom!!!!

No, pa imejte to temo, pingoti. Če ima človek v sebi toliko sovraštva, kot ga imate vi, pač mora nekje ven.

še nikoli nisem volil desnice, tudi sicer nimam redne stranke, katero bi volil, evo letos sem volil GALE-ta, ker je obljubljal, da bo zjebal to bando krdljivsko, tako levo kot desno. KAJ ima to veze z Marcelom?? To, da je marcel levičar, ki ves čas dela za levake, kar meni ni všeč- Vedno bi moral povedati resnico in reči bobu bob!!! Marcel je izjavil- kar vsi veste, da na RTV SLO dela nekaj Janšistov jih je zelo malo, ampak MI VEMO KDO TO SO!!! Marcel nima nobene pravice do takšnih izjav!! A vi razumete kaj je sploh povedal??? Povedal IN MI VEMO KDO TO SO zato pač ne bodo dolgo, ker jim bomo mi že pokazali!! Strinjam se, da je Janša poskušal RTV SLO okupitari s svojimi ljudmi, kar je tudi delno storil, ampak zavdajte se, da ne levi, ne desni nimajo pravice si lastiti javno TV in jo izkoriščati za propagando svoje politične opcije!!!  RTV SLO mora ostati nevtralna in potrebno je priti do nekih zakonov, ki bodo dali novinrajem tam zaposlenim in levim in desnim avtonomijo da se svobodno izražajo!!!  Samo poglejte kaj si je Janša dovolil, da bi propagando o NUJNO POTREBNEM CEPLJENJU izvajal tudi preko RTV SLO – niti en novinra si ni upal misliti- SAMO MILSITI drugače kot JANŠA, kaj šele, da bi kaj na glas povedal- vsem novinarjem je dal za zgled STA kateri je ukinil denar za plače, dokler ne bodo MISLILI kot Janša!! Jaz osebno sem za avtonomijo RTV SLO in STA  pa naj novinarji RES DELAJO IN PIŠEJO RESNICO, ne pa da so copy paste FARMACEVTSKE MAFIJE če govorimo o COVID NATEGU in zdaj zaradi CEPIVA ljudje umirajo, krvi so pa vsi drugi razlogi samo cepiva ne!!! Kje je kakšen pošten raziskovalni novinar, ki bi pisal resnico????

New Report

Close