Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali pogrešate Marcela Štefančiča?

Ali pogrešate Marcela Štefančiča?

Grmek

Točno tako .

.https://youtu.be/8XBxvSc9Ll4

Zelo ga pogrešam. Upam, da se vrne.

 

Niti malo, tip je agresivni levičarski fašist. Tak človek sploh ne bi smel delati kot novinar, lahko bi bil npr. bouncer.

Ne pogrešam ga

 

Ne pogrešam ga. Ne razumem zakaj toliko pomlad zaradi nepodaljšane pogodbe. Drugim se to dogaja brez takega pomlad.

 

Marcela nisem gledala že nekaj let, zato ga nič ne pogrešam. Če sem slučajno zašla na Studiocity, sem se vedno čudila, komu je v interesu, da ta oddaja taka, kot je bila, sploh obstaja. Za mene negledljiva in hujskaška.

Odgovor na objavo uporabnika
meni je, 25.05.2022 ob 17:22

Meni je bil Marcel super. Bister, hitrih misli, dobro razmišljanje,  zanimiv humor. Skratka špica.

In odkar so ga odstranili, RTV slo sploh ne gledam več.

Če so sposobni tako dobrega voditelja dat stran, potem je jasno, da nimajo nobenega pojma in

nimam nobenega razloga, da jih gledam,

Istočasno so pa dali tisti plehki avši,  oddajo v soboto . Samo zato, ker je Pirkovičeva žena.

Res nizek nivo.   Kar se mene tiče, je rtv slovenija postala greznica in mojega časa je zanje škoda.

    Ko je Rosvita preklopim,Marcel naj se vrne

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10395, 29.05.2022 ob 12:28

    Ko je Rosvita preklopim,Marcel naj se vrne

To je značilno za teleta, da ne morejo gledat izobražencev kot je ga. Pesek

Odgovor na objavo uporabnika
Takole bom rekel, 29.05.2022 ob 12:52

To je značilno za teleta, da ne morejo gledat izobražencev kot je ga. Pesek

Ti si pa janšistek, a ne? Sodim glede na izrazoslovje.

NE !  Ni gledljiv, nacin vodenja, izgled, enostranski, nizek..

Nic ne bom pogrešal Štefančiča.Tudi odd. ni bila nič posebnega.Stalno vskakovanje v  besrdo drugega.

A zaradi tistega spisa, pardon doktorata, o Pučniku je kao izobražena? Marcel tak spis napiše v enem večeru, in to po vodenju SC.

Odgovor na objavo uporabnika
Darinka Gurevnin, 29.05.2022 ob 15:41

NE !  Ni gledljiv, nacin vodenja, izgled, enostranski, nizek..

Zanimivo, da je (bil) voditelj najbolj gledane info. oddaje negledljiv. Nekaj ne štima..

RTV, prisilno pa resne. Pa še plačujejo kaj, neke ostarele molk in instA ùrlan 😂 😳🙄😄

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Upi bupi, 29.05.2022 ob 13:06

Ti si pa janšistek, a ne? Sodim glede na izrazoslovje.

    Ja, ponosen sem na človeka, ki je za Slovenijo naredil več kot bo cela tvoja žlahta naredila v milijon letih za vse človeštvo.

Odgovor na objavo uporabnika
Takole bom rekel, 29.05.2022 ob 21:50

    Ja, ponosen sem na človeka, ki je za Slovenijo naredil več kot bo cela tvoja žlahta naredila v milijon letih za vse človeštvo.

Pa še hud, kot pravi janšistek mora biti. :-DDDD

Za vas ni problema, ker vam ta oddaja ni všeč. Oddaja je imela visok odstotek gledalcev, verjetno ne zato ker bi bila slaba. Če bi Marcela redno gledali in razumeli bistvo, bi verjetno mislili drugače, razen če vam niso ljubše pravljice na novi 24 TV.

Ne pogresam. Pa tudi slo1 ne gledam.

Ne pogresam-patudi programa slo1 ne

Histeričen in koleričen tip. Nikakor ne pogrešam. Od kje vam podatek, da je bila njegova oddaja najbolj gledana???

Jaz bi ga nagnala ze pred leti, nesramen, gostom je svoje misli dobesedno usiljeval,ce se negdo ni strinjal z njegovimi besedami ga je enostavno povozil,mislim da ima slovenija dovolj sposobnih mladih ki  bi vodili bolje.

Negledljiv že vseh 33 let al kolko že vodi to oddajo, nikoli ga nisem mogel gledati več kot par sekund. Brezvezen nezanimiv enostranski tip.

Odgovor na objavo uporabnika
gorenjska k, 25.05.2022 ob 17:20

Ne.

 

A neznana odgovoriti na vprašanje?Očitno pretežko zate.

New Report

Close