Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali pogrešate Marcela Štefančiča?

Ali pogrešate Marcela Štefančiča?

Ne! Kolerik, z zamaknjenim gobcem. To ni za na televizijo.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1914, 30.05.2022 ob 22:46

Odgovor na objavo uporabnika
gorenjska k, 25.05.2022 ob 17:20

Ne.

 

A neznana odgovoriti na vprašanje?Očitno pretežko zate.

lahko prevedeš v razumljiv jezik?

Bil je čisti politični aktivist levice in je poneumljal

nova
Uredništvo priporoča

Bil je dolgočasen  ,bonton za njega ni obstajal delal še je kod ,da ga moramo gledati. Čas je za spremembe

Odličen voditelj in kultna oddaja studio city.  Vedno sem ga gledal, odlični gosti, glede očitkov o levičarstvu itd. vedno so bili v oddajo vabljeni vsi, če pa se janšisti na vabilo niso želeli odzvati je pa to njihov problem. Marcel in njegov studio city pač ni za vsakega, ampak ni problema saj tisti ki vam ni odgovarjal imate vašo novo 24

Lakše se diše… bez štefančiča.

Odgovor na objavo uporabnika
Marcel je zakon, 31.05.2022 ob 23:49

Odličen voditelj in kultna oddaja studio city.  Vedno sem ga gledal, odlični gosti, glede očitkov o levičarstvu itd. vedno so bili v oddajo vabljeni vsi, če pa se janšisti na vabilo niso želeli odzvati je pa to njihov problem. Marcel in njegov studio city pač ni za vsakega, ampak ni problema saj tisti ki vam ni odgovarjal imate vašo novo 24

Ta starec bi moral biti že dolgo na minimalni penziji. Če ne bi bil sin brihtnega fotra, ne bi bil dober niti za klošarja.

Ja zelo pogrešamo Marcela,ne vemo kdo nam bo zdaj neumnosti razlagal.

Odgovor na objavo uporabnika
Srele, 01.06.2022 ob 17:58

Ja zelo pogrešamo Marcela,ne vemo kdo nam bo zdaj neumnosti razlagal.

Nič bat, jih je ostalo jebeno veliko.

Pogrešam njegovo oddajo

Ne, prav nič.

Bolj kot sem si mislila. Res je bila dobra oddaja, ne samo zaradi Štefančiča, tudi sicer nekaj posebnega.

    Ja g. Štefančiča pogrešam, odličen voditelj oddaje, prefinjeno direkten, pronicljiv in vse pohvale sposobnemu voditelju

Gledanost pove vse….

Da moral je oditi,ker je imel dosti v glavi v primerjavi z Janezom Janšo.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Stane918, 02.06.2022 ob 09:06

Da moral je oditi,ker je imel dosti v glavi v primerjavi z Janezom Janšo.

 

Ti pa nimaš najbolje pospravljeno v glavi. Razmetani koleščki in tako dalje 😵

Ne pogrešam voditelja,niti oddaje. Ne maram ljudi ki so primitivni in da se po vrhu še grdo obnašajo in grozijo. Tudi jaz sem Slovenka in ne maram, da mi nekdo grozi. Tudi v podjetjih ti dajo odpoved, če si višek si moraš poiskati novo zaposlitev. Tudi rtv ni od novinarjev ampak od vseh nas. Pa žal ne opravljajo svojega poslanstva. Še dobro, da imamo možnost prebrati novice tujih medijev na internetu.

Meni je že 20 let car, pove točno to kar misli večina ljudi, nobenega ne špara, je argumentirano kritičen. Ne marajo ga pa samo troli in ljudje brez hrbtenice.

Niti malo!

Odgovor na objavo uporabnika
Boring, 25.05.2022 ob 16:35

Vam je bil všeč način kako je vodil Studio City?

Kar pogrešam to oddajo, le za voditelja bi želela nepristranskega.

 

 

WTF je Marcel Štefančič? A človek s tem imenom sploh obstaja? :))))))))))))

Odgovor na objavo uporabnika
BTDT nepr., 02.06.2022 ob 17:07

WTF je Marcel Štefančič? A človek s tem imenom sploh obstaja? :))))))))))))

Obstaja. Oče človek in sin idiot.

 

Ubogi oče!!!

 

Se je izneveril. Naj se posveti raje filmariji, samo tam očitno ni kruha pa žene svojo kruhoborsko špuro. Škoda, ni tako blesav kot daje videz, manjka mu ženska da se sprosti, minili so časi ideologij, pluralista osiveli.

New Report

Close