Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali povedati da jo mož vara

Ali povedati da jo mož vara

Lahko vprašam: bi povedal svojemu prijatelju za tak primer? Najbrž da.
Nadalje: je ta človek tvoj prijatelj? Najbrž ne.

Lahko vprašam, če si bila po odkritem še vedno intimna z njim?
[/quote]

Ne.

Ne.
[/quote]

Temu si se zavestno odpovedala, tega časa ne boš mogla vrniti.
To obenem ne pomeni, da si prenehala biti ženska.
Zato pišeš, da pogrešaš bližino.

Otroci zrastejo in odidejo.

Moji otroci niso prikrajšani za nič. Sva dobra starša, čez dan se zaradi narave dela vidiva kakšno uro ali dve, imava zelo spoštlljiv odnos in se ne kregava. Ne gre se za materijalne dobrine, sploh ne..včasih je bilo ovir zaradi katerih nisem šla več, sedaj jih ni več a sedaj mi nič niti tako ne manjka. Živimo v miru, razumevanju in ne razumem vseh teh komentarjev o zlorabi otrok. Res ne. Pa mi ne manjka samozavesti, samo dvomim, da bi našla koga, ki bi bil to kar iščem. Kvečjemu bi si nakopala samo težave.. a to sedaj rabim? Jaz in moji otroci? Niti slučajno. Mir. Užitek. No stress in predvsem brez nepotrebnih dram v življenju.
[/quote]

Zelo si naivna, če misliš, da otroci tega ne opazijo. Ampak, če si srečna, čeprav če prav razumem si ti tista, ki se je odločila, da se bo v dobro družine podredila in zavestno sprejela igro cankarjanske Mame. Težko razumem, ker ga ni denarja, ugodja, ki bi pokrilo tovrstno izdajalstvo.

Temu si se zavestno odpovedala, tega časa ne boš mogla vrniti.
To obenem ne pomeni, da si prenehala biti ženska.
Zato pišeš, da pogrešaš bližino.

Otroci zrastejo in odidejo.
[/quote]

Se ne sprenevedam, vem da ni v redu. Pogrešam.

Vem, niso problem otroci. Me ne skrbi zaradi njih. Problem je, da mi bo težko sploh kdo všeč. Do sedaj v vseh letih sta mi bila le 2, s katerima bi bila kompatibilna karakterno in da sta me tudi vizuelno pritegnila. Od tega je eden mož, drugemu pa jaz nisem bila “match”

Zelo si naivna, če misliš, da otroci tega ne opazijo. Ampak, če si srečna, čeprav če prav razumem si ti tista, ki se je odločila, da se bo v dobro družine podredila in zavestno sprejela igro cankarjanske Mame. Težko razumem, ker ga ni denarja, ugodja, ki bi pokrilo tovrstno izdajalstvo.
[/quote]

Izdajalstvo do koga?

Nisem se ravno odločila, tako je naneslo. Ne recem, da jutri ne more biti drugače..
Cankarjenska mati niti ne, skrbna mama da.

Izdajalstvo do koga?

Nisem se ravno odločila, tako je naneslo. Ne recem, da jutri ne more biti drugače..
Cankarjenska mati niti ne, skrbna mama da.
[/quote]

Mislim, da če ravno ne gre za odprt tip razmerja, je prevara izdaja. Do koga? Do partnerja, do otrok, do družine.

Mislim, da če ravno ne gre za odprt tip razmerja, je prevara izdaja. Do koga? Do partnerja, do otrok, do družine.
[/quote]

A, ja to pa seveda. Sem narobe prebrala prej.. s tem se popolnoma strinjam. Nekaterim družina in partnerstvo ni sveto kot drugim. Smo različni.

Saj tukaj se strinjava, ne gre se za čustva sama, ampak upravljanje z njimi. Saj človek je žival, vse kar je okoli nas je del narave, tudi naš razvoj, čeprav v svoji arogantnosti mislimo drugače. Prevzemimo, da je nagon okrajšava za naravno biološko programiranje, to je pa dano vsem živečim organizmom.

Hočem reči, glede da je izražanje čustev nekaj najlepšega kar je človek odkril – recimo izražanje čustev preko umetnosti, glasbe. Tchaikovsky recimo ali pa Byron ali pa Michelangelo. Brez notranjega čustvenega žmohta danes ne bi bili to kar so.
[/quote]

Zadnji tvoj odstavek govori prav o čustvih pod kontrolo pameti.
Jep… mojstrstvo in lepota prideta na dan šele, ko so čustva usklajena s pametjo.

Sicer ne vem, kaj bos ti imel od tega. Jaz bi zadevo pustila pri miru, to so njuni problemi, ne tvoji. Tisti tip se lahko posmehuje samemu sebi, saj je ravno tako pateticen kot tvoja bivsa. Tvoji bivsi pa povej, da se z odvrzenimi igrackami vec ne igra. In da naj svoje probleme razciscuje drugje, da nisi psihiater. Ce si to hotel narediti, bi ju moral prepustiti zasebnemu detektivu ze takoj na zacetku in ji na podlagi njegovih izsledkov poslati dokaze. Sedaj pa je ze prepozno. Ukvarjaj se s seboj, ne s taksnimi luzerji.

Ce se pa kdaj srecata, mu pa povej, da ce je tako brezupno rabil rabljeno fraco, za dokazovanje svoje moskosti, da si mu jo z veseljem prepustil. Se verjetno ne bo vec hvalil na ta racun.

Mislim da bi povzrocila vec dreka…zakaj bi to naredila? Je to tvoja stvar? Dejansko taki ljudje mot si ti uzivajo v tem da razdirajo ljudi… pa ne podpiram varanja…. vsak se bo ze sam zmenil… menda pa ni neumna, bi zs opazla da jo vara po nekem casu.

Ne povedat,povem primer,v skrivno razmerje se je vtaknil drugi moški, razodel je resnico možu ki je bil prevaran in isto ženi ki jo je mož varal,oni 4 so še vedno skupaj kot pred tem, ta oseba pa se je zasrala, če bi druga stran privolila,bi ga šla tožit prva stran ker se je vtikal v osebno življenje

Seveda bi hotle vedeti

kaj je s tabo

ponizuje te ti si pa se tiho

halo

babe pa seveda ne nazaj

drolja je drolja

ajde da se naredi enkrat pa se to tezko nazaj vzamem

ampak sestajanje redno je p neki druzga

Boljše da se ne vtikaš, ampak imej v glavi to, da resnica vedno priplava na dan in zadnji se najslajše smeje!!

Ne vem zakaj bi se vtikal v življenje drugih. Itak se slej al prej vse izve. Tud jaz sem dala to skozi. Dve let nisem vedla. Ne gre to na dolgi rok

Resnica je najbolj pravično maščevanje. On je zajebal tvoje življenje, samo vračaj brez slabe vesti. Prav je tudi, da poveš, da imajo bolnika pri hiši. Kratek telefonček in je rešeno. Mogoče še kakšne slike pošlješ.

Odgovor na objavo uporabnika
Lotmerk, 06.08.2020 ob 10:34

Takole je bilo. Pred dvema letoma sem ugotovil, da me žena vara. Z znancem/prijateljem. Saj veste kako to gre. Nekaj časa ne veš, potem pa začneš detektirat. Ta človek ima navzven zelo urejeno družinsko življenje. Trije otroci, podjetje, bogatija… Njegovi ženi se ne sanja. Pridna mravljica, ki skrbi za režijo firme. Ko sem takrat začel vohljati sem ugotovil kako spretno se skrivata in na skrivaj sestajata. Sam sem se takrat ločil. Skrbništvo sva uredila. Kdor je šel skozi takšno preizkušnjo dobro ve kako te vse skupaj prizadane. Žena bi se rada vrnila. Sam sem se ohladil. Njenega ljubčka za katerega trdi, da nimata ničesar več včasih srečam in se mi rahlo posmehuje… Sicer je od znancev, prijateljev spoštovan, ugleden družinski človek, priden, skrben…Torej, drage gospe, če ste prepričane v zvestobo svojih partnerjev, bi želeli, da vam povedo, če to vedo.? Bi verjele? Sam dokazov nimam razen kar sem videl sam. V telefonu…. Se mi bo maščeval?

Ženin ljubimec se ti lahko maščuje, vendar ti si se ločil, ker si ženo spoznal, da ti natika roge in ti ni žal. Privošči še ženi ženinega ljubimca, da spozna resnico s kakšnim človekom živi, kako bosta onadva reševala ta problem je njuna stvar, ampak, da se ti ženin ljubimec po vsem tem še posmehuje, to pa je nedopustno in ravno zaradi tega naj žena zve s kakšnim i.d.i.o.t.o.m živi.

Kaj pa vem, meni ni enoznačnega odgovora. Jaz sem nekdo, ki bi kaj takega rad vedel … Vem pa, da lahko folk od tega ponori in se potem nate spravijo, če jim poveš. Za en tak primer sem vedel, ampak sem prevarano komaj poznal, varalica pa je bil moj dolgoletni kolega. Nisem ji rekel, sem pa z njim večkrat načel to temo in mogoče ji je tut zato on povedal … Sta potem ugotovila, da jima itak ne štima in se sporazumno brez drame razšla in bila tut vesela, da je fertik heh.

Jaz ji nebi sla pravit, ce bi bila na tvojem mestu.

Tipu, pa ce ga srecaš se nasmej in mu reci naj pozdravi ” ime njegove žene” jaz misilm da ga bo pobralo od skrbi da si ti pa njegovo ženo… 🙂

New Report

Close