Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali poznate kakega monovca – monovko v živo?

Ali poznate kakega monovca – monovko v živo?

za ene par jih vem, predvidevam da tudi oni zame

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Poznam nekaj monovk. Same fejst punce :)))).

tudi moja hinavska sodelavka je tu :)))

Ja itak. Rajši za mon desce povej, če je kaki kaj vreden.

Poznam kačo in še 4mone:)

Ja itak. Rajši za mon desce povej, če je kaki kaj vreden.[/quote]

dej, naredi ovinek, cganka.

Ja itak. Rajši za mon desce povej, če je kaki kaj vreden.[/quote]

dej, naredi ovinek, cganka.[/quote]

Matr vola, še tega ne znaš povedati, če je kaki dedec od tukaj kaj vreden. Kr neki pizdiš u tri matrne. Si zmatrana, zaspana, nedojebana?

Jst sem že enkrat rekla, da mi spoznala Swan. Verjetno je nikol ne bom, ampak po postih mi je ful simpatična. :))) Gunnar me pa spominja na mojga bivšega. :)))))))))))))

dej, naredi ovinek, cganka.[/quote]

Matr vola, še tega ne znaš povedati, če je kaki dedec od tukaj kaj vreden. Kr neki pizdiš u tri matrne. Si zmatrana, zaspana, nedojebana?[/quote]

enga poznam, je ful dober. tud teb bi privoščila takega :))).

Matr vola, še tega ne znaš povedati, če je kaki dedec od tukaj kaj vreden. Kr neki pizdiš u tri matrne. Si zmatrana, zaspana, nedojebana?[/quote]

enga poznam, je ful dober. tud teb bi privoščila takega :))).[/quote]

Mavrota pa res ne maram, kar sama ga imej!!

enga poznam, je ful dober. tud teb bi privoščila takega :))).[/quote]

Mavrota pa res ne maram, kar sama ga imej!![/quote]

ni mavro, njega sploh ne poznam, hahahaha

Se te spomnim ja! Tukaj si se hvalila, da izgledaš 10 let mlajša, v resnici si pa glih za ene 15 grša. Tisto dvojko levo zgoraj bi že tudi lahko dala popravit, da se da ogrce po nosu odstranit, verjetno še nisi slišala, špiralo si bi tudi že lahko novo kupila, imaš trepalnice spacane in zlepljene, da se kar v vrata zaletavaš.

Tud frizuro bi lahko imela mal boljš kot pasja mati Milena. Pa tiste rjave hlače na korenčka na obliko jabolka postave tudi ne paše, veš? Aja oprosti, ne moreš vedeti, ker imaš narejena 2 faksa, pa se ti je mal um zameglil…

Saj vem, sem videla, si bila kar malo užaljena, ko sem torbico bolj k sebi stisnila, ampak jebi ga, izgeldala si kot ena sestra od Strojanove Jelke….

eh Morski galeb, nepoboljšljiva si! Saj vem, kaj te žuli! Lep večer ti želim!

Jaz jih nekaj poznam. Za nekaj jih pa vem, kdo so, čeprav to (brezuspešno) skrivajo :)))))))

New Report

Close