Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali prepoznate človeka po obrazu, da je žleht ali prijazen?

Ali prepoznate človeka po obrazu, da je žleht ali prijazen?

Do sedaj se še nisem zmotila, čeprav sem kdaj slepo verjela, da je nekdo z žleht obrazom prijazen, pa se je potem izkazalo, da sem imela prav. Mislim da žleht ljudem se na obrazu izriše ta podlost skozi leta

Po obrazu ne, po očeh pa ja.

Ne, ne opazi se, fotka enega prijaznega možakarja:

https://www.linkpicture.com/view.php?img=LPic63d11861d9f6f2657378

nova
Uredništvo priporoča

Morda ima kdo na obrazu bolj ostre poteze. Ampak se ne opazi. Potem bi vsi po obrazu prepoznali psihopate, sociopate in nasilneže.

Problem je v tem, da so psihopati na videz zelo prijetni in prijazni, prav nenormalno prijazni. Prav zato z lahkoto zmanipulirajo ljudi.

Nekdo pa lahko deluje navzven kot robavs, pa ne bi nikomur skrivil niti lasu.

Kako to ocenite? Mene skoraj vsakdo napačno preceni. Menda izgledam hudo neprijazno, ko me ljudje spoznajo so pa presenečeni ker je ravno obratno. Obraznih potez ne morem spremenit I guess?

Še vedno sem se zmotila. Ampak res vedno. Zaupam edino energiji.. če me nekdo odbija, me odbija. Malo ljudi, a me. Tistim se pa izogibam.

Po faci ne. Lahko ga pa prepoznaš po kosmati riti 🙄

Težko ugotoviš.Sem poznala žensko,nazven ful prijazna,tudi obraz je bil videt prijazen.Ampak je imela pokvarjeno dušo.

Meni pravijo, da imam prijazen obraz in lepe oči.

Meni se tudi zdi, da po očeh in prvih besedah takoj zaznaš stvar,če imaš dar za to.Prve besed in pogled se mi zdi da vse povejo.

Seveda se vidi. Jaz se res redko zmotim o nekom, že po faci, očeh se da razbrat veliko, če pa še odpre usta, način govora, telesna govorica sem 95% ziher kakšen človek je

guglajte abramova preden se je v arestu zredil… kakšne prijazne oči ima, anede…

Ne spoznam.

A vi kar iščete negativne lastnosti na človeku??

Tudi jaz se nikoli ne zmotim. Gre za, po domače povedano, presežene ateiste. V Jankoviću, Putinu, gen. Adžiću, Rodetu, Benediktu, Kućanu, Meliti Župevc, Lidiji Glavini, Lilijani Pahor, Kresalki, Kloaki, Fafajonki, Gorenaku itn. sem takoj prepoznal Satana….

 

Janković je dokaj let treniral tisti bedasti nasmešek. No, sedaj ga ne zmore več. Kmalu ga bo vzel hudić, za njim bodo ostali neporavnani dolgovi. Poleg že odpisanih 30 milj. €.

 

Nekaj simptomov:

 

Simptomi demona v hiši

Simptomi, ki nam povedo, da je demon obsedel naš dom se zelo razlikujejo od duhov.

Za demone je znano, da so načeloma osredotočeni vedno na eno osebo, vendar pa smo v zadnjem času zabeležili več dogodkov iz katerih izhaja, da se je demon polastil cele družine. (družina Janković, Golob,….)
Kot je že v članku o demonih zabeleženo, pa lahko demon vstopi v naše življenje le pod določenimi pogoji. Samovoljno nikakor ne more vstopiti v naše energetsko polje. Demon za vstop vedno potrebuje »odprta vrata astralnega kanala ali fizičnega portala«. Najpogosteje se to zgodi, če kdo sam prakticira črno magijo, če kdo pošlje črno magijo nad žrtev, če imamo odprto avro oz. energetsko polje, nepravilna uporaba ouija plošče med seanso klicanja duhov, nepravilna meditacija (ko vstopamo čez vrata, nazaj pa pozabimo, da se moramo vrniti čez ista vrata)…

Pa si poglejmo simptome, ki kažejo na to, da je demon obsedel hišo:

– NEPRIJETEN VONJ OZIROMA NEZNOSEN SMRAD PO GNILOBI V HIŠI (pojavi se občasno) Vinterca, Kresija,….
– IZREDNO HUD STRAH, KO SE NAHAJAMO V HIŠI
– NENAVADNO VEDENJE PSA, MAČKE ALI DRUGIH DOMAČIH ŽIVALI
– NESPEČNOST IN HUDE NOČNE MORE
– UTRUJENOST, POMANJKANJE ENERGIJE IN VOLJE
– ELEKTRIČNI APARATI SE SAMI PRIŽIGAJO IN UGAŠAJO
– OPAŽATE TEMNE SENCE
– V TEMI VIDITE RDEČE, ZELENE ALI RUMENE OČI
– NA STENAH ALI OGLEDALIH SE POJAVIJO NENAVADNI SIMBOLI
POSKUS SAMOMORA ALI MISLI NA SAMOMOR
– SPREMEMBA TEMPERATURE V PROSTORIH
– FIZIČEN NAPAD
– PRIKAZ DEMONA V FIZIČNI OBLIKI
– POŠKODBE VERSKIH SIMBOLOV (verski predmeti sami padajo na tla)
– V PROSTORIH SE ČUTI TEŽEK ZRAK
– POGOSTO SE V HIŠI DOGAJAJO MANJŠE ALI VEČJE NESREČE
– NENADEN IZBRUH BOLEZNI, KI JE ZDRAVNIKI NE MOREJO UGOTOVITI
– NENADNA DEPRESIJA BREZ VZROKA

-Golobu se rodi otrok z Down sindrom
– HALUCINACIJE IN PRIVIDI TER PRISLUHI
– NERAZUMEN STRAH, JEZA ALI ŽALOST (pred Tatjano Bobnar)
– NEGATIVNE OBSESIVNE MISLI, KI NE IZGINEJO (kanalizacija, zdravstvo)
– V SKRAJNEM PRIMERU SMRT

Dlje časa kot je demon prisoten v hiši, slabše je psihično stanje oseb, ki živijo v njej. Demon je ena izmed najbolj nevarnih entitet, ki ima to moč, da lahko povzroči celo smrt, zato nikar ne odlašajte, če ste zaznali, da je morebiti demon prisoten v vaši hiši.

 

Vesel oče, 051/877-377

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 25.01.2023 ob 14:20

Tudi jaz se nikoli ne zmotim. Gre za, po domače povedano, presežene ateiste. V Jankoviću, Putinu, gen. Adžiću, Rodetu, Benediktu, Kućanu, Meliti Župevc, Lidiji Glavini, Lilijani Pahor, Kresalki, Kloaki, Fafajonki, Gorenaku itn. sem takoj prepoznal Satana….

 

Janković je dokaj let treniral tisti bedasti nasmešek. No, sedaj ga ne zmore več. Kmalu ga bo vzel hudić, za njim bodo ostali neporavnani dolgovi. Poleg že odpisanih 30 milj. €.

 

Nekaj simptomov:

 

Simptomi demona v hiši

Simptomi, ki nam povedo, da je demon obsedel naš dom se zelo razlikujejo od duhov.

Za demone je znano, da so načeloma osredotočeni vedno na eno osebo, vendar pa smo v zadnjem času zabeležili več dogodkov iz katerih izhaja, da se je demon polastil cele družine. (družina Janković, Golob,….)
Kot je že v članku o demonih zabeleženo, pa lahko demon vstopi v naše življenje le pod določenimi pogoji. Samovoljno nikakor ne more vstopiti v naše energetsko polje. Demon za vstop vedno potrebuje »odprta vrata astralnega kanala ali fizičnega portala«. Najpogosteje se to zgodi, če kdo sam prakticira črno magijo, če kdo pošlje črno magijo nad žrtev, če imamo odprto avro oz. energetsko polje, nepravilna uporaba ouija plošče med seanso klicanja duhov, nepravilna meditacija (ko vstopamo čez vrata, nazaj pa pozabimo, da se moramo vrniti čez ista vrata)…

Pa si poglejmo simptome, ki kažejo na to, da je demon obsedel hišo:

– NEPRIJETEN VONJ OZIROMA NEZNOSEN SMRAD PO GNILOBI V HIŠI (pojavi se občasno) Vinterca, Kresija,….
– IZREDNO HUD STRAH, KO SE NAHAJAMO V HIŠI
– NENAVADNO VEDENJE PSA, MAČKE ALI DRUGIH DOMAČIH ŽIVALI
– NESPEČNOST IN HUDE NOČNE MORE
– UTRUJENOST, POMANJKANJE ENERGIJE IN VOLJE
– ELEKTRIČNI APARATI SE SAMI PRIŽIGAJO IN UGAŠAJO
– OPAŽATE TEMNE SENCE
– V TEMI VIDITE RDEČE, ZELENE ALI RUMENE OČI
– NA STENAH ALI OGLEDALIH SE POJAVIJO NENAVADNI SIMBOLI
POSKUS SAMOMORA ALI MISLI NA SAMOMOR
– SPREMEMBA TEMPERATURE V PROSTORIH
– FIZIČEN NAPAD
– PRIKAZ DEMONA V FIZIČNI OBLIKI
– POŠKODBE VERSKIH SIMBOLOV (verski predmeti sami padajo na tla)
– V PROSTORIH SE ČUTI TEŽEK ZRAK
– POGOSTO SE V HIŠI DOGAJAJO MANJŠE ALI VEČJE NESREČE
– NENADEN IZBRUH BOLEZNI, KI JE ZDRAVNIKI NE MOREJO UGOTOVITI
– NENADNA DEPRESIJA BREZ VZROKA

-Golobu se rodi otrok z Down sindrom
– HALUCINACIJE IN PRIVIDI TER PRISLUHI
– NERAZUMEN STRAH, JEZA ALI ŽALOST (pred Tatjano Bobnar)
– NEGATIVNE OBSESIVNE MISLI, KI NE IZGINEJO (kanalizacija, zdravstvo)
– V SKRAJNEM PRIMERU SMRT

Dlje časa kot je demon prisoten v hiši, slabše je psihično stanje oseb, ki živijo v njej. Demon je ena izmed najbolj nevarnih entitet, ki ima to moč, da lahko povzroči celo smrt, zato nikar ne odlašajte, če ste zaznali, da je morebiti demon prisoten v vaši hiši.

 

Vesel oče, 051/877-377

kakšne oči imaš? rdeče?

Odgovor na objavo uporabnika
čekdisout, 25.01.2023 ob 14:01

guglajte abramova preden se je v arestu zredil… kakšne prijazne oči ima, anede…

 

Že na kilometer daleč se mu vidi, da je psiho

 

Uuuuu kako tole ful dobr napisan

Ko sn bil zaljubljen tega nisem vedel niti razmisljal o tem

Zdaj ko me je izdala zlagala razocarala

Ko pogledam slike za nazaj vidim da ji na obrazu pise ….samo taktat sem bil slep

Nepravijo zastonj da je ljubezen slepa

Pa lep dan🐬

Prepoznam jih po očeh. Zelo dobro in zelo hitro.

Poglejte kakšne fotke psihotov, imajo vsi tisti nor pogled v prazno… Abramov, Adam Lanza, Charles Manson, Trobec

Odgovor na objavo uporabnika
bedak, 25.01.2023 ob 14:24

kakšne oči imaš? rdeče?

Ga oreng poka, ja.🤣🤣🤣

Odgovor na objavo uporabnika
anonimka797, 25.01.2023 ob 13:45

Seveda se vidi. Jaz se res redko zmotim o nekom, že po faci, očeh se da razbrat veliko, če pa še odpre usta, način govora, telesna govorica sem 95% ziher kakšen človek je

Ja tako pri meni opazijo ljudje, da sem super. Te stvari so mi že omenili. (Samo glede telesne govorice neverjame, ker sem že videl ljudi, ki to študirajo kako delajo napačne ocene.)

Imam temnorjave oči. Rdeče imajo ateisti (komunisti)…

 

Metod Trobec nikoli ni zlobno gledal….tiste ženske so bile itak kurbe, ker so grešile, ne da bi se poročile z njim (podobno Katarina Ravnikar) ……to pa je Zakramenti in varovalka.

 

Za to moraš imeti oči, spoznati veliko ljudi, si pridobiti izkušnje. In sploh ne gledaš toliko na to, kako zloben zgleda obraz, ker obraz tu ne igra vloge. Bolj so določene stvari, ki se dogajajo na obrazu. Je pa tako, da deformiran obraz (izrodek po domače) se da prepoznati in pri izrodkih je večja šansa, da bodo žleht, ni pa nujno. Obrazna mimika lahko pomaga prepoznati, da se nekaj dogaja s človekom, ne moreš pa kar na 123 reči kaj.

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 25.01.2023 ob 15:24

Imam temnorjave oči. Rdeče imajo ateisti (komunisti)…

 

Metod Trobec nikoli ni zlobno gledal….tiste ženske so bile itak kurbe, ker so grešile, ne da bi se poročile z njim (podobno Katarina Ravnikar) ……to pa je Zakramenti in varovalka.

 

Temnorjave oči imaš zato ker so se tvoji predniki žgali s Turki in zato imaš to zapečeno barvo oči

Odgovor na objavo uporabnika
eh, 25.01.2023 ob 15:36

 

Za to moraš imeti oči, spoznati veliko ljudi, si pridobiti izkušnje. In sploh ne gledaš toliko na to, kako zloben zgleda obraz, ker obraz tu ne igra vloge. Bolj so določene stvari, ki se dogajajo na obrazu. Je pa tako, da deformiran obraz (izrodek po domače) se da prepoznati in pri izrodkih je večja šansa, da bodo žleht, ni pa nujno. Obrazna mimika lahko pomaga prepoznati, da se nekaj dogaja s človekom, ne moreš pa kar na 123 reči kaj.

Ja kakšen IZRODEK mora biti šele tale nedofukana motena ZAVOŽENKA s katero se že leta ubadam.

Saj je pisala, da deca ne dobi. Gotovo opazijo ves gnoj, pritlehnost in hinavljeje v njenem pogledu.

New Report

Close