Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali prepoznate človeka po obrazu, da je žleht ali prijazen?

Ali prepoznate človeka po obrazu, da je žleht ali prijazen?

Ne bodite tako naivni.  Pravega psihopata po obraznih potezah ne boste prepoznali, niti po očeh. Poglejte to sliko:

.https://old.delo.si/novice/kronika/silvo-plut-naredil-samomor.html

 

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno699, 25.01.2023 ob 15:39

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 25.01.2023 ob 15:24

Imam temnorjave oči. Rdeče imajo ateisti (komunisti)…

 

Metod Trobec nikoli ni zlobno gledal….tiste ženske so bile itak kurbe, ker so grešile, ne da bi se poročile z njim (podobno Katarina Ravnikar) ……to pa je Zakramenti in varovalka.

 

Temnorjave oči imaš zato ker so se tvoji predniki žgali s Turki in zato imaš to zapečeno barvo oči

Ne žali pokojnih žensk …niso bile nobene k*.

ma čuti se tista njihova žleht energija, vidiš v zlaganem smehljaju, v očeh, v mlahavem ali pretirano zaigranem stisku rok, pretiranem pogledu nasmešku (to je otipljivo, če že energije ne zmorete začutit..)

nova
Uredništvo priporoča

Ženska, ki gre fukat z nekom, s katerim ni poročena je kurba. A obstaja še tvoja definicija?

 

Primer: Katarina Ravnikar

Če je to definicija kurbe, ste moški kurveee, da večjih ni 🙂 Kurbice plešaste hahaha

Nekak mam izkušnje rumeni lasje in drobne hinavske oči rdi tožijo in opravljajo za hrbtom . Pred tabo pa ves mil in dober sem skoraj dobil sladkorno. Na koncu se pa vse zve.

Jaz žleht človeka prepoznam po dejanjih. Pa še to mora biti več slabih dejanj, da se res prepričam, če ni bil samo enkraten kiks v trenutku slabosti. Štejejo tudi dejanja, ki jih oseba stori drugim, ne le meni. Saj do mene je lahko zaigrano prijazna, tako da je tukaj bolje biti zunanji opazovalec.

Po videzu sem se odvadila sodit že zdavnaj. Nekaj na videz zelo prisrčnih ljudi se je izkazalo za pokvarjence, pa tudi obratno je že bilo. Eni ljudje se s kazanjem groznega obraza enostavno ogradijo od drugih, da imajo mir pred njimi in da jim ne bi drugi škodili. Ko pa ti taka oseba zaupa in ti pusti blizu, se pa lahko izkaže za zelo dobrega prijatelja.

Zdi se mi, da sem ta druge vrste oseba jaz. Med ljudmi, za katere opazim po njihovih dejanjih, da so hinavski in zahrbtni, se zaprem in verjetno dobim strog, hladen, mrk obraz, kaj pa vem. Češ, samo na miru me pustite. Nato opažam, da imajo do mene distanco. Po mojem si mislijo, da sem čudna, morda celo hudobna, kaj jaz vem. Ampak to je pač samo moj obrambni mehanizem. Tako kot ima močerad svoj strupeni črno rumen videz, ki opozarja plenilce, da je neužiten.

Odgovor na objavo uporabnika
Bivša, 25.01.2023 ob 15:50

Ne bodite tako naivni.  Pravega psihopata po obraznih potezah ne boste prepoznali, niti po očeh. Poglejte to sliko:

.https://old.delo.si/novice/kronika/silvo-plut-naredil-samomor.html

 

Spoznaš jih po nasmehu Mona Lise. Trobec, Plut, Abramov. Njihove oči postanejo hitro besne, ko jih ženska zavrne.

 

 

Zlobni ljudje so lahko lepi in karizmatični. A njihove oči, kljub temu, da so lepe – nimajo globine, so prazne, kot bi imeli zid za očmi. V očeh človeka se vidi, koliko empatije premore.

Jaz, ko prvič vidim človeka (tisti, ki “posega”  v moje življenje, npr. nova soseda, prodajalka, partnerji sorojencev in prijateljev), se mi pojavi “videnje” – notranji občutek, ki mi, da vpogled v globino o tem človeku. Do sedaj se še nisem zmotila. Velikokrat me vprašajo: “Kako si vedela, ko pa je zgledal tako prijazen?”

Poleg tega, pa me ob negativnih ljudeh, začne boleti v želodcu ali prsnem košu.

Ne boste verjeli, kaj vse se lahko “prebere” z obraza človeka.

Pa še to … ljudje, mi niso pristni in iskreni me NE zmorejo gledati v oči, ker čutijo, da jih berem.

 

 

 

Oči so ogledalo duše!

Ko imate pred seboj človeka, naj vas ne zavede njihov “prijazen” ton glasu, ali lažno pozitivem  nasmešek, ob katerem se da dobro zavesti sočloveka.

Človeka glejte v oči. Ne površno, ampak globoko, par sekund. Skenirajte ga. Notranji občutek, ki ga boste dobili najprej – je tisti pravi. Ne ignorirajte ga.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Aura178, 26.01.2023 ob 06:30

Oči so ogledalo duše!

Ko imate pred seboj človeka, naj vas ne zavede njihov “prijazen” ton glasu, ali lažno pozitivem  nasmešek, ob katerem se da dobro zavesti sočloveka.

Človeka glejte v oči. Ne površno, ampak globoko, par sekund. Skenirajte ga. Notranji občutek, ki ga boste dobili najprej – je tisti pravi. Ne ignorirajte ga.

 

 

Dobro povedano! In tisti, ki tega ne opazi je resnično slep.

 

Pri vsej tej plastiki in barvnih lečah, je čedalje težje prebrati ženske. Samo, kako zaupati ženski, na kateri ni nič naravnega. Težko, kajne? Če je vse na njej zlagano, je verjetno tudi ona sama.

Odgovor na objavo uporabnika
žlehta pehta, 25.01.2023 ob 12:47

Do sedaj se še nisem zmotila, čeprav sem kdaj slepo verjela, da je nekdo z žleht obrazom prijazen, pa se je potem izkazalo, da sem imela prav. Mislim da žleht ljudem se na obrazu izriše ta podlost skozi leta

@žlehta pehta 

Najbolj žleht so psihopati, potem narcisi. Oboji so mojstri manipulacije, zato je njihove prave namene težko prepoznati že takoj na začetku.

Ljudje, ki pa so žleht in zlobo kažejo že navzven pa praviloma niso prav brihtne sorte.

Jaz ne ravno neprijaznost. So pa očitno neke poteze na ljudeh,ki me v momentu odbijejo. In s takimi težko sodeljujem. Ne vem ne znam razložit enostavno nekaj je. Sem imela enega učitelja tako joj enostavno odbijajoče. Sem bila naslednje leto prav zadovlna ko smo dobili drugega tudi ocena je šla gor. Pa ne morem rečt da je bil nesramen. Enako je Logar joj temu človeku ne zaupam pa ne vem kaj je ko ga pogledam v oči mi deluje zahrbten. Pa ga ne poznam toliko, da bi rekla da je res ali pa da bi vedela da je kaj takega naredil, pač enostavno v očeh ima nekaj kar pri meni sproži alarm.

Logar deluje tak ja, še bolj pa Musarjeva, v njenih očeh vidim jezo, maščevalnost. In tisti njeni prisiljeni nasmeški, obup!!!

Seveda ne. Pa vsi ostali tudi ne.

New Report

Close