Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali res moški padate na samozavestne ženske?

Ali res moški padate na samozavestne ženske?

Ali res moški padate na samozavestne ženske  kot je bilo rečeno nekje v anketi?

 

Zelja je, redki pa imajo za to dovolj jajc

kaj je zate samozavestna??

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
ali res, 10.06.2022 ob 17:39

Ali res moški padate na samozavestne ženske  kot je bilo rečeno nekje v anketi?

 

Nastavljaštvo ni samozavest.

Samozavestne so kul, ker jih ni treba pecat, ampak one tebe. So pa precej redke.

Samozavestnost pri ženskah je nekoliko širok pojem, ki lahko pomeni več različnih stvari oz. lastnosti, katere niso vse zaželene.

Rozana Šuštar rules. Se ji vidi, da v familiji nosi hlače.

Samozavestne zenske so sexy nadute pa ne.

Definiraj mal.

Sem ženska, ampak tudi sama rada vidim samozavestno žensko. Sem bila v tujini in tam so ženske pfffff svetlobna leta pred našimi kar se tega tiče. Vse uštimane, krilca, petke, frizure, nohti, makeup, torbice..ni da ni. Večina zelo postavne, ampak tudi tiste, ki niso preveč suhcene, si znajo skombinirati oblačila, da izpadejo wow. Ženstvene. Ženstvena hoja, obnašanje… Sem se srečala z eno sredi parka med hojo in me je pogledala v oči, je imela take prodorne modre, črnolaska, dolgi lasje do pol hrbta in modro oprijeto majico ter črno krilo. Vam ne znam povedati kako zelo lepa je bila. Pa ta pogled. Nežen, a hkrati zelo močen, prodoren… Kot bi gledala v mojo dušo. Za njo je pridišal vonj parfuma, ki je bil ena mešanica nekih orijentalskih vonjav, sladek, a ne premočen. Sem si prav rekla, če bi bila moški, pa zmeša se mi za eno tako. In sploh ni bila redka izjema, bolj pravilo. Večina lepo oblikovanih, natreniranih.. Ne gre se samo za izgled, ampak cel paket. Skrb zase, ki se odraža v tej drži, hoji, ki ni ‘kot po jajcih’ ampak je odločna in korak ravno prav dolg, popoln. Priznam, jaz v trenerki in supergah sem se počutila zelo vesoljsko. Sem si obljubila, da se bom spravila v red do naslednjič ko pridem tja. 🙂

A obstaja kak tip žensk, ki moškim ni všeč? 🙂

Moški padajo na nežne in lušne ženske, z močnim značajem in stabilnim karakterjem. Torej krhek videz in stabilen ter samozavesten značaj.

Mnoge ženske se obnašaji samozavestno, ampak samo zato, da  zakrijejo negotovost. To ni prava samozavest, ki privlači moške.

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 10.06.2022 ob 22:30

A obstaja kak tip žensk, ki moškim ni všeč? 🙂

Se najdejo.

Če bi rada vedela, na kakšne ženske moški pada, se moraš spoznat z njegovo mamo. 😀

 

@ ali res

Jeeep!

.https://www.youtube.com/watch?v=_ElORM9O-0U

Odgovor na objavo uporabnika
Ariela667, 10.06.2022 ob 22:10

Sem ženska, ampak tudi sama rada vidim samozavestno žensko. Sem bila v tujini in tam so ženske pfffff svetlobna leta pred našimi kar se tega tiče. Vse uštimane, krilca, petke, frizure, nohti, makeup, torbice..ni da ni. Večina zelo postavne, ampak tudi tiste, ki niso preveč suhcene, si znajo skombinirati oblačila, da izpadejo wow. Ženstvene. Ženstvena hoja, obnašanje… Sem se srečala z eno sredi parka med hojo in me je pogledala v oči, je imela take prodorne modre, črnolaska, dolgi lasje do pol hrbta in modro oprijeto majico ter črno krilo. Vam ne znam povedati kako zelo lepa je bila. Pa ta pogled. Nežen, a hkrati zelo močen, prodoren… Kot bi gledala v mojo dušo. Za njo je pridišal vonj parfuma, ki je bil ena mešanica nekih orijentalskih vonjav, sladek, a ne premočen. Sem si prav rekla, če bi bila moški, pa zmeša se mi za eno tako. In sploh ni bila redka izjema, bolj pravilo. Večina lepo oblikovanih, natreniranih.. Ne gre se samo za izgled, ampak cel paket. Skrb zase, ki se odraža v tej drži, hoji, ki ni ‘kot po jajcih’ ampak je odločna in korak ravno prav dolg, popoln. Priznam, jaz v trenerki in supergah sem se počutila zelo vesoljsko. Sem si obljubila, da se bom spravila v red do naslednjič ko pridem tja. 🙂

To si najbrž po kakšnih nemških ali francoskih vaseh hodila. V tisti tujini vse tudi po štalah hodijo v visokih petkah.

Odgovor na objavo uporabnika
Itak967, 10.06.2022 ob 23:12

To si najbrž po kakšnih nemških ali francoskih vaseh hodila. V tisti tujini vse tudi po štalah hodijo v visokih petkah.

Ni res. Francozinje visokih pet skoraj ne nosijo. Se znajo seksi, a ne vulgarno, urediti tudi brez njih.

Če bi bla jaz moški najverjetneje ne bi padala na “samozavestne” ker so to dosadne,”glavne”,najbolj glasne koze..

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 10.06.2022 ob 22:38

Če bi rada vedela, na kakšne ženske moški pada, se moraš spoznat z njegovo mamo. 😀

 

Tole ne drži vode.

Odgovor na objavo uporabnika
Rednamay, 10.06.2022 ob 23:25

Če bi bla jaz moški najverjetneje ne bi padala na “samozavestne” ker so to dosadne,”glavne”,najbolj glasne koze..

se strinjam, za njimi kriči; JAZ JAZ SAMO JAZ…!

Odgovor na objavo uporabnika
Ena896, 10.06.2022 ob 23:17

Ni res. Francozinje visokih pet skoraj ne nosijo. Se znajo seksi, a ne vulgarno, urediti tudi brez njih.

A potem praviš, da so v tujini vse boljše od tebe?

Odgovor na objavo uporabnika
Itak967, 10.06.2022 ob 23:29

A potem praviš, da so v tujini vse boljše od tebe?

Moški padajo na skrivnostne ženske, take, ki jih moraš v slojih odvijat, leta potu in odvijanja, take so privlačne in samozavestne, ki ne ponudijo vse naenkrat na pladnju, traje in traje…, da jo definiraš

Če padamo na samozavestne? Jaz absolutno. Za druge mo#ke pa ne vem.

Odgovor na objavo uporabnika
suha veja, 10.06.2022 ob 23:29

se strinjam, za njimi kriči; JAZ JAZ SAMO JAZ…!

Ja ponavadi je tko ja. In v vezi tud hočjo met zadnjo besedo ali vsaj prevlado-to pa men že ni več privlačno. Če bi bla moški bi se takim izogibala.

Misliš na ženske polne same sebe? Po navadi so takšne bejbe lezbijke.

New Report

Close