Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali res rabimo toliko oblek?

Ali res rabimo toliko oblek?

Oblačila so pa postala res tako poceni, da je škoda da si ne bi vsak teden privoščila 4 ali 5 kosov nove garderobe..
Ne mi jamrat sirote, da ne zberete skupaj za par cot na teden

Kakšna je primerna oprava za na Šmarno goro?
[/quote]
Živorumene superge fensi znamke, črne pajkice z živorumeno črto (tudi fensi znamka), živozelena majčka supet fensi znamke in najnovejši design očal.
Tisti, ki tega nimamo, smo pa zadovoljni s kondicijo 🙂


Živorumene superge fensi znamke, črne pajkice z živorumeno črto (tudi fensi znamka), živozelena majčka supet fensi znamke in najnovejši design očal.
Tisti, ki tega nimamo, smo pa zadovoljni s kondicijo 🙂
[/quote]

Uf, sem za časom! :)!

Kaj morem. Nisem tako bogata, da bi kupovala cote za 5 €.

jaz imam premalo oblačil v smislu, da nimam kaj za oblečt ob polni omari in premalo prostora.
teža mi precej niha, tako da je že tu cel razpon, potem letni časi, potem od za doma do za v službo in še ves spekter…..
najbolj me muči pomanjkanje prostora in slaba kvaliteta v trgovinah.

Kakšna je primerna oprava za na Šmarno goro?
[/quote]

Športna. Za razliko od gledališča. V trenirki v teatru izgledaš približno tako trapasto kot v hlačah na rob na smarni. A te še kaj zanima? Ti kar vprašaj.

Športna. Za razliko od gledališča. V trenirki v teatru izgledaš približno tako trapasto kot v hlačah na rob na smarni. A te še kaj zanima? Ti kar vprašaj.
[/quote]

Ja, me. Od kdaj se hoja na šmarno goro šteje kot šport?

Ja, me. Od kdaj se hoja na šmarno goro šteje kot šport?
[/quote]

Ajaaa, ti si eden/ena od tistih, ki poante ne razumejo.

Vse se da, če se hoče. Naši so imeli lani dolge hlače, letos bodo postale 7/8, naslednje leto 3/4. Da jih slučajno ne bi prerasli v pasu, jih tudi hranimo malce manj, pa je prihranek kar dvojen 🤪
[/quote]

Ja, in približno stokrat več, kot zdaj prihraniš z oblačili, ker otroke siliš v tri četrt hlače, ki se jim na km vidi, da so le prekratke dolge hlače, bodo zmetali za psihoterapijo zaradi zagovedne mame.
Upam, da se zezaš.

Ja, in približno stokrat več, kot zdaj prihraniš z oblačili, ker otroke siliš v tri četrt hlače, ki se jim na km vidi, da so le prekratke dolge hlače, bodo zmetali za psihoterapijo zaradi zagovedne mame.
Upam, da se zezaš.
[/quote]

Itak da je štos. Eni pa res ne razumete nobenega vica.

Ja, in približno stokrat več, kot zdaj prihraniš z oblačili, ker otroke siliš v tri četrt hlače, ki se jim na km vidi, da so le prekratke dolge hlače, bodo zmetali za psihoterapijo zaradi zagovedne mame.
Upam, da se zezaš.
[/quote]

O, ti bučka zbrkana 🤪

Moški se šopirite na druge načine, pa še to samo v današnjem času, zgodovina kaže drugače.
Visoke pete in mejkap ste izumili moški zase, tudi lasulje, nakit, tetovaže itd.
Danes se pač šopirite z dodatki – malo poglej na fb ali profile – čisto slučajno se vedno naslanjate na avto, motor, ali pa je okolje “pravo” ( morje, hribi ali eksotika) .
Pih.
[/quote]

če pa plehke ženske padajo na to…

Strejt tipa še nisem slišal rečt “kera huda bejba.. kva bi ji delu.. ampak sm pol vidu da ma majico iz lanske kolekcije, pa sem rekel, da nima sans!”

če pa plehke ženske padajo na to…

Strejt tipa še nisem slišal rečt “kera huda bejba.. kva bi ji delu.. ampak sm pol vidu da ma majico iz lanske kolekcije, pa sem rekel, da nima sans!”
[/quote]

Lej lubči, vsak na nekej pada, a ne?
In po mojih izkušnjah moški rabijo veliko manj.
Da padejo.

Ja, me. Od kdaj se hoja na šmarno goro šteje kot šport?
[/quote]

Haha sam res. Na tist hribček je vseeno a greš v kavbojkah gor ker si gor v 15 minutah. Eni se pa napravijo kot da grejo na največji pohod 😀

Kupujemo samo, ko nekaj res potrebujemo.

Lej lubči, vsak na nekej pada, a ne?
In po mojih izkušnjah moški rabijo veliko manj.
Da padejo.
[/quote]

Jaz za eno noc ali dve, ne rabis dosti izbirat… sploh ce ma ze v startu manj oblek kot druge.

Imam rad veliko oblek. Morda se komu ne bo zdelo veliko ampak meni tako paše. Se pravi saj 20 parov nogavic (od tega kratke,zimske,navadne) potem 20 boksaric, cerka 14 kratkih majic, saj 7 hlač (kavbojke), nekaj trenirk, ker sem rad v prostem času v trenirki, recimo nekje okoli 10-15 jopic/hoodijev za različne letne čase. V neki tanki jopici ravno ne bi skalal sred zime okoli, bundo ali dve da malo zamenjaš pozimi, kake 3-4 jakne za prehodna obdobja ter saj 3 pare superg in 2 para zimskih cevljev.

Jez sem ratal pristaš minimalizma.
Obleke in obutev, kar ne nucam (kot se izkaže precej) sem šenkal kraljem ulice.
Ostalo mi je tisto, kar dejansko nosim.

New Report

Close