Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali res vse perete skupaj otroško in odraslo spodnje perilo?

Ali res vse perete skupaj otroško in odraslo spodnje perilo?

Tudi jaz prvič slišim kaj takega. Itak da peremo vse skupaj že več kot 20 let. Pa smo še vedno zdravi.

Tudi jaz prvič slišim kaj takega. Itak da peremo vse skupaj že več kot 20 let. Pa smo še vedno zdravi.
[/quote]

O fuj!

Avtorica, a to pereš v škafu mrzle vode? Brez dodatnega splakovanja?

Tudi belo perilo, ki se lahko pere na 90, ej lahko lepo in moj dec je nad takim mojim perilom navdušen. Tudi čipke so lahko take, da zdržijo tako pranje.
Veš, je treba znati kupovati.

Če pereš tako, da pride iz pranja ven vse čisto, potem nima veze ločevati glede na uporabnika. Če pa se perilo ne opere do čistega, potem pa ja. Mi seveda ločujemo, a ne glede na uporabnika, ampak glede na vrsto pranja, ki ga perilo prenese, in glede na barvo. Temno peremo skupaj, svetlo pisano skupaj, občutljivo na 30 stopinj spet skupaj, kar gre na 60 skupaj, belo pa spet čisto posebej. Gumb za dvojno izpiranje imam pa vedno vklopljen.

:)))))

Ne razumem, iz katerega vidika naj bi bilo skupno pranje pravzaprav “fuj”. A se vam gabi pranje vaših oblačil s pokakanimi in polulanimi otrokovimi, a ne želite, da otroško perilo pride v stik z vašim umazanim?

V tej svoji malenkostnosti bi lahko malo pomislile na okolje. Koliko se onesnažuje povsem po nepotrebnem …

Jaz jih sploh ne perem, se mi zdi nehigiečno do pralnega stroja.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Pa ti sarkazma res ne prepoznaš?


Če meniš, da je za odraslost meja 18 let, moram priznati, da tako starega perila nimamo.
Vse je pod 18 let. Tako nam niti na misel ni prišlo, da bi perilo nad 18 let prali ločeno. Ker ga niti nimamo.

A res kdo se nosi spodnje perilo, ki se pere na 95? 😲
[/quote]
Jaz spodnjega predila ki ne ”preživi” 90 stoponj ne dam več nase. Pri nas spodnje hlače, brisače in kuhinjske krpe peremo na 90 stopnji. Saj je vse bombažno.

Moje čipke ločeno, roza posebej, rdeče posebej. Njegove svilene ločeno, sive posebej, črne posebej. Sinove ločeno, športne posebej, za vsak dan posebej. Od pikice male ločeno, z roza pikami posebej, ledeno kraljestvo posebej. Pa školjko imamo tudi vsak svojo, WC školjko. Čisti jih pomočnica, vsako ločeno s svojo krpo. Ker meni se zdi to tako nehigienično.

Mož pravi, da se bo ločil. Otroci hočejo iti z njim. Takrat se bo vsa stvar še poenostavila.

New Report

Close