Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali se je kdo dejansko pozdravil z alternativno medicino?

Ali se je kdo dejansko pozdravil z alternativno medicino?

Kot da bi jaz to pisal!No hvala,pa tudi jaz komaj čakam prehod v drugi čas![/quote]

Meni je tole tudi blizu :-). Aries sirius in scorpionce ali vedno pišeta pod tem nikom? Glede Washingtona pa prvič slišim. Povej kaj več, ali daj link prosim. Lahko pa tudi na ZS. Glede mnenj drugih pa tako ja, boljš ne razlagat, ne razumejo vsi, ma si ti nor hahaha. No eni do tega pridejo prej, eni kasneje, eni nikoli. Najbolj pa se ti učke odprejo, ko doživiš na sebi.
Lep dan vsem 🙂

Jaz vedno pišem pod tem imenom.

Enkrat je o tem govoril David Wilcock,ko je omenil tudi skrivnost moči piramid in obeliks-ov,fibonačijeva cifra,kako smo ljdudje ene vrste avatarji in smo povezani z naravo in frekvencami ki jih narava in sonce oddajajo.Zato pa se človek najboljše počuti odzunaj,vloga gravitacije,vloga planetov na naše življenje,zanimivo je tudi vesoljska geometrijska telesa,platonska telesa,kolk zvok vpliva na zdravje,klavir se je naredil mislim da po Phi-ju in naj bi klavir zdravilno vlogo igral (to bi moral preverit).No vglavnem ima svega i svašta.Sam treba je umu pustit razumet in verjet, da je energija eno in telo kot “avatar” drugo in da je ogromno točk na telesu s katerimi se lahko pozdravimo,…

Prijetno raziskovanje in spoznavanje!

Lahko pa pustiš mail in se bomo preko maila čvekali!

Točno tako Aries sirius, ljudje je treba narediti čim bolj bebave, da čim manj vedo. In to jim je uspevalo stoletja če ne tudi tisočletja. Ljudje so v bistvu vsaj večji procent svetovnega prebivalstva kot zombiji hodijo po svetu spijo v bistvu. Se počasi sedaj prebujajo in samo poglejte kake traparije učijo v šolah. To je res da če bi uvedli predmete kot so alternativno zdravljenje, rejki, zelišča, samo zdravljenje različne tehnike čustvene inteligence v šolah to bi se ogromno bolnic zaprlo v bistvu cel nov sistem bi se uvedel. Ampak elita tega noče, zatira take ljudi, skriva informacije. Zakaj? zato ker hočejo obdržati bebavo svetovno populacijo ker Knowledge is power in če so ljudje neinformirani neizobraženi se jih lažje kontrolira in manipulira z njimi. Bolnice, vojska, administracija, banke, religije-kot institucije to so vse ustanove ki bodo v prihodnosti izginile, ne rabimo tega v taki obliki ki je sedaj.

Njihovo največje orožje je pa strah. Prašičja gripa-največja laž kar jih je, sproducirana iz strani elite, zato da prodajo čim več cepiva, in naredijo še večji procent ljudi bolanih, ljudje brez informacij so pa takoj navalili na cepivo. In še in še in še…

Gerberaa-pišem pod enakim nickom. Me veseli da si tudi med prebujenci.

moj mail je [email protected]

Ja, na način kot je opisala Angelina.

Mene pa vedno, ko berem take teme preseneti, koliko ljudi je dejansko še vedno proti kakršnikoli duhovnim teorijam….takoj, ko omeniš nekaj alternativnega, pa to, da imamo ljudje dušo, se začnejo bunit in pištolit in vpit, kako je to en sam “čirule čarule”…

Ok, dopuščam prav vsakemu, da ima o tem svoje mnenje, saj ima do njega pravico. Ampak čisto resno me zanima…na podlagi vsega, kar tu gor preberem…ali potemtakem ljudje res mislite, da smo zgolj neka živa bitja…torej kos mesa brez duše in da se življenje nepreklicno konča s smrtjo?? In kdo vas je ustvaril po vašem mnenju? In kdo je ustvaril vesolje? Čista fizika?
Naj me nekdo razsvetli, ker meni je nepojmljivo, da bi recimo verjela, da smo ljudje brez duše in da torej ne obstajajo stvari kot je karma, prejšnja življenja, energija, ki nas je ustvarila…že od nekdaj verjamem v nasprotno. In bi se mi življenje sicer zdelo zeloooo prazno in praktično brez smisla.

Pa nikogar ne želim obsojat in ne napadat, samo vaše mnenje me zanima.

In tudi sama verjamem, da prihaja čas, ko se bo veliko ljudi prebudilo in začelo gledati na življenje iz druge perspektive :)))

Pa še odgovor: poznam take primere, ja.

Hvala in odpisano na mail.

Drnovšek se je s pomočjo šamanov, ezoterike spravil na raven višje stopnje zavedanja, zavedal se je, da je norec, kam je pripeljal državo in kmalu storil samomor.

Koliko pa kaj računaš? Na uro?

Tudi jaz sem enakega mnenja kot zgoraj pišejo in zadnji post. Ne bi si mogla predstavljati življenja da bi si mislila da sem samo kos mesa in ko bom umrla bo to vse. Verjamem da smo ljudje svetlobna bitja ki tukaj doživljamo samo izkušnjo v človeškem telesu, že doživela razne tehnike alternativnega zdravljenja ki še kako pomagajo. Je pa treba tukaj tudi delati na sebi. Če nekdo ki je totalno razmontiran v sebi pride k alternativcu in kar pričakuje da bo ta naredil nek čudež in čez par minutk bo on ozdravel se moti. Seveda se bo lahko počutil bolje ampak če bo hotel ozdraveti bo moral spremeniti način razmišljanja in življenja to pa ne uspe ravno vsakemu.

Me tudi presenečajo ljudje ki še sedaj v 21.stoletju razmišljajo samo s te zemeljske perspektive, kvazi znanstvene in da samo to vidijo in dojemajo za nekaj kar je popolno pravilnega. Vse ostalo je pa za njih nekakšna čarovnija, kot da smo v srednje veku skoraj. Sem mnenja da ima vsak pravico do svojega razmišljanja seveda me pa kljub temu preseneča da nekateri tako razmišljajo. No res je da se sedaj obrača, tudi mnogo znanstvenikov sedaj dopuščajo še druge teorije, ker če nečesa ne vidiš s svojimi zemeljskimi očmi to še ne pomeni da to tudi ne obstaja. Podobno je tudi pri ljudeh ki ne dopuščajo sploh misli da obstaja še kdo drug v tem vesolju oz. da mogoče pa to sploh ni edino vesolje ampak jih je še več. Za njih obstaja samo zemlja in pa bog in jezus ahh jah. Saj v bistvu Zemlja ni preveč napredovala v zadnjih nekaj stoletjih 20. stoletje če pogledamo je bilo noro krvavo, sedaj šele v 21. stoletju se počasi ljudje budijo. Ampak v bistvu je pa še dokaj primitivno vse skupaj.

Ne. Jaz se nisem in tudi ne poznam drugih. Moje osebno mnenje je, da se obe struji krasno dopolnjujeta in je treba uporabiti obe.
Včasih k ozdravitvi vpliva bolj ena, drugič druga.[/quote]

Se strinjam z alternativo, da se uporablja poleg uradne medicine…

Ne poznam pa nikogar, ki bi se pozdravil samo z alternativo, poznam pa jih kar nekaj, ki jih je ozdravila uradna medicina ali pa so uporabljali oboje.

Hehehe, zame pravjo pa da sem zbolel od alternative… Norc, zmešan, čuden, konfuzen,….. Odkar sem začel misliti z lastno pametjo… Ampak jest se mam pa čedalje bolj kul…

Sama verjamem, da je na te način ozdravil eden od mojih članov družine in mislim, da se ne bi dobro končalo, če takrat ne bi “ukrepali” po svoje.

Je pa tudi teta hodila k enemu tipu (imela je raka na prsih+sladkorna) in vam ne morem povedat koliko pozitivne energije je ona tam dobila, da je vse lažje in brez bolečin prenesla. Kot, da ji je dal ogromno energije in veselja do življenja. Sama sem se čudila od kje ona jemlje voljo.

Če bi me vprašali pred nekaj leti bi vam zagotovo povedala, da je samo uradna medicina vredna kakršnegakoli zaupanja, vse ostalo je lari-fari.

Z leti pa razmišljam drugače, mislim, da smo dejansko odgovorni za svoje zdravje 99,9{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} sami, z načinom življenja, prehranjevanja, norenja, hitenja, sekiranja…. vse to se nabira, nabira, v tej ali oni obliki na tem ali onem delu telesa in prej ali slej zbolimo, s sladkorno, rakom, visokim pritiskom, zamašenimi žilami, kapjo, in še čem………

Torej bistvo vsega je po moje uradno medicino sprejeti za to, da nam pozdravi bolezen, o vzroku bolezni se pa največ sami, če ne znamo pa s pomočjo alternativcev pozanimamo in odpravimo tudi to. V mislih imam tudi homeopatijo, in druge oblike alternativnega zdravljenja.

Saj alternativno zdravljenje kot ena razmišlja, ni samo vedenje o tem, da če jem zdravo, pijem dovolj, spim dovolj, se ne sekiram, športam…. da bom zdrava do 100 let. Fora je v tem, da marsikakšn vzorec na sebi enostavno ne prepoznamo in zato potrebujemo altnernativce, da nam odprejo vpogled v to kaj delamo narobe, da sploh zbolimo.

Zakaj se tako čudimo, ko recim, nekdo umre pri 50 letih od srčne kapi, pa je živel zelo zdravo, bil čist skuliran, suh, ni kadil, ni pil, športal…. po drugi strani pa poznamo ljudi stare 70, 80, in čez, ki celo življenje kadijo, pijejo po malem, se pizdijo vsepovprek, jejo mastno hrano, ne športajo, pa so še živi in še kako zdravi? Kje je tukaj enotna logika?

Blizu mi je vaše razmišljanje, tudi sama se vedno bolj zavedam, da je nekaj več, v nas, nad nami,v okolju, čutim, da imam nad seboj nekoga ki me varuje, mi stoji ob strani in vedno večkrat ga prosim za pomoč, da prenesem vse kar se mi dogaja, V sebi sem naredila nekaj rezov, umaknila sem se od ljudi, ki mi niso želeli dobro, meni gre na bolje, počutim se bolje a nekoč moja oseba me ne more in noče sprejeti prebujeno in mi nagaja kjer le more. Preseneča me, da me to nagajanje ne pritadene, ne iztiri, le nezrelo se mi zdi. Občutek imam, da me želi tako kot sem bila, daleč pod njim in nad menoj je imel moč.
Ali imate kaj objavljenega, ali se lahko kje kaj prebere? Sem človek ki verjame v alternativo in zdravljenje duše.
Naj vam bo lepo.

Ali ti to resno govoriš, da si pozdravil ljudi s hudo okvaro možgan, nepokretnostjo in psihičnimi težavami? Se sploh zavedaš, kaj govoriš?
In taki potem od naivnih ljudi molzete denar…

Pravilno vprašanje se glasi: Ali poznate koga, ki ga je pozdravila uradna medicina?
Ne samo zatučkala, ne samo prestavila za n let, ne samo “pozdravila” nekaj, načela pa pedeset novih stvari???
Jaz namreč ne poznam NIKOGAR takega! In to je glavni problem, s katerim bi se morali ukvarjat.

Ali ti to resno govoriš, da si pozdravil ljudi s hudo okvaro možgan, nepokretnostjo in psihičnimi težavami? Se sploh zavedaš, kaj govoriš?
In taki potem od naivnih ljudi molzete denar…[/quote]

Ja je možno,tudi moj prijatelj uporablja meditacijo,metamorfno tehniko,akupresuro,akupunkturo ima šolo zdrave osebne rasti.Sej kulk je to on meni razlagal je potrebno najaprej na možganih delat.
In zato tudi jaz verjamem v to!

a to tud šteje, da poznam ljudi in jaz sem med njimi, ki z nasveti alternativne medicine preprosto ne zbolim? Jaz polno nekih bolezni sploh ne poznam (trkam seveda na les) in mi je kr čudn poslušat ljudi kaj vse jih muči – od alergij, do prebavnih motenj, čirov, glavobolov – jaz se pa smilim sama sebi, če se ponesreči v omaro rahlo udarim, ko prehitro letim mimo 🙂 preprosto ne razmišljam o možnosti, da bi zbolela – eno zadevo ki pa jo imam – po ponovitvi (prvič sem bila operirana) nisem hotela več z uradno medicino (ni bilo življenjskega pomena), sem poiskala razlago zakaj do tega pride v alternativni medicini, par stvari malo drugače začela gledati, delati – na naslednjem preventivnem pregledu, se mi je zadeva izboljšala – ko me je vprašal kako si sama pomagam, sem rekla “z dobro voljo” 🙂 nisem pa še zdrava, ker tudi “vzroka” še nisem odpravila.
Relativno redno pa hodim na preglede uradne medicine – zobki, ginekološki, kri,… tako da mi pomoje tudi nič ne “raste počasi” notri

ko si enkrat bolan, je težko presekati in spremeniti način življenja, zato je primerov ozdravitve samo z alternativno medicino verjetno malo

in ja – poznam pa osebno tudi eno, ki je po dveh rakih zdravljenih z medicino, tretjega pozdravila z alternativno. Zaenkrat je zdrava. Alternativci ne delajo statistik tako kot uradni medicinci. Ne tekmujejo. Če prideš k njim po nasvet, ti bodo pomagali (če seveda ne najdeš koga ki te samo lupi), silil te pa nihče ne bo. Alternativna pač ni namenjena prisiljenim posegom v telo in če ne želiš, ti oni nimajo kaj pomagati. Dela se na vzrokih bolezni in ne posledicah. Uradna se tukaj razlikuje saj zdravi posledice – preplaknejo s kemijo, izrežejo ali karkoli. In tudi ko posledic ni več in rečejo Operacija uspešna – je vzrok še vedno tam. In pride do ponovitve…in potem pridemo do Operacija uspešna, pacient umrl.

New Report

Close