Naslovnica Forum Starševski čvek Ali se kdo spozna zakaj ne morem komentirati na facebook profilih?

Ali se kdo spozna zakaj ne morem komentirati na facebook profilih?

Na svojem Facebook profilu lahko komentiram, na profilih od prijateljev pa lahko samo všečkam. Blokirali me niso. Ali kdo ve kaj je narobe? Sem kaj narobe pritisnila?

Zakaj podpiraš NATO financerja?

Tudi če nisi blokirana, ni nujno, da ti je dovoljeno pisanje na “zid”.
p.s. Kako imate na svojih profilih nastavljene nastavitve zasebnosti, če vam te opcije niso poznane?

Ne bodi ofca, skenslaj fb

Skenslaj ga.

Ne razumem, zakaj mi ni dovoljeno pisanje komentarjev. Drugi normalno komentirajo,jaz pa na noben Facebook profil prijateljev ne morem komentirati. Kakšne nastavitve zasebnosti. Jaz tega ne najdem nikjer. Mi lahko objasniš, prosim.

Ne razumem, zakaj mi ni dovoljeno pisanje komentarjev. Drugi normalno komentirajo,jaz pa na noben Facebook profil prijateljev ne morem komentirati. Kakšne nastavitve zasebnosti. Jaz tega ne najdem nikjer. Mi lahko objasniš, prosim.
[/quote]
Skenslaj fb, poneumlja, se ti že pozna!

[/quote]

Lahko ima oseba npr. “prijatelje” razvrščene v posamezne skupine. In neka skupina lahko komentira, druga pa ne.

Lahko ima oseba npr. “prijatelje” razvrščene v posamezne skupine. In neka skupina lahko komentira, druga pa ne.
[/quote]

Ne, to sem že vprašala, pa nimajo nič razvrščeno. Vsake toliko mi celo vpiše komentar, ampak zelo redko. Nobeden pa mi ne zna razložiti kaj je narobe. Je mogoče treba pri nastavitvah kaj nastaviti drugače?

https://www.facebook.com/help/community/question/?id=942417825796372

poglej, če najdeš kaj tukaj.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Hvala, Marko. Tudi to sem že probala, ampak brez uspeha. 🙁

Avtor te je dodeliv v neko svojo “Podskupino prijateljev, ki ne more komunicirat – torej si prijatelj-ica z omejitvami.

Tudi. jaz imam tako, odkra sta mi dve “FB bojl znanki kot prijateljici” neprestano komentirali vsako zadevo. Prav skočili takoj, ko je bilo objavljeno – podnevi ali za njiju ponoči, ko je bilo zame podnevi na drugi celini :)))

Ne maram tega. Je treba imet tudi mejo in pod kontrolo. Zato sta v podskupini – “restricted”.

Tudi to verjetno ne bo. Komentirati sem hotela tudi na straneh nekaterih zvezdnikov, ampak neuspešno. Poleg tega ne komentiram pogosto in tudi nikoli žaljivo, ampak nasprotno.

Ma kaj res nobeden ne ve kaj je narobe s temi komentarji? Dobrodošla vsaka pomoč.

Hči je v tujini in tudi ne pusti nikomur pisanja na zid zaradi službe, ker vse prečekirajo. Tebi pač drugi tega ne dovolijo. Vsaj mislim.

Dopisujem se z raznimi zvedniki in zvezdnicami , ki mislim da jim je to v interesu. Tako, da ne bi rekla , da je težava v tem.

come perdere la pancia
Rodneylam

Ne razumem. Cel svet uporablja facebook, ampak samo slovenci so taksni nasprotniki tega socialnega omrezja. Ali je to zato, ker smo najbolj pameten narod? Ali so nas nasi starsi tako vzgojili. Ali mogoce za njimi stoji drzavna mafija.

Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev

Treba je vedeti, da ima facebook obcasno nepojasnjene izpade. Pa se pocaka kaksen dan ali dva in se zadeve normalizirajo.

New Report

Close