Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali se moški zaljubite – zaljubijo tudi v debele ženske?

Ali se moški zaljubite – zaljubijo tudi v debele ženske?

Seveda ne, ker je peder.

Ok, če zgledaš nadpovprečno dobro, se tega tud dobro zavedaš in to kažeš navzven…ampak v tem razkazovanju se občuti nedostopnost, narcisoidnost, pomanjkanje komunikacije, pomanjkanje energije, nesproščenost, itd… in to tipčki začutijo….tud sam imam podobne probleme pri sebi…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Edino merilo je sex. Z dobrim sexom dobiš kogakoli. A kaj narediti, če ne sexsaš najboljše, oziroma niti nisi tako strastna po naravi? Ne vem, ali kdo ve?

Seveda ne, ker je peder.[/quote]

Ti si pa slabš kot peder, ker nimaš nobenih kriterijev. Položil bi vsako, ki ti da noge narazen. Poden od moškega. Zgornji zapis je čisto korekten in opisuje moškega, ki pač ne gre z vsako ampak ima neke kriterije. Sluzasti potrebneži pa itak nategnete vse kar ma luknjo in pokaže zanimanje za vas.

Opa, a pedri so slučajno slabi (“slabš kot peder”)? Sem ti stopil na žulj, ker svoje nagnjenje do istega spola skrivaš za deloholizmom in za nekakšnimi vzvišenimi kriteriji?

za vse-hujsa

Pa da obenem odgovorim še na vprašanje: Kaj imamo moški raje, svetle, temne, lisaste? Toda ne, ne bom delal konkurenco adolescentni psihiatriji.
Za odrasle pa velja: VSE!

Običajno je, da po prekinitvi daljšega razmerja poiščemo načine, da se zamotimo. Nič ni narobe, če si se takrat zakopala v vse možne in nemožne izgovore/dejavnosti. Sedaj, če si prišla k sebi, pa to prekini, ker te izkoriščajo. Beri mi iz ustnic: IZKORIŠČAJO TE!

Čudila se boš, kako lahko funkcijonirajo sami, brez tebe. Nastopil je čas za tebe[/b][/u]

Sprejmi se tako kot si, okrepila boš samozavest, sicer si pa že sedaj zelo samozavestna. Itak že sedaj vidiš, čutiš da zažigaš. Si privlačna, atraktivna, zapeljiva seksi mačka. Otroci ši pridejo, ne skrbi.

Še namig: ne išče sreče na portalih, tam je smetišče zapuščenih, nesrečnih izkoriščevalskih duš.

Mimogrede, bi pred spanjem peljala na sprehod še mojega kužka ker sem trenutno zelo nepokreten :))

jaz poznam takega, ki ima ženo urejeno, lepo, postavno, ljubica je pa debela in to res debela … kaže se pa z obema. Zdaj pa ugibaj kdo je, ker je situiran, postaven, izobražen, samozavesten, če je pa fit pa ne vem, ker ga nisem probala. Pozna ga pa pol slovenije ali pa vsaj sloj kateremu pripada.

jaz poznam takega, ki ima ženo urejeno, lepo, postavno, ljubica je pa debela in to res debela … kaže se pa z obema. Zdaj pa ugibaj kdo je, ker je situiran, postaven, izobražen, samozavesten, če je pa fit pa ne vem, ker ga nisem probala. Pozna ga pa pol slovenije ali pa vsaj sloj kateremu pripada.[/quote]

kdoje kdoje kdoje ajde dej povej kdoje povej no kdoje ajde povej kdoje no povej ajde….

Ko se boš kakšnemu moškemu posvetila tako, kot se tvojim najbližjim boš hitro našla, moškega seveda.

jaz poznam takega, ki ima ženo urejeno, lepo, postavno, ljubica je pa debela in to res debela … kaže se pa z obema. Zdaj pa ugibaj kdo je, ker je situiran, postaven, izobražen, samozavesten, če je pa fit pa ne vem, ker ga nisem probala. Pozna ga pa pol slovenije ali pa vsaj sloj kateremu pripada.[/quote]

Tudi jaz poznam takega (bivšega???) playboya. Punce (in zdaj žena) manekenske postave, suhice in obvezno blond. Ljubice pa vse kar po vrsti okrogle. In enkrat sva se na to temo celo pogovarjala, pa mi je celo rekel, da ženska, s katero se rad kažeš okrog, ni ista kot ženska, ki te vzburi in s katero rad seksaš. Mislila sem si svoje in zamenjala temo pogovora, ki je ob kosilu postajala že rahlo neokusna :))))

Sploh ni res! Zame eden boljših tipov, Pierce Brosnan ima ne debeluško, ampak prav zavaljeno in debelo ženo. Amap jima očitno gre.

Edino merilo je sex. Z dobrim sexom dobiš kogakoli. A kaj narediti, če ne sexsaš najboljše, oziroma niti nisi tako strastna po naravi? Ne vem, ali kdo ve?

preber si knjigo popolna ljubimka.

Ha, ha, dobra tale…toda kako dokazati nekomu, ki mu nisi všeč, da dobro seksaš? Če do seksa niti ne pride? :)))

Ali ti leži, če prebereš knjigo? Če nisi tip.
Tudi kuharsko knjigo lahko prebereš, pa še vedno ne znaš in ti ne uspe, ker pač nisi tip.

In kako naprej?

Jst to govorim v primeru če do tega pride. Probaš s knjigo ne, stane te nič marsikaj novega ugotoviš. Jst sem tip pa priznam da sem prebral knjigo popolni ljubimec, čeprov nimam glih nekih težav s tem.
Pomladna sam tako da probata, sej dokazovat drugim ni treba nič? ali pač.

se podpišem ,suhice imajo cel kup dela same s sabo ,pa celulit pa cunje ,pa šminka pa frizura ,me malce baročne mamo pa vas moške na pvem mestu ,pa nč bat ne manjka strasti še preveč jo je ,če nebi blo foušije bi blo za vse dost ,tako da draga še ta nasvet ki ga je dal “vsako luknjo” upoštevaj pa dej sebe na prvo mesto

Seveda marsikateri moški bi imel raje kaj za prijet.

se podpišem ,suhice imajo cel kup dela same s sabo ,pa celulit pa cunje ,pa šminka pa frizura ,me malce baročne mamo pa vas moške na pvem mestu ,pa nč bat ne manjka strasti še preveč jo je ,če nebi blo foušije bi blo za vse dost ,tako da draga še ta nasvet ki ga je dal “vsako luknjo” upoštevaj pa dej sebe na prvo mesto[/quote]

Hahaha, po napisanem sodeč zagotovo nisi vitka. Le tolaži se.

Daj mi enlink od kakšne verodostojne raziskave (pa ne tračarske), ki bi dokazala, da debeli ljudje bolje seksate.

Lej, če misliš, da imaš preveč kil, začni malo migat s kolesom, se vpiši kam na vadbo, kjer boš spoznala tudi nove ljudi, šla z njimi k am žurat, spoznala moškega… To je recimo ena pot. Odločit se moraš sama pri sebi, nihče drug ti ne bo teh pomislekov, dvomov in zadreg zbil iz glave, žal je tako.

Pozdrav
Jaz jih imam že celo življenje preveč, kil namreč, moških ni nikoli preveč. Z moškimi pa nikoli nisem imela problemov. Svoje kile sem znala vedno nositi. Rada sem se družila in če nisem imela družbe za ven sem šla tudi sama ( koncert, kino, gledališče, festivali…), pa nikoli nisem imela težav pri spoznavanju, težave sem potem imela z moškimi, ki sem jih spoznala in ko sem v pogovoru ugotovila, da nisva prav kompatibilna sogovornika, se jih je bilo težko tisti večer odkrižat. Važno je pa kaj izžarevaš. Če se spomnim sem sedanjega partnerja spoznala ko sem bila okrogla, pa drugače ne mara debelušk. Res pa da sem bila v tistem času zelo samozavestna in to ga je pritegnilo.
Zdaj je pa drugače. Prišle so težave, kile so šle gor, on me spodbuja in vidi da trpim, samozavest gre dol. Sedaj se mi zdi, da teh kil ne znam več nositi in to ni privlačno za nikogar, tudi sama se ne zdim privlačna sebi.
Torej če znaš nositi svojo težo je to znak, da si sposobna, privlačna in trdna osebnost.

Če mene kdo vpraša in po mojih ikušnjah oz. po opazovanju mojih frendov: vsi radi gledajo mlade, sexy bejbe z velkimi joški, tapravo ritko in dolgimi nogami. Na koncu si jih pa velika večina dobi čist povprečno žensko, ki ima nekaj kilogramov preveč, mozolje in vse kar pač ženske imamo. Bodi vesela in sigurno te bo kakšen moški opazil;)

Zmeraj sem imela 10 do 15 kg več od idealne teže, pa nikoli problemov z moškimi. Ne za avanture in niti za resne zveze. Svojih 15 kg odveč imam še in prav tako super fanta, ki pa je čisto povprečne postave. Res je, da je vse v energiji, ki jo oddajaš. Če si pozitivna oseba, se drugi dosti raje družijo s tabo in prav tako velja za spoznavanje morebitnih partnerjev. Če je ženska še tako lepa, ampak vedno namrgodena in čemerna, jo bodo moški rade volje pogledali, kaj več pa težko.

ja se,jaz osebno sem se,imam prekrasno ženo k ma 145 kil,in ljubim vsak njen gramček

JEST OBOZUJEM DEBELUSKE pisi na gmail:[email protected]

Raje vidim, da je dekle v obraz manj privlačno, ampak ima suho in vitko postavo. Brez kakršnihkoli oblog. Močnejše ženske (kaj šele debele) mi pod nobenim pogojem niso seksualno privlačne, v večini primerov jih sploh ne vidim kot ženske. Prej kot nekaj vmes, ko sem bil mali otrok sem takim rekel “teta-stric”.:) Seveda spet niso vse debeluške enake, nekatere imajo lušten obraz, ampak me ne zanima.

New Report

Close