Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali Slovenija spada na Balkan?

Ali Slovenija spada na Balkan?


Tko.

Nismo, smo pa na meji z balkanom (Hrvaško).

SLOVENIJA NI BALKAN. Nikoli. Je srednjeevropska alpska država.


Tko.[/quote]

A zdaj me že popravljaš? :)))


Tko.[/quote]

A zdaj me že popravljaš? :)))[/quote]
Ja, ampak res samo tiste napake, ki so očitne:-)))

Balkane balkane,balkane moj,budi mi vjeran u dobri i zlu (Azra skupina)

Ja, Slovenija je čisti Balkan pa priznali vi to ali ne!.Ko se bodo nasminkale ceste na jugu in gastarbajteri uredili fasade na hišah ,ne bo nobene razlike sever-jug videti, in tudi v glavah ljudi bo vse premaknjeno.

https://www.youtube.com/watch?v=0EOJP3kUQms

Centralna evropa, en del leži tudi na balkanskem polotoku. To so dejstva.

Bodimo pa ponosni, da nas marsikje štejejo za vzhodno Evropo, kajti kot vidimo zadnje čase, so to edine države, ki so še ohranile trezno glavo in ponosno držo.
Ves zahod pa je postal le še izprijena, dekadentna, izrojena, pokvarjena družba s preveliko količino migrantov s čudnimi navadami in izgledom. In mislim, da bo Evropa potonila tako, kot je potonil stari Rim.

slovenski ljudje niti slučajno niso balkanci.

Odgovor je ne.

Slovenija je bolj balkanska od vseh balkanskih republik.Smo najbolj pokvarjeni od vseh bivših bratov.In smo ruskega porekla ravno tako kot srbi ali kateri drugi in nimamo veze z avstrijci ali nemci glede porekla.Toliko ,da vam slava ne stopi v glavo.Tako pač je.

Slovenci, ta pravi, so bolj severno usmerjeni, alpski.

OK, geografsko smo dorekli (Slovenija južno od Save je Balkan).

Kulturno pa je baje tako: Dokler vidiš rože na oknih, si v Evopi, ko pa ne več, pa na Balkanu. Kaj pravite na to definicijo?

Drzava ki nima osnovne clovekove morale do zdravja in zdravega zivljenja njenih
prebivalcev je Balkan.

Vse troje. Ja nas ze skoraj ni vec cisto krvnih slovencev.

Dežela na južni strani Alp, ampak je ta vidik, v primerjavi z ostalimi, pozitiven. Alpe namreč marsikaj zadržijo.

SI sploh kdo predstavlja piknik brez balkanskih čevapov in z evropsko govejo juho? Jaz ne! Smo to, kar je opozicija v parlamentu – čisti Balkanci. Kje ima sds žurke? V srbski pečvarnici. Ve jasno.

Torej ste Štajerci Avstriski cigani.

Geografsko vsekakor. Smo na začetku Balkana. Ostalo je pa stvar percepcije.
[/quote]

V bistvu smo prvi na Balkanu?

Kaj pomeni biti pravi Balkanc lahko vidimo v angleškem parlamentu. So referenčni model za Balkance!

V bistvu smo prvi na Balkanu?
[/quote]

Pravzaprav res.

New Report

Close