Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Ali smo res oranžni?

Ali smo res oranžni?

Vlada in njeni lažnjivi predstavniki nas poskušajo prepričati, da smo danes prešli v oranžno fazo. Pa je temu res tako?

Kriterija za oranžno fazo sta dva:

– incidenca manj kot 150 na 100.000 prebivalcev, ter manj kot 4% pozitivnih na testiranju

– incidenca manj kot 50 na 100.000 prebivalcev, če je pozitivnih več kot 4%

ali je torej za verjeti Pokljukarju (čeprav imamo zadnjih 14 dni pozitivnih na testih med 4.5 in 7.5%) ali strani re-open EU, ki kaže da smo rdeči otoček v srednji Evropi?

https://www.24ur.com/novice/korona/koronavirus_13.html

 

Odgovor na objavo uporabnika
saj ni res pa je, 11.06.2021 ob 13:30

Vlada in njeni lažnjivi predstavniki nas poskušajo prepričati, da smo danes prešli v oranžno fazo. Pa je temu res tako?

Kriterija za oranžno fazo sta dva:

– incidenca manj kot 150 na 100.000 prebivalcev, ter manj kot 4% pozitivnih na testiranju

– incidenca manj kot 50 na 100.000 prebivalcev, če je pozitivnih več kot 4%

ali je torej za verjeti Pokljukarju (čeprav imamo zadnjih 14 dni pozitivnih na testih med 4.5 in 7.5%) ali strani re-open EU, ki kaže da smo rdeči otoček v srednji Evropi?

https://www.24ur.com/novice/korona/koronavirus_13.html

 

Mi kdo zna povedati, zakaj je ta tema razvrščena pod teorije zarote in ne pod koronavirus?

Kriteriji, ki sem jih objavil se nahajajo na uradni strani EU. A zdaj je že EU kreator zarot za Janšo in moderatorje tukaj?

vse kar je v povezavi s COVID19 je terorija zarote, saj ta bolezen COVID19, ki jo domnevno povzroča virus SARS-COV-2, ki pa ni dokazan, kljub ponujeni nagradi 1.500.000 dolarjev, tega dokaza v 18 mesecih ni prinesel nihče in ga tudi ne bo, ker je izmišljen. Torej je tema KORONAVIRS tudi tema teorija zarote, ZAROTNIKI PA SO: farmacevtska mafija, vsi vodilni politiki, mediji, tudi posranci v parlamentu, tudi posranci v EU parlamentu– sploh vsi slovenski, WHO, večina zdravnikov v SLO (same uboge reve brez znanja o virusih, in še glavni organizatorji lastniki farmacevtskih družb, prehranske industrije itd…

torej, vse v povezavi s covidom je terorija zarote, ki pa bo septembra končana, ker bo sodišče v Nurenbergu v Nemčiji to bando spravila v zapor za kar nekaj let!

nova
Uredništvo priporoča

K zarotnikom bomo lahko drug teden pripisali še uredništvo in cenzorje na MON-u.

Morda niso opazili, ampak zaradi dejstev, ki sem jih navedel, smo ostali ena redkih Evropskih držav, ki smo na Nemškem rdečem spisku. Očitno cenzorji MON-a mislijo, da so Nemci (oz. njihova vlada) enaki zarotniki, kot jaz in da le Janeza (Janša in Pokljukar ne lažeta).

 

New Report

Close