Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ali smo že končali za danes?

Ali smo že končali za danes?

Z delom mislim. Jaz imam itak delo razdeljeno čez celi dan in tako še nisem končala, kar se dela tiče. Kje pa ste Vi???
Pogrešam Vas.

Sneg pri nas še kar pada in mi dela prijetno družbo, malo prej sem se prepustila drobnim snežinkam, da so me božale in zaprla sem oči ter si predstavljala , da me božaš ti!

Okej dovolj romantike, javite se !

Cmoka za lep dan še naprej!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Božam te!Ali ti je kaj lepše?
Sp

Če je to iz srca, potem uživam, če pa je takole pod prisilo, pa božaj raje kar sebe!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

.. še eno urco.
Potem pa delo doma, pa saj ga poznaš…..vsaj nalog ne bo ta teden, ko “počitnikujemo”…:-))
Kaj še vedno sneži?! Pri nas ne, vas bo pa, izgleda, zamedlo…:-)))
Uj, spet bo treba na novo delati snežene može….
Pozdravček.

Ma kako lahko tako poščiješ neizpetega ljubimca?Kot,da bi našega petelina,ko najbolj kikirika, z mazutom oblila 🙂

Prejle, ko so me božale snežinke sem dokončala še streho na igluju, da sedaj lahko uživamo…
Ja snežakov pa imam več kot preveč jih ne morem več šteti. Bi naredili mi enega skupaj? Spodobilo bi se!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Veš kaj, danes si me pa že prevečkrat nasmejal. Ampak pri tebi nikoli ne vem kje sem, to je to.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

tistega petelinčka ne bi bilo dobor spustiti zraven…. bi še ubogemu snežaku tam spredaj kaj “namontiral”…:-)))
A ne de, Sprevrženc?!

Zelo,zelo dobro veš,kakor vem tudi jaz!

Ja!

Snežinke Bele snežinke padajo, padajo poslednjič v slovo bolelo v srcu me ne bo, kot njene roke mehke so. Dolga bo ta bela zima, mraz zaklenil je srce, ki ga grelo je poletno sonce, a ljubezni prave nikdar nima. Ne jokal bi rad sam tedaj, ne, iskal v njih bi srečo, prižgal za njo bi svečo, da vrnila bi jo spet nazaj. Tisoče snežink svetlika se v temi, za vse, prav vse ljudi sveta, nenehno padajo z neba, padajo in vsi so ljubljeni.
Samo ti in jaz Samo ti, samo jaz imava svoj obraz, samo midva…..

pa-pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

nisem pa omenila, da bi te uporabili za valjanje po snegu, a ne, SončeK?!
:-)))
Madona, bi se greli….

Okej, vem in vem in vem !
Pa si me dobil…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti poet, bi za danes nehal ali boš res vse deklice zmešal???

Eno cmoko, ker sem poredna!;)))))

pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Oprosti,ker te nisem plavšal zadnjih pet minut,sem moral ljubici pisemček napisat :-)))))
Sp

Pa ti si taprav, žena , ljubica, jaz in še bog ve kdo-nekdo, kdo ???
Pa kako sfolgaš vse to??

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… potem pa jaz itak nimam kaj šans, a ne?! :-)))

Aja muca maca je tudi zraven!
Sp

maš, maš, če si kdo -nekdo… no ne vem, naj moj dragi sprevržko pove???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa a se nismo že pred dvemi urami pregrupirali?
Grupnega ne maraš,srce ti tolče za drugega…

Katera muca maca? Jo poznam?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Aha žverčka, vidiš sedaj si jih pa dobila po prstkih… Prej ne hotela, sprevržko užaljen in sedaj vrača. Ali pa je ljubosumen, ker te je dodelil k drugemu, pa bi te raje imel zase???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Poznaš,poznaš.Celo v sorodu si z njo nekako…………
Sp

dobro, že bežimmmmm…….

Razo, me imaš vsaj ti malo rad?!

Ej ne zezaj ti mene, si pa res lump.
Sedajle pa letim, obveznosti kličejo, ampak tale muca maca, boš še odgovarjal nanjo, te izzovem ko se vrnem nazaj!
Do takrat pa cmoka za vse, pa saj to že veste!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close