Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Ali so bili domobranci izdajalci?

Ali so bili domobranci izdajalci?

Vir tegale tvojega sranja od pisarjenja pa je?? Pa kje ste se kr….. slovenceljski vzeli? Pa kdo vam takele prodaja? So vaši sorodniki tisti, ki vam tole pripovedujejo? Dedek, babica? Le kdo vam polni glave s takimi neumnostmi!
Čez nobeno državo ( ozemlje) takratne Evrope se ni plazilo/lazilo/bežalo toliko izdajalcev in klavcev kot se je čez slovensko! Vsi švabi, vsi četniki, vsi belogardisti, vsi klavci iz celotnega Balkana, so bežali proti poraženi Nemčiji. Vsi! Ti pa kar nakladaš in pisariš nebuloze! Svetovni bedak!

Zakon postane legitimen šele,
ko ga razume najneumnejši svinjski pastir v Galiciji.

Marija Terezija

Evropi se bo se kolcalo po 3 rajhu

nova
Uredništvo priporoča

Pa še mnenje Mentalne sirote o tem “problemu”.
Vojna je, pomanjkanje. Tam po hostah so eni, ki se menda borijo za svobodo? Lačni, premraženi! Občasno je v časopisu slika kakega, ki so ga ujeli.
Oblast pa po drugi strani vabi v domobranstvo. Res, da “si od doma”, a si sit, na toplem, pa še nekaj drobiža plače ti dajo. In tudi gospod župnik pravi, da so oni v hosti veliki grešniki.
No, kako bi se večina odločila danes v gornjih okoliščinah? Vsi “parametri” so bili na strani domobranstva.
A vojna se je končala, kot se je, župnik je pobegnil v Argentino, zavedeni fantje pa v kočevskem Rogu. Temu bi lahko rekli, da so se “zakalkulirali”, izgubili “igro” in življenje.


Ja!
Bili so izdajalci!
In njihovi potomci sledijo tej izdajalski tradiciji: prečekiraj tiste politike, ki podpirajo Orbana in pišejo pohvalno o Salviniju. TO so izdajalci danes in TOČNO TO so počeli domobranci nekoč: zlizali so se z nacisti in fašisti, jim ploskali, peli hvalnice in izdajali druge Slovence.


Ja!
Bili so izdajalci!
In njihovi potomci sledijo tej izdajalski tradiciji: prečekiraj tiste politike, ki podpirajo Orbana in pišejo pohvalno o Salviniju. TO so izdajalci danes in TOČNO TO so počeli domobranci nekoč: zlizali so se z nacisti in fašisti, jim ploskali, peli hvalnice in izdajali druge Slovence.
[/quote]

gnili komunajzar

Še prelepo napisano. Resnica je veliko hujša. Nikoli ne bo pozaljeno, pa naj ta kloaka še tako zavaja.
[/quote]

Se kdo spomni tega portala izpred nekaj let?

Vse, prav vse dokumentirano, uradno, od listin, posnetkov, fotografij, z žigi, datumi, imeni in priimki, vse še vedno obstaja.
Ves material je bil do pred nekaj leti dostopen na spletni strani Primorski panterji, ki je omenjal tudi današnje gnile politike, ter njihove dejavnosti, zopet z vso uradno dokumentacijo, tako leve kot desne, od ijj dalje.
Zato se je stran čez noč sesula.

Mavro, všeč mi je tvoja miselnost in miselnost tistega, ki je zspisal: za ideale umirajo budale.


Ne bo držalo, moj oče je bil dokaj premožen obrtnik, pa je šel v partizane, ker je bil domoljub in je bila edina opcija za katero se je lahko odločil, ne za tujce, kot so se domobranci in drugi izdajalci svojega ljudstva. Sem ponosna, da je bil partizan, prišel pa iz vojske kot invalid.


že termin domobranci pove, da so branili svoje domove.
do 1943 so bili partizani bolj nabiralci gob in kostanja v gozdovih. 1943 pa so jih angleži podprli z orožjem, vojaki, … (na račun angleškega člana neke špijonaže, ki je bil komunist in je za Churchila poneveril podatke koliko je “partizanov”.
Legalno je Juga kapitulirala 1841 (kot Belgija, Nizozemska … in sta kralj in vlada zbežala v Anglijo) ..
Sranje se je začelo, ko je Tito (po srečanju z Churchilom) iz Visa odletel v moskvo po “navodila” — vse ostalo naprej je cca 75{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} res – razen podrobnosti, da je hotel Stalin Titovo glavo 1949 … pa se Stalinu ni izšlo ☺

Sicer ne manjka mnogo, ko bomo vajo ponovili. Dom branili.
Mnogi med nami so ga že izgubili, nekateri ga ravno ta hip, mnoge čaka v prihodnje.
Najprej delo, zatem dom. Cesta, klošarstvo ali tujina. Nekateri tudi smrt s samouničenjem, ker se ne da sprejeti, da si ob vse, za kar si garal vse življenje in večinoma generacije pred tabo.
Dom branitelji, se vidimo, ne bo dolgo, srečno do takrat.
In kdo od nas bo izdajalec? Ta, ki bo dom zapustil krvoloku brez boja?
Naredil samomor brez, da bi krvoloku pokazal zobe?
Pred 20timi leti marsikdo od vas ni verjel, da bo stal na cesti, ker cesta je le za lenuhe… Danes? Marsikdo od teh je na CSD brez prebite pare…
Mnogi niti tam ne, vendar mu FURS diha za ovratnik.
Ah, ne, to je le za luzerje, nam se to ne more zgoditi… Buwahahaaaa…
No, izdajalci? Alo, gremo! V napad na luzerje! Ne? Boš jutri luzer ti? Ne? Ker si že danes? Žal, sem…
Niti 3000 novih delavnih mest na dan ni, 100 000 folka pa na cesti! Luzerji!
Bomo domobranci? Ne, izdajalci. Izvršba čaka, do deset let. Te čapne preden mine ta rok. Ode dom. Prva dražba 75{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}vrednosti sodnega cenilca. Nič. Druga-50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vrednosti. Na to drhal čaka. Ajde, gubi se, domobranec, v jamo, tvoj dom ni več tvoj! Pokaj, v jamo, koga briga… Glavno je, da bo tvoj bivši dom, ki ga je zastonj pridelala kaka fina jara gospoda v obliki pravnika, lepo prodala invazivni skupini z juga. Izselitev Slovencev na vsak način, razdor družin na vse možne načine, to je geslo invazivnih krvnikov bilo, je in bo, v kolikor se narod ne zbudi.
Ah, ne, meni se to že ne more pripetiti… Le luzerjem! Brez boja. Samo pusti in beži!

Potem je tudi Severna Koreja demokracija, ker ima to v imenu.

Domobranska logika 🙂


Ne bo držalo, moj oče je bil dokaj premožen obrtnik, pa je šel v partizane, ker je bil domoljub in je bila edina opcija za katero se je lahko odločil, ne za tujce, kot so se domobranci in drugi izdajalci svojega ljudstva. Sem ponosna, da je bil partizan, prišel pa iz vojske kot invalid.
[/quote]
>Premožen obrtnik praviš da je bil, invalid vojne, torej so vam po vojni delavnico nacionalizirali, morda vam je ostala hiša ali so vas tudi iz nje vrgli?
vse kar boš drugega napisala veva midva, vemo vsi je laž.

Izdajalci so bili komunisti, ker so zlorabili vojno za uzurpacijo oblasti. Ker so pobijali civiliste, dekleta in ženske, ter jih 11x zabetonirali. Da kolaboracije Molotov Ribbentrop niti ne omenjam.

Kje si pa to prebral, slišal!? Od kje se pa oglašaš?

Kdo si je hotel obdržati oblast, je vsem znano, stara elita. Še ključe od mestnih vrat so nesli
Italijanom na VIČ in se jim klanjali.
Kdo je odvažal, izdajal, pobijal zavedne Slovence okupatorju, je vsem znano, le tebi podobnim NE!!

O italijanskih in nemških taboriščih tudi nič ne veš? O nedolžno pobitih talcih tudi nič.
Zgodovina 1, cvek !
Knjige v roke, sem prebrala, v eni temi.
Škoda časa odgovarjati takim nevednežem!

vse je res kar pišeš, le da se nas ni mogel v celoti znebiti. domobranci smo se začaso le umaknili v argentino in 91-tega izvedli ponovno ofenzivo ter premagali komuniste. s tem smo postali nedvomni zmagovalci druge svetovne vojne, ki se je končala šele tega leta in ne 45-tega kot lažno zavajajo komunisti s svojo zgodovino. v bistvu smo postali zmagovalci kar dveh vojn, svetovne in slovenske osvobodilne.
[/quote]

Nič ni res, kar je lovilec svetlobe napisa! Bo še en čas iskal svetlobo, da bo ugotovil, da je en velik lažnivec – nevednež!

HAHAHA, znebiti. Ko ste prisegali Hitlerju je bil Rupnik bogibatina.
Hm, ja začasno ste se umakmočo v Argentino. Vse pa ste pozabili kaj ste delali s Slovenci. V Argenitini in še povsod kamor ste se zatekli ste delali prepir med Slovenki, ko so šli s trebuhom za kruhom že pred vojno.
Še ena laž, . . . 91-tega, da ste izvedli ponovno ofenzivo, ter premagali komuniste.
S tem postali nedvomno zmagovalci druge svetovne,ki se je končala šele tega leta, . .
in ne 45-tega leta kot lažno zavajajo komunisti s svojo zgodovino. V bistvu smo postali zmagovlci kar dveh vojn, svetovne in osvobodilne.

Zakaj pa potem vpijete, da so vas komunisti pobili po vojni, če se je vojna po vaše končala 91-tega leta.
Res je, da ste tam prek luže delali zgago ves ta čas.

Takega bedaka pa še nisem srečala.[/b

Sem se spomnila na opis domobrancev dr. Ruglja, čisto po pravici je povedal!

Kje si pa to prebral, slišal!? Od kje se pa oglašaš?

Kdo si je hotel obdržati oblast, je vsem znano, stara elita. Še ključe od mestnih vrat so nesli
Italijanom na VIČ in se jim klanjali.
Kdo je odvažal, izdajal, pobijal zavedne Slovence okupatorju, je vsem znano, le tebi podobnim NE!!

O italijanskih in nemških taboriščih tudi nič ne veš? O nedolžno pobitih talcih tudi nič.
Zgodovina 1, cvek !
Knjige v roke, sem prebrala, v eni temi.
Škoda časa odgovarjati takim nevednežem!
[/quote]
Škoda odgovarjati takim, ki že leta LAŽEJO, kaj so in kaj so doživeli.
Prvi lažnivec tega foruma, oziroma prva lažnivka tega foruma. Dokaz, da so levosučni PODLI ljudje, ki jim ni nič verjeti in jih je treba PREZIRATI.

V Sloveniji smo imeli po vojni 8 velikih UNIČEVALNIH taborišč in zraven še precej manjših.
Predlani so sondažno izkopavali okoli brezna pod Macesnovo gorico v Kočevskem Rogu. Poleg drugih stvari so tam našli prazne tulce nabojev, izdelanih po letu 1960!!!! Mnogi nedolžni, ki so bili obsojeni na dachauskih procesih na smrt, so živeli še dolgo po letu 1949. Niso jih justificirali takoj po sodbi…

Vedi: s podlim človekom ne bom razpravljal. Tega sploh nisi vreden!

Kje si pa to prebral, slišal!? Od kje se pa oglašaš?

Kdo si je hotel obdržati oblast, je vsem znano, stara elita. Še ključe od mestnih vrat so nesli
Italijanom na VIČ in se jim klanjali.
Kdo je odvažal, izdajal, pobijal zavedne Slovence okupatorju, je vsem znano, le tebi podobnim NE!!

O italijanskih in nemških taboriščih tudi nič ne veš? O nedolžno pobitih talcih tudi nič.
Zgodovina 1, cvek !
Knjige v roke, sem prebrala, v eni temi.
Škoda časa odgovarjati takim nevednežem!
[/quote]

a tebe matilda še ni najdla??

a tebe matilda še ni najdla??
[/quote]
Ga bo najdla, ga bo! Bo pa umiral v mukah, ker ima tako kosmato vest.

“Sem se spomnila na opis domobrancev dr. Ruglja, čisto po pravici je povedal!”

Bil je sicer zdravnik- psihiater in oficir. Tisti opis ni vreden zdravnika in oficirja. Kaj tako primitivnega od izobraženca še nisem bral. Tudi sicer je bil surov človek.

a tebe matilda še ni najdla??
[/quote]

1. Saj vidiš, da sem še tukaj.
2. Nesem še vsega povedala tebi podobnim LAŽNIVCEM!!
3. Nič se ne ve, kdo bo preje odšel jaz ali ti!
4. Te ogrožam!? Nič se me ne ne boj . Samo včasih pokukam v tole nepoboljšljivo
gnezdo.

Hmm, je tudi tebe šravfal, ni kaj, si bil že potreben!!!
Še malo bolj bi te moraml!
Nisi se orng pocajtov! PIŠEŠ: Ni vreden zdravnika, to ti misliš, nekateri so ga pa hvalili.:-)
Po nadaljnem tvojem pisanju, sklepam, da si bil slab v zdravljenju – preobrazbi, zato je bil
upravičeno, surov do tebe.

Poboljšaj se!!!


Ga bo najdla, ga bo! Bo pa umiral v mukah, ker ima tako kosmato vest.
[/quote]

Uuuuu veest, ti si pa res nadčlovek,vse veš, . . . v mukah praviš: bo umiral, joj joj kakšna papiga si!! Zopet ponavljaš laži!
Jaz bom umrla vsak umre, nihče temu ne pobegne. V kakšnih mukah se pa še ne ve.
KOSMATO KOŽO IMAŠ PA TI, NESRAMNEŽ! POKVARJENI!!!


JAZ TI PA BOM ODGOVORILA, KER LAŽEŠ TI, POKVARJENEC NAGNUSNI IN TO ŽE DOLGO ČASA, PA NIČ SE TI NE ZGODI!


Resnično si PRVI LAŽNIVEC tega foruma, TI, velikokrat si se že blamiral, NI TI POMOČI, KAR NADALJUJ !!!
Eeee, ti bumbar, HAHAHA, malo si zamešal, PODLI ste “DESNOSUČNI”, KAR POGLEJ SEBE !!
S TEBOJ VRED STE SE PRIDRSALI NA VISOKE POLOŽAJE, IZKORISTILI VSE MOŽNE PRILIKE, IZŠOLALI SVOJE “” SONČKE”” JIM ZRIHTALI DOBRA DELOVNA MESTA, ITD.,
VAM, NI PRAVNIČ VERJETI !!! V ZAHVALO, KER STE UŽIVALI JIH SEDAJ PREZIRATE.
TELE TVOJE TRDITVE SO ZELO NESRAMNE.
DOKLER BOSTE BREZ SANKCIJ TAKO PISALI, SE SLOVENCEM SLABO PIŠE !!!

V Sloveniji smo imeli po vojni 8 velikih UNIČEVALNIH taborišč in zraven še precej manjših.
Predlani so sondažno izkopavali okoli brezna pod Macesnovo gorico v Kočevskem Rogu. Poleg drugih stvari so tam našli prazne tulce nabojev, izdelanih po letu 1960!!!! Mnogi nedolžni, ki so bili obsojeni na dachauskih procesih na smrt, so živeli še dolgo po letu 1949. Niso jih justificirali takoj po sodbi…


1. Škoda odgovarjati takim, ki že leta LAŽEJO, kaj so in kaj so doživeli.

2. Prvi lažnivec tega foruma, oziroma prva lažnivka tega foruma. Dokaz, da so
levosučni PODLI ljudje, ki jim ni nič verjeti in jih je treba PREZIRATI.

3. V Sloveniji smo imeli po vojni 8 velikih UNIČEVALNIH taborišč in zraven še precej manjših.
Predlani so sondažno izkopavali okoli brezna pod Macesnovo gorico v Kočevskem Rogu. Poleg drugih stvari so tam našli prazne tulce nabojev, izdelanih po letu 1960!!!! Mnogi nedolžni, ki so bili obsojeni na dachauskih procesih na smrt, so živeli še dolgo po letu 1949. Niso jih justificirali takoj po sodbi…

4. Vedi: s podlim človekom ne bom razpravljal. Tega sploh nisi vreden! [/quote]

1. Na kratko, dolga leta tukaj LAŽEŠ TI, POTEM PA REČEČ NE RAZPRAVLJAM!

2. prvi lažnivec na tem forumu si ti! PODLEŽ GRDI, PREZIRAŠ LJUDI. SPREHODI SE PO TEMAH, KAJ SI ŽE VSE NASLINU!

3. O UNIČEVALNIH ITALIJANSKIH,NEMŠKIH, POLSKIH, O RIŽARNI V TRSTU, TUDI NE VEŠ NIČ. FRANKOLOVO, SVETI URH , KOZLARJEVA GOŠĆA, GRAMOZNA JAMA IN ŠE IN ŠE!
VSE TO SE JE DOGAJALO MED 2. SVETOVNO VOJNO.
JA IN JAZ SEM ŽIVELA V TISTEM ČASU. PODLEŽ !!!

4. PODEL SI PA TI IN TI NISI VREDEN ODGOVORA. DOBIL SI ODGOVOR OD PRABABI.
ODGOVORILA TI JE ŠE ENKRAT TISTA STARA PRABABI, KI BI JO TI IN ŠE NEKATERI NAJRAJE FENTAL !!! TAKO KOT SO DELALI IN IZDAJALI OKUPATORJU DOMAČI IZDAJALCI.

SLOVENCI TEGA NE BOMO POZABILI NIKOLI, NIKOLI !!!

Zakaj pa razpravljaš ??? Tiho bodi !!!

New Report

Close