Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali so na angleškem dvoru naredili DNk analizo, če je Harry sin princa Charlesa?

Ali so na angleškem dvoru naredili DNk analizo, če je Harry sin princa Charlesa?

In kako je imela Diana več kraljevske krvi kot Elizabeta? Da slišim še to razlago
[/quote]
Ker je njej pila kri mogoče ????

Di je bila baje noseča ob smrti. No, tisti otrok uradno ne bi bil”njihov”. Tudi jaz sem nekje zasledila, da je Di imela veliko modre krvi v sebi.
[/quote]

Saj verjetno je bila ravno nosečnost problem. Da bi taka modra kri “ušla” k Arabcem. Anglija bi bila dobesedno v hudih škripcih zaradi tega- da bi imeli modro kri, torej zakonitega zastopnika dvora iz tuje dežele. Že za manj se ubija. Kaj šele za preživetje neke trapaste elite.
Vendar je moč in denar le sredstvo za karkoli. Nesreča v avtu je bila ena izmed lažjih.
In tri muhe na en mah, plus še šofer, popolni zločin.


Se mi zdi da ste pozabili tablete vzet…
[/quote]

Kaj pa naj bi imele tablete,s tem o čemer povprašujem?
Pa a vi sploh veste katere jemljem,,čeeeee sploh jemljem sploh katere, prosim?
Ker Naklofen, pa Nalgesin najbrž ni bil mišljen?!

Saj verjetno je bila ravno nosečnost problem. Da bi taka modra kri “ušla” k Arabcem. Anglija bi bila dobesedno v hudih škripcih zaradi tega- da bi imeli modro kri, torej zakonitega zastopnika dvora iz tuje dežele. Že za manj se ubija. Kaj šele za preživetje neke trapaste elite.
Vendar je moč in denar le sredstvo za karkoli. Nesreča v avtu je bila ena izmed lažjih.
In tri muhe na en mah, plus še šofer, popolni zločin.
[/quote]
Joj, kako a to je šofer dobil plačano, da je,zaletel vse skup ali kako? Kot ene sorte muslimanski samomorolski bojevnik, jaaa?! In najeli so ga pa agenti od dvora a jaz narobe razumem.Šofer plačan da se zaleti????

House of Spencer (katere članica je bila Diana) izhaja iz 15.stoletja in je originalno angleška. Kot zanimivost, tudi Winston Churchill je pripadal tej veji.
Medtem ko je House of Windson originalno nemška (House of Saxe-Coburg and Gotha), preimenovali so se v začetku 20.stoletja (zaradi všečnosti vs stanja z Nemčijo v Evropi), ustanovljena pa je bila v 19.stol. Je pa res, da je iz te veje prišlo kar nekaj monarhov.
Tako, da z vidika, kdo je bolj britanski, seveda prednjači House of Spencer.


Joj, kako a to je šofer dobil plačano, da je,zaletel vse skup ali kako? Kot ene sorte muslimanski samomorolski bojevnik, jaaa?! In najeli so ga pa agenti od dvora a jaz narobe razumem.Šofer plačan da se zaleti????
[/quote]

Ah, malo preveč ali premalo filme gledaš in živiš nekje v nereali.
Šofer naj bi dobil plačano, da bi sebe fental?
Take spravljaš iz sebe v treznem stanju al kako?
Maš ti sebe za norca, ni dovolj, da se drugi norčujejo iz raje, misleč, da so požrli vso pamet tega sveta?
Šofer je bil kolateralna škoda, pa še tiho za vsak slučaj.
Ne se ti s tako zahtevnimi eventi ukvarjat, lahko še na kaj pretresljivega naletiš s svojo nežno dušico.

Ah, malo preveč ali premalo filme gledaš in živiš nekje v nereali.
Šofer naj bi dobil plačano, da bi sebe fental?
Take spravljaš iz sebe v treznem stanju al kako?
Maš ti sebe za norca, ni dovolj, da se drugi norčujejo iz raje, misleč, da so požrli vso pamet tega sveta?
Šofer je bil kolateralna škoda, pa še tiho za vsak slučaj.
Ne se ti s tako zahtevnimi eventi ukvarjat, lahko še na kaj pretresljivega naletiš s svojo nežno dušico.
[/quote]

:((, ne saj sploh ne pijem alkohola in nimam za norca nobenega, niti,sebe ne.
Ok, res, ne spoznam se na tehniko in vso to digitalizacijo in mi je težko razložit kakšni čipi so vgrajeni v avto in kakšni v daljinca in kaj vem kakšni inženirji spravijo avto s princeso in muslimanskim ljubimcem v zid ali s ceste…elektro digitalni ing., valjda, ne vem, …menda ne gradbeni??

posnet je bil film o neverjetnih naključjih pri smrti princese diane, vse priče in dva, ki sta preiskovala na svojo roko so v dveh mesecih doživele nesreče s smrtnim izidom ipd

všaltaj you tube

mati kraljice elizabete je bila hči francoske kuharice…baje…ena lady je izdala knjigo o tem

torej še malo bolj razredčena modra kri))

Zaradi govoric in šikaniranja princese Diane sta bili še za časa njenega zakona s Charlesom narejeni DNK analizi očetovstva tako za Harryja kot tudi za Williama. Oba sta Charlesova.
Diani res ni bilo lahko s to familijo. In ni bila ona tista, ki je prva obupala nad zakonom. Charles je bil tisti, ki ga je vseskozi sral s Camillo, že od samega začetka. Diana je zaradi njiju nehala nosit celo svojo priljubljeno blagovno znamko Chanel, ker sta jo dva C-ja preveč spominjala na Charlesa in Camillo.
Veliko ljudi ravno zaradi vsega okoli Diane s takšnim zanimanjem spremlja, kaj se dogaja z Williamom in Harryjem in jima od srca privošči srečo v življenju.

Meni se tudi zdi, da ji ni bilo lahko .Charles ga je sral s Camelo že pred poroko in nadaljeval kasneje. Kako se je počutila mlada punca, ko je vedela, da jo dedec vara s tisto nič kaj prikupno babo?! Vsaka stvar ima dve plati, to je res. Jaz kar verjamem, da je bil Charles glavni krivec.
Tudi jaz privoščim obema fantoma samo vse najboljše.


Maaaah, to kar nekaj te filmi pa to, skupaj spravjo, da narod bolj gleda!
Potem tudi jaz na lastno pest ekaj preiskujem, ker se v 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} udeležbe v prometu za las izognem najhujšemu! Pa tudi karambol na lepem, kot bi vozila pod vplivom droge ali alkota sem ze storila!
No, bejž no bejž, daj kako naj bi to po naročilu nekega dvora kraljice in obveščevalnih služb nekdo to,delal, babje čenče, lepo vas prosim!!

brez da veš kaj o dejstvih praviš da so to babje čenče? si plačana od angleškega dvora al kaj?:-))

Al res ne vidis, kako sta si podobna????????????

Saj se vidi, da si nista!
Sicer pa samih Britancev se ne da prepričati, vedo, da ni njegov.

Seveda je njihov.
Ma cel je Henrik VII
Počakajmo še da se postara in bo isti kot iz onga portreta.
Sama kje bomo mi je vprašanje !?

Elizabeta I je bila tudi rdeča.

V mamini, torej Dianini, družini so rdečelasci. Pogled njegovega strica – Charles Spencer (je pa res, da je zdaj že siv).

Saj verjetno je bila ravno nosečnost problem. Da bi taka modra kri “ušla” k Arabcem. Anglija bi bila dobesedno v hudih škripcih zaradi tega- da bi imeli modro kri, torej zakonitega zastopnika dvora iz tuje dežele. Že za manj se ubija. Kaj šele za preživetje neke trapaste elite.
Vendar je moč in denar le sredstvo za karkoli. Nesreča v avtu je bila ena izmed lažjih.
In tri muhe na en mah, plus še šofer, popolni zločin.
[/quote]

Ne kupim te zgodbe. Če bi se tako bali, da bo bivša žena princa rodila Arabca, zakaj se zdaj ne bojijo, ker bo princ dobil črnskega otroka. Kaj je večja sramota, Arabec, ki ne bi bil tako črn, kot bo otrok Harija.

Da ga je Diana sračkala okoli je jasno. In tudi tale Hary je kar lepo od konjarja. Sta si podobna bolj, kot bi si to Diana želela.

New Report

Close