Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali ste v času dopusta dosegljivi za službo

Ali ste v času dopusta dosegljivi za službo

Tisti, ki ste na dopustu ali ste v tem času dosegljivi, če vas pokličejo iz službe? Ali delate v času dopusta kakšne stvari za službo in ali pregledujete službene maile. Kako imate to urejeno?

Ne, nisem.

Enkrat sem sicer bila, ker je bila malo specifična situacija, ampak smo se o tem vnaprej dogovorili. Vnaprej smo tudi dorekli, kdaj in na kakšen način bomo v kontaktu – torej točno kateri dan in v katerem času bom zanje dosegljiva.

Ko sem na dopustu, preverim službene maile na kakih 3-5 dni iz lastnega vzgiba, ker sem rada na tekočem s tem, kaj se v službi dogaja. Nisem pa dolžna v tem času odgovarjati na sporočila in zato tega ne počnem.

Če bi bilo res kaj izjemnjega, zares nujnega ali tragičnega, bi sicer razumela, da me kličejo. Ampak od mene ne bi mogli pričakovati takojšnjega dviga telefona in hitrega odziva, poleg tega bi mi za tisti dan pisali “delo od doma”. Kadar dvigam službene klice, pač nisem na dopustu.

Če si ti vodja in te iz službe kličejo zato, ker niso dobili ustreznih navodil, je to upravičen klic. Če greš na dopust ne da bi svoje delo ustrezno predala sodelavcem ali zaključila vse nujne zadeve, je klic ravno tako upravičen. Če si pa pred dopustom naredila vse tako, kot je treba in kot ste bili dogovorjeni, te pa nima nihče pravice motiti na dopustu. Če sami ne morejo rešiti neke nove situacije, je tam očitno nekdo nesposoben, kar je šefov problem, ne tvoj.
Izjema je, če te plačajo bizarno veliko denarja ali ti nudijo kakšne ekstra bonitete, da si zanje dosegljiva 24/7, ampak to je zelo specifična situacija na katero delavci že vnaprej pristanejo in se zanjo prostovoljno odločijo.

koliko si v službi pomemben. Če si lahko zamenljiv, se ti ni treba javljati. pravzaprav čisto vseeno, tudi če ostaneš na dopustu, ker bodo itak našli zamenjavo zate. Če pa je tvoje delo pomembno, pa je dobro, da nekako slediš, ostaneš v stiku, pa tudi če ne aktivnem. Si ne predstavljam, da imaš pomembno delovno mesto in po 14 dneh prideš delat, pa ne veš, kaj se je vmes zgodilo….

nova
Uredništvo priporoča

Za slabega jurja sem hitro zamenljivo blago in tudi tak delodajalec,ki mu gre zelo dobro a moje delo ceni za to skromno placilo absolutno ni vreden dela in moje dosegljivosti med dopustom.

Nadomestljiv je vsak.
Med dopustom jih pa spremlja sluzbo veliko vec, kot pa jih je (pogojno) nenadomestljivih.
Izjemoma se mi zdi kak klic dopusten, sicer je pa dopust za popoln odklop, tudi brez sefov se lahko prezivi kak teden ali dva.

Normalno da sem dosegljiv svojim podrejenim. Ka pa ti mislis? Je treba bit stalno v kontaktu z podjetjem.

Še lani sem morala biti dosegljiva dnevno. Vsaj dvakrat dnevno sem morala spremljati maile zaradi stvari, ki je imela večji zunanji vpliv. Ker to ni bil noben dopust sem tekom leta uredila tako, da tega ni več potrebno (drugače zapeljan celotni sistem).
Seveda bi poklicala nazaj šefa, če bi me klical (ko bi klic pač videla), ne bom pa gledala mailov in se sekirala. Je vsega tega preveč že čez leto.


Še eno ubogo revše, ki misli, da brez njega firma propade in bo dobilo nekaj v zameno za svoje suženjstvo. Nihče ni tako pomemben v službi. Sploh za ta po tvoje dobra in pomembna delovna mesta stojijo ljudje v vrsti, vsak naslednji ima že novo znanje in sveže ideje. Pa prav ta pomembna mesta se hitro zapolnijo. Zato raje tako povej, po pravici – da se bojiš za stolček, ker veš, da že jutri najdejo drugega. In vsak normalen in sposoben človek pride po 14 dneh v službo, ga seznanijo s situacijo in dogodki in evo, je že v laufu. Če ti je tak problem po 14 dneh pasti v dogajanje, da moraš z dopusta vsak dan sproti dobivati informacije, potem verjemi, si še kako zamenljiva.

Ne, jaz nisem dosegljiva. Delam v firmi, kjer je dovolj kadra, ki je tudi ustrezno usposobljen, da lahko delo nemoteno teče, tudi če je kdo na dopustu ali bolniški. Nihče od nas med dopustom ni dosegljiv.

Seveda sem, če je kakšen odprt projekt. Firma in posli so majhni, ni drugih.

Kako greš lahko na dopust, če imaš odprt projekt!
Pri meni bi bil po končanem dopustu bivši zaposleni!!!

Jaz sem dosegljiv in telefon imam skoraj vedno sabo. Sicer ga imam na tiho, tako da večinoma se ne javim in potem kličem nazaj. Večinoma imamo komunikacijo preko mailov, tako, da lahko odpišem, ko imam čas.

Če so stvari nujne jih tudi postorim.

Dosegljiv seveda sem, če bi kdo moral kaj vedeti v zvezi z delom, v katerem sem bil vključen. Se pravi, to pomeni, da lahko komu kaj razložim po telefonu, to je pa vse. Kar pa je zelo zelo redko.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kako greš lahko na dopust, če imaš odprt projekt!
Pri meni bi bil po končanem dopustu bivši zaposleni!!!
[/quote]

Predstavljaj so, da delaš na svoje – oz. s kolegi, ki delajo druga dela. Nimajo pojma o tvojem.
Projekti se vlečejo, nekateri so stalni, kar pomeni da je treba vedno kaj. Ne bi šel na dopust leta ali desetletja?

V tem se razlikujeva. Jaz grem, partnerjem v rednih malih napišem kdaj me ni in da bomo nadaljevali, po tem in tem datumu.
Še vedno smo nekako uredili. Če je nujno, pač uredim z dopusta – če se da. Večinoma kar gre.

In vidiš ravno zato sem zdajle ( na dopustu) tudi tule na Monu, ker čakam odg na en mail oz. samo še potrditev.
Potem pa takoj hop v vodo!

No tudi mene zanima. Sem zgolj referentka v nasem podjetju- do nas imajo podcenjujoc odnos, a moram imeti sluzben telefon. Ze desetletje odkar sem tu. Po njihovem moram bit dosegljiva tudi popoldan, vikendi dopusti in bolniske…dejansko se dogaja da se me klice ali sodelavci ali zunanji ki kaj delajo z mano. Skrbimm namrec ne samo za narocila, temvec tudi transporte narocenega in naj bi bila za transporterje in tujinio ce se kaj komplicira, da takoj resimo da se ne izgublja dan. Seveda vedo da kaj je moje delo, zato sem prva izbira za klic.

Jaz se res otepam klicat osebo,ki jo nadomescam, tako da ima miren dopust/odsotnost.

Zdaj pa vprasanje. Zarad nestrokovne kadrovske, ki sefu ne zna dopovedat da za tako stvar se mora placat dodatno, seveda ne dobim nic. Se je ze zgodilo da se kdo ni javil/vrnil klica…tak hudic je bil v firmi… ampak ne glede na vsebino dela, ki mi lezi se moram pripravit, da bomo nekoc zapeli. Ali in kako lahko dokazujem, da so zahtevali dosegljivost 24/7 za katero nam/mi niso placali in kaj storiti v tej situaciji? Ze tako se dogajajo grdobije in prav bi bilo da jih enkrat malo nekaj strezne. Prav nikol ne morem zares odklopit dopusta, ce pa sem kdaj slucajno na bolniski zarad sebe ali otroka( pa mi babi vevino resi rit) mi je pa sploh muka se ukcarjat s sluzbo. Na leto imam mogoce 3-5d bolniske skupno.

No tudi mene zanima. Sem zgolj referentka v nasem podjetju- do nas imajo podcenjujoc odnos, a moram imeti sluzben telefon. Ze desetletje odkar sem tu. Po njihovem moram bit dosegljiva tudi popoldan, vikendi dopusti in bolniske…dejansko se dogaja da se me klice ali sodelavci ali zunanji ki kaj delajo z mano. Skrbimm namrec ne samo za narocila, temvec tudi transporte narocenega in naj bi bila za transporterje in tujinio ce se kaj komplicira, da takoj resimo da se ne izgublja dan. Seveda vedo da kaj je moje delo, zato sem prva izbira za klic.

Jaz se res otepam klicat osebo,ki jo nadomescam, tako da ima miren dopust/odsotnost.

Zdaj pa vprasanje. Zarad nestrokovne kadrovske, ki sefu ne zna dopovedat da za tako stvar se mora placat dodatno, seveda ne dobim nic. Se je ze zgodilo da se kdo ni javil/vrnil klica…tak hudic je bil v firmi… ampak ne glede na vsebino dela, ki mi lezi se moram pripravit, da bomo nekoc zapeli. Ali in kako lahko dokazujem, da so zahtevali dosegljivost 24/7 za katero nam/mi niso placali in kaj storiti v tej situaciji? Ze tako se dogajajo grdobije in prav bi bilo da jih enkrat malo nekaj strezne. Prav nikol ne morem zares odklopit dopusta, ce pa sem kdaj slucajno na bolniski zarad sebe ali otroka( pa mi babi vevino resi rit) mi je pa sploh muka se ukcarjat s sluzbo. Na leto imam mogoce 3-5d bolniske skupno.
[/quote]

Sama pojdi do šefa in mu povej, da za 24 urno dosegljivost v času dopusta ti pripada dodatek na pripravljenost. To je nabolje, da se uredi z aneksom in se točno opredeli čas, kdaj si dodegljiva.

Vedno sem dosegljiva. V podjetju imam vodilno funkcijo in vedno me lahko pokličejo in dejansko tudi me – ko so moji podrejeni na dopustu jih pa ne kličem. oz. bi jih poklicala, če bi se zgodilo kaj izrednega.

Sama pojdi do šefa in mu povej, da za 24 urno dosegljivost v času dopusta ti pripada dodatek na pripravljenost. To je nabolje, da se uredi z aneksom in se točno opredeli čas, kdaj si dodegljiva.
[/quote]

Saj tudi če ni na dopustu, bi morala imeti dodatek za 24 urno pripravljenost. Če je plačana samo 8 ur, se v bistvu ni dolžna javljati izven delovnega časa.

Ne.

Saj tudi če ni na dopustu, bi morala imeti dodatek za 24 urno pripravljenost. Če je plačana samo 8 ur, se v bistvu ni dolžna javljati izven delovnega časa.
[/quote]

Res je tako. Dodatek ji pripada tudi če ni na dopustu.

V času dopusta sem na dopustu in pri nas v firmi nobenemu niti na misel ne pride, da bi klical. To, da je ljudem normalno, da so delodajalcu ves čas dosegljivi – med dopustom, vikendom, zvečer itd. ali takrat celo kaj naredijo za službo, odgovarjajo na službene maile – to se mi ne zdi prav.

Če bi me kdo nujno rabil med dopustom, bi bila seveda dosegljiva, vendar se to redko zgodi. V podjetju je dovolj kadra, da se brez problema pokrivamo med dopusti in bolniškami in da okoli tega ni nepotrebnega stresa. Seveda dela sodelavcev ne obvladam popolnoma, kot tudi oni mojega ne.. znamo pa dovolj, da zadeva teče normalno dalje, kakšne nenujne stvari pač počakajo.
Do službenega maila in ostalih programov imam dostop itak samo v službi (varovanje osebnih podatkov strank), tako da tudi, če bi želela ne morem preverjati ničesar. Službeni telefon moram prav tako pustiti v službi, nanj se javi tisti, ki me nadomešča.
Tudi šef je glede tega precej razumevajoč. Nazadnje ko me je klical na privat številko, se je najprej opravičil, da kliče med dopustom, šele potem povedal kaj rabi.
Menim, da imamo glede tega v naši firmi precej fer odnos.. tako s strani same firme, kot tudi nadrejenega in ostalih sodelavcev. Skratka, ko greš, ti vsi zaželijo lep dopust in nihče ne zgublja živcev zaradi tega. Malo kaotični so le prvi dnevi, ko se vrneš, ko je treba pač priti na tekoče z vsem kar si zamudil.
Nadomestljivi smo seveda vsi (kaj si pa mislite da ste lol :)), ampak glede na to da sem v tej firmi že nekaj let, vmes tudi napredovala, me očitno nimajo namena nadomestiti zaradi 14 dni dopusta 🙂

Saj tudi če ni na dopustu, bi morala imeti dodatek za 24 urno pripravljenost. Če je plačana samo 8 ur, se v bistvu ni dolžna javljati izven delovnega časa.
[/quote]

V pogodbi seveda nimamo nikjer zabelezeno, da moramo biti dosegljivi. Ko se zaposlis ti dajp mobilmi telefon in ti recejo da je z namenom da si vedno dosegljiv. Sef seveda noce razumet, da bi nam morali v tem primeru extra placat z izgovorom da vedno dosegljiva je samo nujna sluzba 112 in 113 in da njim pripada dodatek, to kar pa jaz pocnem pa ni za resevanje zivljen….njegova utemeljitev. Seveda pa bi moral samo en se najti, ki bi ga prizemljil. Ce delamo posteno, naj to se placa. Resno. Ti ki smo pisarniski med sluzbo gremo kaj uredit zgolj in samo ce lovimo uradne ure, ki pa jih v popoldanskem casu ne bi mogli. 9b sredah npr kljub temu da delajo do 17 ali 18 ure tezko uspemo pravocasno. To se zgdi mogoce enkrat na tri leta. Zadnjic sem brala, da hodijo eni k frizerju med sihtom itd…pri nas tega ni. Se pojemo v manj kot pol ure. Dejsnsko delamo. Pa dobro rada delam, samo ne me zanicevat in mi daj to kar pripada. Itak se zastopi da bolje takoj reagirat, mer vcasih kak projekt lovi roke.

Že od nekdaj smo vsi na razpolago, vsak tenutek tudi na dopustu, recimo midva z ženo greva jutri domov za manj kot 8 ur, torej nekje do pete zjutraj bova odrinila s Krka, ob osmih sva gor, oddelam svoje, naša bo ta čas zalila rože, porihtala vrt, ko bom fertik greva nazaj, sine bo kar ostal tu na krku, midva pa bova računam do treh spet nazaj na dopustu,sine bo pripravil kosilo, potem malo počijeva pa na vodo..

Pa kako vam je to sprejemljivo, da ste vedno dosegljivi in na voljo? Se ne upate postaviti zase ali vam je to v resnici čisto v redu? Se vam res zdi, da ste nenadomestljivi in vam taki klici med dopustom celo godijo, ker vam dajejo občutek pomembnosti? Kaj pa če zbolite ali vas povozi avto, kako bodo pa potem brez vas?

Kakor kdaj, in to je jasno vsem 🙂
Če sem, sem, če nisem, nisem. Nobenih pritožb do sedaj, seveda pa ne skrivam znanja, vse delim s sodelavci, tako da ni problema z nadomeščanjem, razen v izjemnih primerih. Takrat se pa ve, kdaj pridem nazaj, in me počaka.

New Report

Close