Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Ali ste za uvedbo smrtne kazni pri nas?

Ali ste za uvedbo smrtne kazni pri nas?

Kar nekaj takih je pri nas v Sloveniji, ki bi si zaslužili smrtno kazen.

RANJA, mar res? Kaj če se jaz odločim, da bi si jo ti tudi zaslužila? Daj narodu kruha in iger… Cela arena je vzklikala in vriskala ob pobijanju nedolžnih sužnjev. Res je čas, da se vrnemo v te čase, kajne?
Primož, se močno strinjam s tabo. Pri nas je ogromno gospodarskega kriminala, sedel ni pa skoraj nihče, razen malih goljufov. Temu se reče korupcija in najboljše, da ukinemo še tisto komisijo, ki jo imamo, ker pri nas pa res ni korupcije. Namesto, da bi jih še 10 ustanovili in bi vse imele polne roke dela.

Vsi, ki si dovolijo ubijati ljudi si zaslužijo smrt.To je pač moje mnenje.

Ma, nemoj Ranja, kaj pa vojaki, oni tudi ubijajo ali ne?

Torej so morilci,ne?

Je pa res, da velika večina vas vseh, ki ste tukaj tako glasni in proti radikalnemu kaznovanju, ni verjetno še nikoli imela kakšnega stika z bedakom, ki je sposoben nekoga ubiti. Jaz sem imel to “srečo”, da mi je nekdo grozil že samo zaradi ene pogodbe za parcelo, ki bi jo morali znova podpisati. Človek je že imel pretepe s sekirami, pa tudi meni je grozil “s sekiro v glavi”. K sreči ga je oni zgoraj, če obstaja, pravi čas poklical k sebi, da dejanja ni mogel uresničiti, jaz pa pogodbe še danes nimam. Me je pa res bilo bolj strah , da v primeru snidenja jaz ne naredim kaj njemu in na koncu zaradi njega jaz sedim. Če bi slišali telefonski pogovor z njim, ma povem vam, tak človek ni vreden, da živi.

Mislila je na ubijanje, ne pa na obrambo.

New Report

Close