Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ali ste že vplačali loto?

Ali ste že vplačali loto?

hitro, hitro, da vam kaj ne uide.

Zdaj boste vsi rekli: jaz pa tega že ne igram. Aha, potem pa vas bom čisto nestrpnega zagledala v kakšni dooooolgi vrsti.

Hitro priznajte, koliko listkov ste že napisali in vplačali.

Lili je malo žalostna, ker danes še ne bo dobila avta.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Lili, zdej še nobenga :):):) Do konca tedna pa kakšnega že oja 🙂

Janija zanima, kaj je z avtom, da ga še nisi dobila :):):)

vplacali toliko kot obicajno :):))

nic vec in nic manj …. saj .. kako ze gre tisto, ce ti je usojeno, je dovolj le en listek :):))

bzz bzzz

Joj, Jani, avto ja. Stvar je taka, da mi je tisti nepridiprav precvikal kar nekaj žic za klimo in da jih v Slo zdajle ni! Zdaj čakamo, da priletijo iz tujine.

šmrk!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Čak ejga… kaj so ti pa čeprkal po avtu? Kako pretrgal žice?

Jani nima pojma, da bi se kdo igral z Lilinim črnim P206 s klimo 🙂

Ojoj, Jani, kje si bil? Evo, tukaj si preberi:

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Lili, madona…. nisem bral.. res.. uh.. huda reč, da pomislim, da bi mi zdej v mojo tanovo lubico tkole.. od uzadi pa…. Uf… kriza

Jani tud ne zastopi, kaj bo vraga bizgecu displej za klimo….

Ja Jani vseeno boli ali od zad al od spred. Bemti, sem še vedno jezna.

Ti pa svojo lubico skrbno čuvaj. Me ima da bi kupila garažo. Ampak potem bi mogla še nova avtomatska vrata kupit, ker sem onemu prodajalcu vrat tko ablubla, hehehehe… Zdej se bo sigurno javil :))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Hehehehe… zdej ga bo sigurno prneslo sem gor ja :))) No moja lubica ma tak alarm, če jo preveč…. stisneš :)))))))) da orenk zatul. POnoč jo spravlamo v garažo, če bi pa moral garažo še kupiti, tko kot ti recimo, bi pa čist zbankrotiral :)))))

Jani ma avtomatska vrata, ker je preveč len in bi njegova lubica prenekatero noč preživela.. na prostem :)))))))

Sej mi nič ne diši garaža, veš, ker je ene 300 m stran, pa se mi res ne da tja. Včasih me prime ob osmih zvečer, da bi kam šla. Ma, kdo po bom sem in tja hodil :))). Moram pa zato plačat posebno ceno :(((

Ti pa kar pazi na svojo lubico. Še dobro, da ima alarm. A misliš, da alarm pomaga, če se kdo res odloči vlomiti ali celo odpeljati avto?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Nimam pojma, al alarm kaj pomaga, al n’č…. jest mam zdej prvič vgrajenega.. do zdej mam izkušnje edin tolk, da sem ene parkrat sam sprožil alarm…. pomoje pomaga tolk, da se vlomilec ustraši in mogoče pobegne, da bi ga kdo ustavljal pri tatvini.. pa pomoje ni preveč junakov….. Sem pa videl enkrat pred Kliničnim centrom, kako zgleda tak rop… brzinski…. Tip je stal pri eni Fiesti… tko.. ležerno… ljudje so hodili sme in tja… midva z ženo sva šla pa proti njemu. In tip čaka… tko, kot da je on lastnik (vsaj meni se je zdelo tko).. ko sva z ženo šla mimo.. po ene mogoče 10 metrih je nekaj počilo.. Se obrnem in kaj sem videl.. tip je s komolcem sesul šipo… zadaj… na brzino se je sklonil v avto in pograbil torbico, jo stisnil pod jakno in jo usekal čez cesto… proti porodnišnici… Ej… to je blo v …. mogoče 10 sekundah… in prej kot sem prišel k sebi da bi vsaj zavpil… je bil on že… uh.. predeleč. No viš.. v takem primeru ti tud alarm n’č ne pomaga. Ne rečem, da v tvojem primeru ne bi pomagal, ker če se je bizgec lotil armature in klime.. bi verjetno vsaj kdo slišal alarm in bi mogoče pogledal kaj dogaja. V moji lubici je alarm serijsko, ne vem pa, koliko pride kakšen spodoben za naknadno vgradnjo….. Verjetno se ti bo pa splačalo misliti tudi na to.

Jani

no .. alarm :)))

ko sem bla z avtom v Rimu … sem zjutri razočarana ugotovila .. da je nekdo kljub alarmu uspel razbit šipo .. pa ven pobrat vse kar se je pobrat dalo .. alarm se seveda ni sprožil …

pa spet Italia … sosed zaklenil kluč od avta v prtljažnik … audi A4 … prijatelj .. ki je iz foha .. je vzel par lesenih kuhovnic .. vdrl v avto, brez da bi se alarm vklopil … folk je hodil mimo .. pa sam gledali so .. kaj se dogaja .. noben si ni upal nič rečt :))))) .. na avtu se ni poznala niti pikica sledu o vlomu …

no .. toliko o alarmih :)))

B. ne verjame v alarme .. rajši torbico vzame sabo :))) .. klime pa tko nima :)))))

a loto … hmmmm … 1x sem igrala … ene 10 let nazaj .. dobila pa sem .. se čist točno spomnim … 18.000,00 sit :)) .. beginers luck :)) bi temu lahko rekli .. no, pol sem nehala .. tko da ne vem če bi sploh še znala igrat 🙂

ampak … mogoč pa res še napišem kak listek …

B.

A te nič ne mami, da obstaja čistoooooo, čistoooooo, čistoooooooo majčkena možnost, da zadaneš 300 milijonov?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ja, take zgodbice sem že slišala, hehehehe… zakaj potem alarm?

Tudi o alarmu sem premišljevala, pa bi potem najbrž morala imet dva daljinca. Ojoj, pa da se mi potem zmeša.

No, zdajle bom najprej počakala na avto, potem pa bom naprej premišljevala.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

No, sej to je to 🙂 Mogoče.. kdaj komu rata :)))

Jani pozdravlja vse skupi in jo maha.. dam :)))

hehe .. veš da me .. ampak .. kaj bi s tolk dnarja :))))) sej se mi sploh ne lub domišlije prklopit, ker pol verjetno nebi samo enga listka napisala 🙂

.. ma pri nas mamo mal zbrkane pojme, kar se tiče avtomobilov :))) .. po moje je to samo sredstvo, s katerim pač prideš na cilj … ne pa vreča brez dna .. v katero nalagaš, pa nalagaš kup dnarja .. na konc pa od tega nimaš nič 🙂

eh .. spet mal filozofiram 🙂

ajd Jani .. fino se mej … v deževnem popoldnevu 🙂

No, jaz pa se ne morem upret!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Heja… je bil full deževen ja.. smo jo mahal po Lublan sem in tja.. pa na sladoled smo šli k Štumpantlnu … ki je očitno tisti trenutek nekomu prodajal vrata :))))

Jani bi še kar mal.. po Lublan.. samo.. je bil čas za vrnitev domov :)))

Vauuuuu 🙂 kva maš pa ti srečo :)))))

Jani je tud.. ene 15 let nazaj neki zadel.. pa pol n’č več igral.. do zadnjič :))))

hehehehe, če ne bi bral, bi vedel kakšen je tvoj odgovor :))))

Jani verjame, da bi zmanjkalo listkov.. če bi Barbara prklopla domišlijo :))))

jest tud ne.. jutri pišemo :)))))

Ker se nikoli v zivljenju nisem vplacal loto in ker sploh ne vem, kako se igra, me vsi okrog mene nagovarjajo, naj zdaj to storim.. Kaj mi svetujete vi?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

New Report

Close