Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali tudi vi zgodaj zjutraj odnesete brisače na plažo in jih puščate cel dan?

Ali tudi vi zgodaj zjutraj odnesete brisače na plažo in jih puščate cel dan?

Za gajbico pozimi je moral nekdo kidati. Tu pa bi imeli zasedeno senco, čeprav je ne rabijo.[/quote]

Ja in kaj potem, če je nekdo skidal…a se je težko pridružit sosedom, ko se kida, mal zabave mal kidanja, parkira se pa kjer je frej potem?

Na jetra mi grejo taki, ki divje zmečejo sneg iz “svojega” placa, pol pa celo noč dežura na oknu, da ne bo kdo parkiral na “njegov” plac.

Relax.

Za gajbico pozimi je moral nekdo kidati. Tu pa bi imeli zasedeno senco, čeprav je ne rabijo.[/quote]

Ja in kaj potem, če je nekdo skidal…a se je težko pridružit sosedom, ko se kida, mal zabave mal kidanja, parkira se pa kjer je frej potem?

Na jetra mi grejo taki, ki divje zmečejo sneg iz “svojega” placa, pol pa celo noč dežura na oknu, da ne bo kdo parkiral na “njegov” plac.

Relax.[/quote]

Dej ne bod pametna!

Ni se tesko pridruzit sosedom. Problem je, ker ti sosedi ne kidajo, parkirajo pa na tistem ko si ha ti skidu.

Pa ne me jeba.t

Prejsnjo zimo sm skidala 5 parkirnih, pa vsakic ko sm sla sam do stecune je blo zaseden.

Pa kaj sm jst? Budala?

Da ne govorim o cistilnih akcijah v bloku. Nikjer nobenga, sam njihovi mulci na oknih zezajo moje otroke…. Ha ha ha…. Ti morš pa pucat!

Pol bojo pa ti isti mulci, cez par let parkiral na parkirnem, ki sem ga jst kidala.

a te kdo sili, da kidaš???
itak pa kidaš javno površino !!! ne pa svoje ☺

Ja in kaj potem, če je nekdo skidal…a se je težko pridružit sosedom, ko se kida, mal zabave mal kidanja, parkira se pa kjer je frej potem?

Na jetra mi grejo taki, ki divje zmečejo sneg iz “svojega” placa, pol pa celo noč dežura na oknu, da ne bo kdo parkiral na “njegov” plac.

Relax.[/quote]

Dej ne bod pametna!

Ni se tesko pridruzit sosedom. Problem je, ker ti sosedi ne kidajo, parkirajo pa na tistem ko si ha ti skidu.

Pa ne me jeba.t

Prejsnjo zimo sm skidala 5 parkirnih, pa vsakic ko sm sla sam do stecune je blo zaseden.

Pa kaj sm jst? Budala?

Da ne govorim o cistilnih akcijah v bloku. Nikjer nobenga, sam njihovi mulci na oknih zezajo moje otroke…. Ha ha ha…. Ti morš pa pucat!

Pol bojo pa ti isti mulci, cez par let parkiral na parkirnem, ki sem ga jst kidala.[/quote]

Ne je.bem te jaz, v bloku imate čudne odnose.
Drugač pa ne vem, kako je možno, da nekdo ne kida – čaka, da greš ti v službo, odpelje iz celega snega ven in se potem vrne toliko prej iz službe, da na tvojega parkira?

Pri nas so se parkirali po zelenici, pred garažami, na spucanih placih, povsod kjer se je dalo…od kje so svoj avto pripeljali, pojma nimam. Enostavno je bilo popoldne, ko si prišel iz službe, vse zasedeno. Zdaj take zamečemo. Spucamo drug pac in s tem viškom zadelamo frajerja, tako da mora vzeti lopato v roke, če hoče ven.

Relax…

VI ste šele frajerji :))))

Kadar sem na morju, grem običajno zjutraj, med 7. in 7:30, plavat. Potem še malo posedim na plaži in odidem, z brisačo vred. In jo prinesem s sabo, ko se spet pridem skopat ali popoldan malo posončit.
Nikoli nisem na morju na kakšnih natrpanih plažah. Da vidim tisto gnečo in brisačo do brisače, odidem še isti trenutek, pa če bi bilo zastonj. Hvala bogu si lahko privoščim dopust junija in septembra, ko tega ni.

Jaz odnesem brisače pred zajtrkom, po zajtrku se pridemo skopat malo poležavat, okrog 12, enih gremo v apartma, pustimo brisače na plaži, skuham, pojemo, malo poležavamo na balkonu ali notri, saj je klimatizirano, okrog 4 gremo nazaj. In kaj naj vsakič vse brisače in vse ostalo trogamo tja in nazaj???

kje ste to, da vam pridem poscat brisače

kje ste to, da vam pridem poscat brisače[/quote]

Primitivec!!! In da vidim Hrvatarja, ki si bo upal mojo brisačo zažgat, mu zažgem bajto!!!

kje ste to, da vam pridem poscat brisače[/quote]

Primitivec!!! In da vidim Hrvatarja, ki si bo upal mojo brisačo zažgat, mu zažgem bajto!!![/quote]
saj ti vse vsi psi potacajo … kdo je sedaj primitiven?

A potem cel dopust preživite v apartmaju?[/quote]

Na terasi, na ležalniku. Si nepismeno??[/quote]

Terasa je del apartmaja.

Aja, a je fino kot modri val pisat? Srednji spol pa to?

Brisače so res težka stvar…

kje ste to, da vam pridem poscat brisače[/quote]

Primitivec!!! In da vidim Hrvatarja, ki si bo upal mojo brisačo zažgat, mu zažgem bajto!!![/quote]

Kar pa sploh ni primitivno….

Grem na plažo, iz terase apartmaja je do nje 30 metrov. Brisačo odložim na obalo, grem v vodo in se naplavam, potem se obrišem v brisačo, malo posedim in se vrnem na teraso.
Pojma nimam, zakaj Slovenci, Čehi in Poljaki tako radi izvajajo celodnevne okupacije plaž s praznimi brisačami.
(Pri drugih narodih se ta posebnost očitno ni utegnila razviti).
Itak jih ni na plaži večji del dneva in je tako zabrisačen teritorij le namišljen in ranljiv (brisačo kdo zamaže, polula, odtuji).
Tistih par brisač pa menda ni težko prinesti s seboj, ko se pogumno odločiš, da boš pokazal narodu belo rit.

Res, no, vsak kolikor toliko opravilno sposoben človek zasede prostor, ko ga potrebuje, nekateri pa prav bolezensko abonirajo kos obale za tistih svojih preklemanih 10 dni pašteta dopusta.
Morda se potlej počutijo kot Aleksander Veliki, slavni zavojevalec.
Morda kompenzirajo manjko posesti ostalih 355 dni v letu.
So pa smešni.

Hahahaha, odlično napisano! In seveda se absolutno strinjam! 🙂

A to se vržete na noge ali na ‘glavco’?

Mene moti, ko odrasli nimajo meje. Prides na plazo ob 10-ih zjutraj in tam vesela druzba vkljucno z starim atom in mamo, svakom, sosedom … ze rezervira plac vkljucno s postavitvijo visece mreze, pa sotorcka in 10 lezalnikov in lezalk in potem je 14 dni cetrtina plaze njihova. S kaksno pravico!

Imam dva majhna otroka in mi je senca pomembna in pricakujem, da se za dve uri lahko kam dam. Zadnjic sem enim mal umaknila na stran. Prisli so sele ob 12-ih, ko smo se mi ze spravljali domov na kosilo. Naslednji dan so zopet rezervirali plac, a je en izmed njih nonstop pazil senco, ceprav so se drugi veselo prazili na soncu.

Se bolj pa me motijo lastniki psov. JA, MOTI ME, ce se mi v 1 dnevu poserjeta kar dva psa samo dober meter od moje brisace! Tudi ce poberejo, je na tleh usran zmazek!

Kljub znaku prepovedi, se posebej radi pripeljejo psa srat na otrosko igrisce – kjer je lepa travica.
In pol katermu kaj reces in ti odvrne: ah saj nas se ne bo. Potem pa cez 3 s poscije igralo.

Je kdo od lastnikov pomislil tudi na to, da je kateri od otrok alergicen na pasjo dlako ali na to, da si kot stars zelim, da moj otrok na igriscu prosto teka, ne pa, da pes teka, jaz pa otroka omejujem, da pes ne bi skakal vanj?!

A potem cel dopust preživite v apartmaju?[/quote]

He he, česa ne razumeš? Tudi mi imamo vikend tik ob plaži. 5 metrov natančno imam s svoje terase do morja. Zakaj za vraga bi se drenjala na plaži, če sem lahko na svoji terasi????
A ti potemtakem cel dopust preživiš na plaži?
Nič drugega ni tukaj smešnega kot tvoja zavist :-)))))

bodite praktični, kot sem jaz
na brisačo na najboljšem mestu dam svojo. Da je moja zavarovana pred peskom, mivko ….

Moja je še od lani na plaži

New Report

Close