Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ali vam tudi ne dela email.si…

Ali vam tudi ne dela email.si…

Vem, da imajo sranje…ampak to je pa višek…zato dragi moji…mi pišite kar na moj stari e-mail…ki je v mojem profilu…ker dokler email.si…ne poštimajo…mene ne bo tam.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

tebe še kje drugje ni,ne samo tam :-((
Sp

Ja…. kaj morem lumpa sem in pika…ampak zate dragi prijatelj sem vedno tu…še ne veš tega…ne čutiš to…škoda!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kaže Cigo: šta treba meni novac,kad nije u mojoj ruci…..
;-)))
Sp

U tvojoj ruci…ja vsega ne boš nikoli imel…sprijazni se s tem in veliko lepše boš živel…in takrat ti marsikaj pristane tudi u tvojoj ruci;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Grem Štumpiju nazaj družbo delat na Kupid!
Je bolj hot tam…
Sp

A ti mene mal u glavo drkaš kajjjj, pa naj te jaz nazaj…Štumpi je trenutno na banki;))…kaj pa sledi sedaj…aaaaaaa!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Misli si!!!!Hi,hi,hi,hi!
Sp

Pa če te kurim še naprej…da te tudi na kupidu ni…ker sem ta trenutek jaz tam…kaj pa sedaj…se vdava…cmoka;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close