Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Ali vas besede zrajcajo?

Ali vas besede zrajcajo?

Ne, ljubi, saj veš, da ne…….

Kaj šele meni, ves čas imam pred očmi. In s tabo mi je neizmerno lepo, da celo z lunco, aviv, acjom….Ampak backa je samo ena

Ti kar lepo piši, pa bova še bolj sama, ha ha! Samsunga si čisto prestrašil, tvoje ženskice so pa kje drugje, recimo na kosilu al pa na drugih čvekih. Boš moral poiskat…….

Saj jo res čutim: majhna, čvrsta je, z gladko srebrno kožico, roka lepo drsi po njej preko anusa do mednožja spredaj… Samo moram pazit na kulturo govora, zanese me veš

Nič ne bom iskal dokler imam srečo brat tebe, moja najdražja ženička! Prekrasna si, tvoje telo, tvoji očki, ustka, vrat…

Ja, saj se trudiš, se vidi. Pa kljub temu ne vem, če so tvoje čudovite besede dovolj. Še, še, še!

Želim, da te zanese, oh, pa še kako!

Pa že skoraj grem, na žalost. V tvoji družbi mi je lepo. To veš. Poljub!

S tabo so minute krajše od sekund, oh ta čas naju vedno razdvoji, ko je najleoše

Sm mal razočaran nad ženskami, samo trenutno;-))

Ne s tvojim možem sva imela samo prijateljski pogovor, po mailu pa mi je napisal, da bi rad opazoval, kako se midva strastno ljubiva, na vse možne načine. Ha, kdo bi si mislil, da ima take skrite želje. Še jaz sem bil presenečen, tudi ti???

Ko bi ti vedla, kaj mi je KIR predlagal po mailu, hihihi;-)

Pazi mali, to pa so mal bolj resne reči! Pir odpade, pa še na odgovornost te bo moja ženička poklicala, boš klečal, zagotavljam!

Nč se zdj ne sprenevedaj, a ni prav, da backa zve tvoje skrite želje;-)))

kaj, povej?

samsung napisal:

> Ne s tvojim možem sva imela samo prijateljski pogovor, po mailu
> pa mi je napisal, da bi rad opazoval, kako se midva strastno
> ljubiva, na vse možne načine. Ha, kdo bi si mislil, da ima take
> skrite želje. Še jaz sem bil presenečen, tudi ti???
>

Hm, ni povedal….pa ti bi mu željo uresničil al kaj?

res je, ljubi!!!

Bo, ja!!!

A to draga, da te takoj pripelje k meni? To lahko naredi in da briše prah po tleh, kjer boš ti hodila, haha

BERE, BERE, ampak z zamudo….
Pa naj vam bo, važno je, da se mamo vsi fajn!

Ja, prav, kakor reces, ljubi….

No, saj sem vedela, da te spet ni…..se mal bojiš, mene mislim? Ha ha

Hej, jaz sem tudi presenečena!

KIR, bom jaz skupaj s tabo gledala….hi,hi….

Kaj ljubica?

Jap!

Ne, midva z backo se bova sama dol dajala, brez prič je najlepše

New Report

Close