Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Ali vas besede zrajcajo?

Ali vas besede zrajcajo?

JA!!!!

Tudi prav!

La Luna napisal:

> Tudi prav!

Kaj je prav, lunca?

Ja to, da bosta sama z backo….
….mi pa nič gledat in poslušat, kar proč it….

mene najprej barva glasu, kot nap. andrej karoli na 202 val zjutraj ob 6 me spravlja v ekstazo, šele dolgo kasneje pa beseda, o da, da

Samo z enim očkom lahko, prijazna štajerka

Mene pa nek drug ženski glas (sam ne povem kateri) – kako sva si različna

Sva bila prej ves čas sama………..ti si prišla mal pogledat, samsung jo je pa stisnil. Kaj češ!

O, ti, meni tudi ne?

samsung napisal:

> Sm mal razočaran nad ženskami, samo trenutno;-))

No, saj bo bolje, saj veš. Ne bodi preveč razočaran. Verjetno bo bolje, da si malo žalosten. Pa mine, veš….

Ti že veš na kateri žametni glasek mislim?

Ja mal je treba pa tud iz službe it, pa potem mal na faks pogledat,
že tako zamujam;-). Pa še to. Backa nč se bat, KIR nima takih skritih želja, smo se samo hecali;-) Sj veš, da je ljubosumen na vse okoli tebe, a si predstavljaš kaj bi bilo, če bi naju našel v akciji. Kaj takega mu res ne moreva storiti, čisto bi mu strla srce (obstaja celo možnost, da bi šel k menihom, tako bi ga prizadelo, jst si ne bi mogel nikoli odpustiti). Sploh veš kakšen dolgčas bi bil tukaj gor;-))))

Zelooo zrajcajo. Sploh ce so prave ob pravem casu. Vcasih romanticne, pocukrane, da se bojis za zdravje ;)) spet drugic pa take packaste … Kdaj uporabit katere, pa pravi moski itak ve. Ne de, KIR & Co?
Tako lep dan se dela, izkoristite ga.

Hahah poizkušamo, neveč!

No, pozabil napisat: največja mojstrica pisanja besed, ki rajcajo in sežejo v srce je moja backa, ne jaz!

Zrajcajo, seveda me, če so ob pravem času na pravem mestu in bolj sem zrajcana bolj sem “pokvarjena”, no govorim “grde” besede, take ki sedejo meni in njemu in tudi od njega si želim slišati pokvarjenost v besedah in še čem;)!

A si ti lahko zamisliš, kako bi bilo v akciji?

Joj, joj, kako vedno pretiravaš, srček, ne de?
Vsi se že bojijo karkoli napisat, ko pa samo backa sem pa backa tja….ti, ti, ti. Boš moral kakšno lepo temo napisat, pa bo, ja?

Ko so bile pa vse že napisane!

Ja jst si lahko ja in to ne samo v mislih, če je še ženska izkušena in ve kaj hoče in da oba poveva, kaj nama paše, joj. Samo bodiva poštena do KIR-a, nama pač ni usojeno;-)))

New Report

Close