Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Ali vas v podjetjih silijo v cepljenje?!

Ali vas v podjetjih silijo v cepljenje?!

Na razgovoru za službo mi je šefica namignila,da je absolutno za cepljenje…

Poznam primer, ko so dali necepljene v drugo pisarno…

Nekateri se cepijo ker se bojijo za službo…

Cepijo se samo debili.

In debili seveda delajo diskriminacijo. Tudi Hitler je zapiral tiste, ki niso bili prave rase.

Odgovor na objavo uporabnika
robi445, 08.07.2021 ob 16:19

Cepijo se samo debili.

In debili seveda delajo diskriminacijo. Tudi Hitler je zapiral tiste, ki niso bili prave rase.

predvidevam, da si ti dobil vsaj sedem odmerkov …

Hitler je tako kot vi, anticepilci, delal selekcijo med mladimi, zdravimi ter bolnimi in starimi, katerim je pomagal na oni svet.

Najbrž že eno leto ejakuliraš z mislijo o naravni selekciji, kenede?

Ce bi bila jaz delodajalka, bi zahtevala cepljenje za vse.       Nihce ne rabi delavcev, ki doma lezijo, in zahtevajo placo, regres.  Ce firma ne dela zaradi kozrone, si necepljeni ne zasluzijo nic.

Cepljenje mora bit prostovoljno. Edino vprasanje je, kako izobrazit ljudi, da jim kapne, da je to za njih plus.

Tistega, ki se noce cepit enostavno odpustis. Ker sabotira delo, firmo, sodelavce.

Kaj , cepilci bi pa opice radi postali al kako, da adenovirus šimpanza v svojo kri bi si brizgali.

Morda so pa zato snemali film o opicah, ki so se obnašale kot ljudje pa tudi tam je bil neki virus, da jih je take naredil.

No seveda je film utvara in iluzija kar kaže na to, da nosi neko sporočilo, pravo pa moraš sam doumeti.

 

Vse skupaj niti en preseneča.

Če so vam v šoli dejali, da ste iz opice nastali sedaj pa vam preko TV (tele-vizije) vsajajo vizijo, da morate prejeti dejansko še v kri nekaj opičjega potem že realen svet postaja znanstvena fantastika ter absurdistan v živo in resničnost.

Če ni bilo res, da ste iz opice nastali pa morda poskušajo svojo opičjo tezo čimbolj podpreti z dejstvi in to storiti umetno pri tem pa jim bodo prostovoljno verjetno pomagali vsi, ki so iz opice nastali.

Kaj pa vam mama pa ata šimpanza pravita na vse to?

 

 

ZBUDI SE

Odgovor na objavo uporabnika
Afnna, 08.07.2021 ob 16:42

Ce bi bila jaz delodajalka, bi zahtevala cepljenje za vse.       Nihce ne rabi delavcev, ki doma lezijo, in zahtevajo placo, regres.  Ce firma ne dela zaradi kozrone, si necepljeni ne zasluzijo nic.

Zakaj pa misliš, da se anticepilci ne želijo cepiti?  Ker želijo situacijo, kot smo jo in jo bomo še imeli.  Lepo je biti doma in vleči plačo ali nadomestilo.  Pa za gnoje, ki ne želijo zaposlitve in visijo na sociali je podaljšanje agonije super izgovor, da se jim ni treba zaposliti, pa še na Zavodu za zaposlovanje jih ne zajebavajo z napotitvami na razgovore.  Med anticepilci boš težko našla delavnega človeka ali nekoga, ki je odvisen od lastnega dela.  Anticepilci bi takole živeli v nedogled.  Seveda jim NI v interesu povrnitev v normalno stanje!

Odgovor na objavo uporabnika
to so luzerji, 08.07.2021 ob 16:49

Zakaj pa misliš, da se anticepilci ne želijo cepiti?  Ker želijo situacijo, kot smo jo in jo bomo še imeli.  Lepo je biti doma in vleči plačo ali nadomestilo.  Pa za gnoje, ki ne želijo zaposlitve in visijo na sociali je podaljšanje agonije super izgovor, da se jim ni treba zaposliti, pa še na Zavodu za zaposlovanje jih ne zajebavajo z napotitvami na razgovore.  Med anticepilci boš težko našla delavnega človeka ali nekoga, ki je odvisen od lastnega dela.  Anticepilci bi takole živeli v nedogled.  Seveda jim NI v interesu povrnitev v normalno stanje!

Blesavo multinično prizadeto res drugega ne počne, kot širi lažnivo fašistično propagando.

Si že zaslužilo svoj sendvič danes ?

Odgovor na objavo uporabnika
qiqqe, 08.07.2021 ob 16:48

Tistega, ki se noce cepit enostavno odpustis. Ker sabotira delo, firmo, sodelavce.

Tistega ki ne upošteva zakonodaje enostavno sesuješ kot kanto. Ker je lump.

Nisem gnoj, odvisen sem izključno od svojega dela, ne dobivam transferjev in drugih varovalk, ker jih ne potrebujem. Za razliko od cepljenih, ki so večinoma tudi že preboleli covid, že dobro leto in pol ravnam odgovorno, pazim, upoštevam vse previdnostne ukrepe in se nisem okužil. Nisem se in ne bom se cepil. Ti pa še naprej uživaj v razvrščanju in žaljenju, saj s tem poveš več o sebi kot o drugih.

TI si ena nesrecna oseba. Iz tvojega pisanja prav veje obupanost. Poskusi biti vsaj za trenutek dober clovek…te zivljenje nagradi. Poskusi.

Odgovor na objavo uporabnika
Bbbbbn, 08.07.2021 ob 19:57

TI si ena nesrecna oseba. Iz tvojega pisanja prav veje obupanost. Poskusi biti vsaj za trenutek dober clovek…te zivljenje nagradi. Poskusi.

NAmenjeno “to so luzerji”

A sodiš po sebi?

Ne mislim se cepit. Od doma sem DELALA dvakrat po 14 dni. Kaj sem vlekla od države? Nič. Niti centa. Še bone nisem uspela pokoristit. In takih kot sem jaz je večina v gospodarstvu.

Ne, nič nas ne silijo. Smo se pa sami cepili, prostovoljno. Smo pa bolj razgledani, nismo na nivoju robija in njemu podobnih revčkov.

Pri nas smo pa kot zanalašč necepljeni tisti ta pridni…

Pri nas  se je pa opazilo da največji ritolizci iščejo točke pri delodajalcu.

Naj jih kar imajo, če delovne produktivnosti ni, te imam pa jaz.

No bomo videli ali bo posel cvetel s tistim, ki direktorju leze v rit ali z mano.

Malo je posel začel upadati, le zakaj le zakaj….

 

 

Enako kot kastrirajmo kriminalca ker bi lahko enkrat mogoče ali morda izvršil posilstvo.

Se popolnoma strinjam s teboj. Takim bi morali ukiniti vsako zdravljenje, ker tako ne verjamejo stroki in zdravnikom, če ga pa želijo, pa lahko izključno samoplačniško. Morali bi uvesti tudi samo PC (preboleli, cepljeni) pogoj, brez testiranja.

Se opravičujem, moj odgovor se nanaša na komentar to so luzerji.

Z včerajšnjim zakonom – ZNB, poglejte si ga, pa je cepljenje v naši državi PRISILNO. Čeprav je v vseh državah Evrope cepljenje prostovoljno, samo  v državah bivše Jugoslaviji in na Madžarskem se prisiljuje z najstrožjimi ukrepi, kot jih lahko država ima v vojnem stanju.

 

Ne bomo dovolili,  grozi se iguba vseh pravic in  pa izgon v posebno izolacijsko celico izven  tvojega območja bivanja, ne bomo dovolili. Nismo zveri, kot si predstavlja  opcija desnih.

Odgovor na objavo uporabnika
Darwin155, 08.07.2021 ob 16:48

Kaj , cepilci bi pa opice radi postali al kako, da adenovirus šimpanza v svojo kri bi si brizgali.

Morda so pa zato snemali film o opicah, ki so se obnašale kot ljudje pa tudi tam je bil neki virus, da jih je take naredil.

No seveda je film utvara in iluzija kar kaže na to, da nosi neko sporočilo, pravo pa moraš sam doumeti.

 

Vse skupaj niti en preseneča.

Če so vam v šoli dejali, da ste iz opice nastali sedaj pa vam preko TV (tele-vizije) vsajajo vizijo, da morate prejeti dejansko še v kri nekaj opičjega potem že realen svet postaja znanstvena fantastika ter absurdistan v živo in resničnost.

Če ni bilo res, da ste iz opice nastali pa morda poskušajo svojo opičjo tezo čimbolj podpreti z dejstvi in to storiti umetno pri tem pa jim bodo prostovoljno verjetno pomagali vsi, ki so iz opice nastali.

Kaj pa vam mama pa ata šimpanza pravita na vse to?

 

 

ZBUDI SE

Jules Verne je pisal ZF in veliko ni več ZF,no kdaj je ta novelist živel pa vemo,tako..,

Odgovor na objavo uporabnika
V vseh evropskih državah je cepljenje prostovoljno, 08.07.2021 ob 21:32

Z včerajšnjim zakonom – ZNB, poglejte si ga, pa je cepljenje v naši državi PRISILNO. Čeprav je v vseh državah Evrope cepljenje prostovoljno, samo  v državah bivše Jugoslaviji in na Madžarskem se prisiljuje z najstrožjimi ukrepi, kot jih lahko država ima v vojnem stanju.

 

Ne bomo dovolili,  grozi se iguba vseh pravic in  pa izgon v posebno izolacijsko celico izven  tvojega območja bivanja, ne bomo dovolili. Nismo zveri, kot si predstavlja  opcija desnih.

Daj link o zakonu.

V Nemčuji imajo socialno dve leti 1.200 eur zagarantirano, nihče jih ne preganja, dobijo vsi odškodnino če imajo stranske učinke pri cepljenju in cepljenje imajo prostovoljno.  Prostovoljno strogo tako je  napisano, lahko vsak preveri.  MI smo v fašizmu.

 

Objavljeno 4.7.2021 na nihovem NIJZ.

New Report

Close