Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Ali vas v podjetjih silijo v cepljenje?!

Ali vas v podjetjih silijo v cepljenje?!

Nikogar se ne sili, je bilo pa organizirano cepljenje za tiste, ki so želeli. Večina se nas je v lastni režiji. Imamo pa še vedno možnost delati od doma. Polno cepljenih nas je nekaj čez 60%. Imamo se možnost tudi testirat v službi, samo to se večinoma samo tisti ki hodijo k strankam/po terenu. Za določene stranke je pogoj test da lahko prideš k njim.

Odgovor na objavo uporabnika
V vseh evropskih državah je cepljenje prostovoljno, 08.07.2021 ob 21:43

V Nemčuji imajo socialno dve leti 1.200 eur zagarantirano, nihče jih ne preganja, dobijo vsi odškodnino če imajo stranske učinke pri cepljenju in cepljenje imajo prostovoljno.  Prostovoljno strogo tako je  napisano, lahko vsak preveri.  MI smo v fašizmu.

 

Objavljeno 4.7.2021 na nihovem NIJZ.

To mislis cepljene za otroške bolezni?

Odgovor na objavo uporabnika
Vrocevroce653, 08.07.2021 ob 21:42

Odgovor na objavo uporabnika
V vseh evropskih državah je cepljenje prostovoljno, 08.07.2021 ob 21:32

Z včerajšnjim zakonom – ZNB, poglejte si ga, pa je cepljenje v naši državi PRISILNO. Čeprav je v vseh državah Evrope cepljenje prostovoljno, samo  v državah bivše Jugoslaviji in na Madžarskem se prisiljuje z najstrožjimi ukrepi, kot jih lahko država ima v vojnem stanju.

 

Ne bomo dovolili,  grozi se iguba vseh pravic in  pa izgon v posebno izolacijsko celico izven  tvojega območja bivanja, ne bomo dovolili. Nismo zveri, kot si predstavlja  opcija desnih.

Daj link o zakonu.

V Nemčuji imajo socialno dve leti 1.200 eur zagarantirano, nihče jih ne preganja, dobijo vsi odškodnino če imajo stranske učinke pri cepljenju in cepljenje imajo prostovoljno.  Prostovoljno strogo tako je  napisano, lahko vsak preveri.  MI smo v fašizmu.

 

Objavljeno 4.7.2021 na nihovem NIJZ.

 

 

 

 

Poglejte si  Novelo zakona – ZNB, odprlo vam bo na tisoče členov, včeraj so bili vsi sprejeti v DZ in potrjeni samo od desnih glasov, LEVA OPCIJA je v celoti glasovala proti.

 

Izgon v celico IZVEN OBMOČJA BOVANJA  pomeni  upiranje cepljenju. To je fašistično kaj   bi  hoteli delati z ljudmi.   PREBERITE SI ČLENE  VSEH SPREJETIH ZAKONOV, VSE PIŠE OD A DO Ž.

Odgovor na objavo uporabnika
V vseh evropskih državah je cepljenje prostovoljno, 08.07.2021 ob 21:51

V Nemčuji imajo socialno dve leti 1.200 eur zagarantirano, nihče jih ne preganja, dobijo vsi odškodnino če imajo stranske učinke pri cepljenju in cepljenje imajo prostovoljno.  Prostovoljno strogo tako je  napisano, lahko vsak preveri.  MI smo v fašizmu.

 

Objavljeno 4.7.2021 na nihovem NIJZ.

 

 

 

 

Poglejte si  Novelo zakona – ZNB, odprlo vam bo na tisoče členov, včeraj so bili vsi sprejeti v DZ in potrjeni samo od desnih glasov, LEVA OPCIJA je v celoti glasovala proti.

 

Izgon v celico IZVEN OBMOČJA BOVANJA  pomeni  upiranje cepljenju. To je fašistično kaj   bi  hoteli delati z ljudmi.   PREBERITE SI ČLENE  VSEH SPREJETIH ZAKONOV, VSE PIŠE OD A DO Ž.

Ampak niso sprejeli zakona,

Odgovor na objavo uporabnika
wd40926, 08.07.2021 ob 20:09

Odgovor na objavo uporabnika
Afnna, 08.07.2021 ob 16:42

Ce bi bila jaz delodajalka, bi zahtevala cepljenje za vse.       Nihce ne rabi delavcev, ki doma lezijo, in zahtevajo placo, regres.  Ce firma ne dela zaradi kozrone, si necepljeni ne zasluzijo nic.

Pri nas smo pa kot zanalašč necepljeni tisti ta pridni…

Pri nas tudi.

(ce spet ne dela citiranje-citiram wdja)

Lahko prosim kopiraš in prilepiš del tega zakona, ki piše o prisilnem (obveznem) cepljenju?

Odgovor na objavo uporabnika
Neučakana, 08.07.2021 ob 22:10

Lahko prosim kopiraš in prilepiš del tega zakona, ki piše o prisilnem (obveznem) cepljenju?

To bi tudi haz želela,ker ne najdem,vse živo,to ne najdem.

Mislim,dy je nemogoce

Koliko časa bomo še sklanjali glave in se klanjali drugim… Imamo kaj dostojanstva, da rečemo NE taki službi?

Pri nas je cepljenje obvezno.

Nimam ravno zakona, imam pa opis in intervju. V novem zakonu je še bolj omejena svoboda, ki nima veze z boeznijo. Stroka nima nobene besede (saj je tudi doslej ni imela), samo politika naredi po zakonu kot se ji sprdne…

Bolj omejena svoboda in hujša karantena v novem zakonu o nalezljivih boleznih

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
qiqqe, 08.07.2021 ob 16:48

Tistega, ki se noce cepit enostavno odpustis. Ker sabotira delo, firmo, sodelavce.

Ta je pa smešna. Jaz sem moral nadomeščati že dva sodelavca, ker se po cepljenju nista sestavila 2 dni. Plus potrebna sta dva cepljenja. Imamo že za dva delavca 8 dni bolniške katero plača podjetje, plus moje nadure in izčrpanost zaradi lenobe in pretvarjanja. Eden celo ne verjame v covid od vsega začetka, verjame pa v stranske učinke po cepljenju.

Kdor ni cepljen, nima kaj iskati v podjetju. Če hočejo delati za minimalca, naj se kar lepo cepijo. Zakaj bi si mi morali odtrgovati od naših vil, jaht in voznega parka, da bi investirali v ne vem kakšne prezračevalne sisteme in njihovo zdravstveno varnost?

Saj vam bo še žal. Moja generacija je prejela okoli 18 doz različnih cepiv. V ZDA trenutno otroci dobijo 72 doz cepiv. Cepijo jih za vse, kar je mogoče. To se bo počasi uveljavilo tudi pri nas. Me zanima kje boste takrat iskali podporo.

Jaz sem tudi zato, da se že v otroštvu pocepi 100% za vse kar je mogoče, saj potem ne bo nepotrebnih stroškov. Naj vlada razmisli o tem.

Odgovor na objavo uporabnika
Kamal, 11.07.2021 ob 11:46

Saj vam bo še žal. Moja generacija je prejela okoli 18 doz različnih cepiv. V ZDA trenutno otroci dobijo 72 doz cepiv. Cepijo jih za vse, kar je mogoče. To se bo počasi uveljavilo tudi pri nas. Me zanima kje boste takrat iskali podporo.

Jaz sem tudi zato, da se že v otroštvu pocepi 100% za vse kar je mogoče, saj potem ne bo nepotrebnih stroškov. Naj vlada razmisli o tem.

joj fašistek ritolizniški, si prilezel iz Janševe riti, prasec SDS-ovski!

 

Truplo se je oglasilo…z bedarijo. Nic novega za JJ ritoliznike

resnica je prišla na dan, dogaja se G E N O  C I D…po b i j a n j e ljudi, prosim nujno si poglejte ta video: h t t p s://w w w.b i t c h u t e.c o m/video/D9LlC2lC8Cyq/

New Report

Close