Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali vaši 18 + letniki že živijo na svojem?

Ali vaši 18 + letniki že živijo na svojem?

Kdor resno študira resen faks, mora biti genij, da se pri 18. (ko nima od kod imeti večjih lastnih prihrankov) lahko sam z delom preživlja. Meni so starši finančno pomagali do zaključka študija. Nekaj sem zaslužila tudi sama, a ne dovolj za vse stroške. Ta način se mi zdi najboljši – naj otroci študirajo ob finančni pomoči staršev, zraven pa še sami kaj zaslužijo, ko jim to čas dopušča.

Moj 22 letni sin je že en mesec na svojem, ima službo, kredit in svoje stanovanje:)
Vse si ustvarja sam.
Ja, res je eden redkih…


Kredit je vsekakor obvezen in vrednost, tako ko amričanke povedo, kaj vse je obvezno v življenju in brez izjeme navedejo pod glavne stvari, hipoteko in ločitev. Ljudje ste čisto mimo, ni kaj drugega več za rečt.

Ne vem, zakaj bi otroka podila od doma. Naj uživa mladost in čas, ki mu ostane ob študiju, porabi rajši za šport, hobije, širjenje obzorij, učenje jezikov. Tudi za zabavo, da bo imel lepe spomine. Ob rednem študiju na resnem faksu je prostega časa itak malo. Vaje in predavanja so praktično čez cel dan. Če že delo, potem naj bo povezano s stroko ali kakšne inštrukcije.
Naš je šel na svoje po koncu študija. Dobil je stanovanje, ki ga čaka, ko (oziroma če) se bo vrnil iz tujine.


Zato, da ima čimprej kredit, če že ni ločen in da je vsaj večno samski, kao “samostojen”, ker to so današnje osnovne vrednosti, po standardih polnoritih babjih zmešnak, vsaj za babe, dedc tako ni nobeden nič vreden.

se nisi še navadu? 😅😅😅 čoknjene kuzle majo preveč časa, pa cele dneve kozlajo vsoje frustracije na sč. kuhat itak ne znajo, kej druzga delat pa tudi ne. 😅😅😅 kako bogu krasti čas? pišejo umotvore na sč.

se nisi še navadu? 😅😅😅 čoknjene kuzle majo preveč časa, pa cele dneve kozlajo vsoje frustracije na sč. kuhat itak ne znajo, kej druzga delat pa tudi ne. 😅😅😅 kako bogu krasti čas? pišejo umotvore na sč.
[/quote]
Viharni multinik😁😁😁😁😁

Ti pa ne bereš redno mona a ne? Je Yo že dooolgo časa nazaj napisala, da je hči po končani srednji šoli pri ca. 19 letih dobila zaposlitev in se preselila v svoje stanovanje. Zdaj živi za sebe, študira ob delu, in odgovorno skrbi za živali pa jim tudi pomaga tako kot njena mama.


A nisi rekla na forumu, da mulca sploh ne vidiš, le za minuto, da mu daš denar?😅 Pa besede sin sploh nisi zmožna uporabit, ne?
[/quote]
A spet travmiras .?
Sin z mano sedi 24/8 doma in se me za kiklo drži tako kot tebe tvoj.. Ti si res bedak
Seveda mu dam denar. A ti ga tvojemu ne daš.? No je pa res da ti dnarja nimaš in mu ga tud ne moreš dat kaj veliko.Pazi da te ne bo fovšija razjedla


A spet travmiras .?
Sin z mano sedi 24/8 doma in se me za kiklo drži tako kot tebe tvoj.. Ti si res bedak
Seveda mu dam denar. A ti ga tvojemu ne daš.? No je pa res da ti dnarja nimaš in mu ga tud ne moreš dat kaj veliko.Pazi da te ne bo fovšija razjedla
[/quote]

ti se pa tolk lažeš da sproti pozabljaš kaj si se nalagala
najprej si govorila da imaš dva sina zdaj sta že sin in hčerka
na havaje še zdaj nisi šla? a od tam pišeš?
in še milijon drugih laži enkrat rečeš nekaj potem to zanikaš
ne vem a piješ veliko pa potem pozabljaš kaj si gobezdala?

ti se pa tolk lažeš da sproti pozabljaš kaj si se nalagala
najprej si govorila da imaš dva sina zdaj sta že sin in hčerka
na havaje še zdaj nisi šla? a od tam pišeš?
in še milijon drugih laži enkrat rečeš nekaj potem to zanikaš
ne vem a piješ veliko pa potem pozabljaš kaj si gobezdala?
[/quote]Tko kot je potrebno ločiti jabolka in hruške, tako je potrebno ločiti grde resnice.
Zadnje čase jih je nešteto. Odkar pomnim, tale originalna piše o sinu in hčerki.
Tako, da laž je izrecno pri tebi zrasla.

ti se pa tolk lažeš da sproti pozabljaš kaj si se nalagala
najprej si govorila da imaš dva sina zdaj sta že sin in hčerka
na havaje še zdaj nisi šla? a od tam pišeš?
in še milijon drugih laži enkrat rečeš nekaj potem to zanikaš
ne vem a piješ veliko pa potem pozabljaš kaj si gobezdala?
[/quote]
Nikoli nisem rekla da imam dva sina.. Ti se lažeš . Brskalnik uporabi in če boš našel da sem jaz kdaj napisala da imam dva sina ti dam 100e
Laznjivec neumni ki si sproti o meni laži zmisljujes. Katerga datuma grem pa jaz na dopust te pa nič ne briga..

Koliko nevoščljivcev, ne morem verjeti.
Jaz in moj mož sva šla na svoje pri 20 letih, najini otroci takoj ko so zaključili študij.
Nihče jih ni podil, hudo je ko gredo ampak lepo je, da so odgovorni in sposobni živeti na svojem.


Nikoli nisem rekla da imam dva sina.. Ti se lažeš . Brskalnik uporabi in če boš našel da sem jaz kdaj napisala da imam dva sina ti dam 100e
Laznjivec neumni ki si sproti o meni laži zmisljujes. Katerga datuma grem pa jaz na dopust te pa nič ne briga..
[/quote]

ne rabim tvojega denarja, sponzoruša
si pa navajena ponujat – denar, sebe, vse
a morš možu tud plačevat?
aja on je kupljen
stresaj ti svoje govno dalje jaz imam pametnejše opravke!

Tko kot je potrebno ločiti jabolka in hruške, tako je potrebno ločiti grde resnice.
Zadnje čase jih je nešteto. Odkar pomnim, tale originalna piše o sinu in hčerki.
Tako, da laž je izrecno pri tebi zrasla.
[/quote]
Ta bedak si kar sproti laži o men zmisljuje.. Kaj vse ja ta usekani men že podtaknil od ljubimcev z mona,do tega da se moji otroci drogirajo, da je moj mož pedr , jaz pa lezbijka, da sem vse pokradla.. Zdaj si je namislil že da imam dva sina..

ne rabim tvojega denarja, sponzoruša
si pa navajena ponujat – denar, sebe, vse
a morš možu tud plačevat?
aja on je kupljen
stresaj ti svoje govno dalje jaz imam pametnejše opravke!
[/quote]

Ti si pejd zdravit.. Moral bi se it že par let nazaj, zdaj je zate že prepozno

Grda resnica, vse te umazanije počne polarni sij alias viharni jezdec!
Ni prvič, da to počne.

Ne samo on. Jih je ene par vsem je pa isto da so ostareli propadli locenci ,ki so jih babe v rit nasuvale
Tudi tisti kmet pedercina piše bedarije inkognito, stari luzer ki išče ženske da bi ga preživljale.. Če to ni patetično pa res ne vem kaj je

Jst sem od doma tudi odšla pri 19 letih pa ne grem nikoli več nazaj. Nikoli mi niso dali niti centa za položnico ali pa kar koli drugega. Zakaj pa bi? Tudi če bi dali pa sama nebi vzela. Ni šans, da kdaj poslušam kaj so mi vse dali jst pa nevem kaj nočem narediti za njih. Plus meni je bilo logično, da polnoletni človek pač nima kaj živeti v isti hiši z starši in to je to. Pač greš in se znajdeš sam kakor veš in znaš brez pomoči kogarkoli. Če bi lahko, bi šla na svoje že zdavnaj prej.

Otroci morajo na svoje!!!

Najbolje, da bi jih dali tam okoli 5. leta za hlspce in pestrne, pa naj se znsjdejo po svoje, kakor vejo in znajo.

Pa se ti zdi ta način res pravi, da pri 18. odsloviš otroka brez popotnice, pa naj se znajde, kakor ve in zna? Otroke inaš zato, da jih imaš rad in če imaš nekoga rad, mu želiš čim več dobrega in mu pomagaš zato, da mu bo lepo.

Najbolje, da bi jih dali tam okoli 5. leta za hlspce in pestrne, pa naj se znsjdejo po svoje, kakor vejo in znajo.
[/quote]

Preveč ujčkate mularijo, sam da šolo dela, ane, mu ni treba s prstkom mignt. Če se mu ne da u vece, se userje nasred dnevne sobe, mamica pa to pridno pospravi. Ko nekako bedaček spaca šolo, mu pa kupijo avto, eni še celo kar stanovanje, službo in ženo / moža.
Kakšni nebogljenčki, v realnem svetu bi pocrkali.

Najbolje, da bi jih dali tam okoli 5. leta za hlspce in pestrne, pa naj se znsjdejo po svoje, kakor vejo in znajo.
[/quote]

Pri petih ne, pri dvajsetih pa se že morajo postaviti na svoje noge!
Jaz sem se:)


Čoknjen si edino ti. Čas bi bil, da se naučiš spoštljive komunikacije.

New Report

Close