Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali vedeževalke vidijo smrt v kartah

Ali vedeževalke vidijo smrt v kartah

Prijateljici je mož umrl . Pred kakšnim letom je bila pri vedeževalki in med drugim spraševala tudi za moža in ona utihne in potem z drugačnim glasom reče, mož bo v redu. Kaj mislite? Po mojem je nekaj začutila v kartah.

Jaz jo vidim z dlani. Iz kart pa težko, ker smrt v karti pomeni zaključek nečesa. Ne pomeni nujno fizično smrt. Obstaja pa kombinacija kart, ob kateri vsaka vedeževalka utihne.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8479, 01.05.2024 ob 15:39

Jaz jo vidim z dlani. Iz kart pa težko, ker smrt v karti pomeni zaključek nečesa. Ne pomeni nujno fizično smrt. Obstaja pa kombinacija kart, ob kateri vsaka vedeževalka utihne.

Kako vidiš iz dlani, katera črta in do kod sega?

Odgovor na objavo uporabnika
Me zanima, 01.05.2024 ob 15:51

Kako vidiš iz dlani, katera črta in do kod sega?

Življenjska. Ostalo pa ne povem, ni etično. Lahko vsak zase raziskuje.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8479, 01.05.2024 ob 16:13

Življenjska. Ostalo pa ne povem, ni etično. Lahko vsak zase raziskuje.

kje te lahko kontaktiram?

Na živce mi gredo takele malomeščanske “vedeževalke”, ki takoj začnejo histerično opletat z besedo “etično”, čim gre za vprašanje smrti!

Ne rečem, da je treba za vsako ceno govorit o smrti, ampak če te stranka sama vpraša ZASE, zakaj kar naenkrat postanete vse tako “moralne” in “etične”??? A neobdavčen denar pa brez problema in brez “etike” mirno vzameš??? Zakaj pa tu ne govoriš, da ni “etično”, a??!

glede branja iz dlani oz. črt… sem brala,da naj bil prečne linije v zapestju napovedovale koliko let boš živel… število teh prečnih linij… koliko let točno naj bi ena predatavljala se zdaj točno ne spomnim

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno989, 01.05.2024 ob 16:24

glede branja iz dlani oz. črt… sem brala,da naj bil prečne linije v zapestju napovedovale koliko let boš živel… število teh prečnih linij… koliko let točno naj bi ena predatavljala se zdaj točno ne spomnim

Jaz imam dve črti. Kaj pa zdaj? Če je ena črta 30, torej bom do 60, če pa 20, pa do 40. Na obeh zapestjih skupaj pa 4 črte, torej 2x več od prej naštetega.

A ni to malo malo črto?

Odgovor na objavo uporabnika
Etika za v rit!, 01.05.2024 ob 16:24

Na živce mi gredo takele malomeščanske “vedeževalke”, ki takoj začnejo histerično opletat z besedo “etično”, čim gre za vprašanje smrti!

Ne rečem, da je treba za vsako ceno govorit o smrti, ampak če te stranka sama vpraša ZASE, zakaj kar naenkrat postanete vse tako “moralne” in “etične”??? A neobdavčen denar pa brez problema in brez “etike” mirno vzameš??? Zakaj pa tu ne govoriš, da ni “etično”, a??!

Marsikaj v vedeževanje ni etično. Kaj te moti? Kjer je povpraševanje, je ponudba. Ne mislim pa it ljudem govorit kdaj bodo umrli. Pa skušam ne govorit direktno, naj se sami odločijo. Sploh pa kaj misliš, da je vedeževanje? Vržeš karte in opisuješ kar vidiš. Jaz ne vem a se uresniči al ne. Lahko gledam tud za nazaj, pa potem vsak za sebe presodi, a mu ustrezam ali ne. Če vidim smrt, ne rečem med tem in tem mescem boste umrli, ampak med tem in tem mesecem pazite na to in to, ne hodite tja in tja. Pa če me ena vpraša a me mož vara. Ne rečem da ali ne, ampak bodite pozorni na to in to. Če tega ni, vas verjetno ne vara, oziroma vas vara. Sicer je pa najpogostejše vprašanje ali me ljubi, a se bo kaj premaknilo med nama. In jaz recimo vidim, da ne bo nič. Če rečem, da ne bo nič, mi vrže dol in gre klicat drugam, dokler ne dobi odgovora, ki ga želi slišat. Lahko pa napletem zgodbico, da nekaj bo, ampak bo še trajalo, pa bo potem nek umik, pa premor, pa spet zbližanje in tako vsakič v nedogled. In imam stranko. Kje je tu etika? Jaz vem, da ne bo nič, ona ve da ne bo nič, k meni je šla po upanje. Če ga ne bo dobila pri meni, bo šla drugam.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8479, 01.05.2024 ob 16:49

Marsikaj v vedeževanje ni etično. Kaj te moti? Kjer je povpraševanje, je ponudba. Ne mislim pa it ljudem govorit kdaj bodo umrli. Pa skušam ne govorit direktno, naj se sami odločijo. Sploh pa kaj misliš, da je vedeževanje? Vržeš karte in opisuješ kar vidiš. Jaz ne vem a se uresniči al ne. Lahko gledam tud za nazaj, pa potem vsak za sebe presodi, a mu ustrezam ali ne. Če vidim smrt, ne rečem med tem in tem mescem boste umrli, ampak med tem in tem mesecem pazite na to in to, ne hodite tja in tja. Pa če me ena vpraša a me mož vara. Ne rečem da ali ne, ampak bodite pozorni na to in to. Če tega ni, vas verjetno ne vara, oziroma vas vara. Sicer je pa najpogostejše vprašanje ali me ljubi, a se bo kaj premaknilo med nama. In jaz recimo vidim, da ne bo nič. Če rečem, da ne bo nič, mi vrže dol in gre klicat drugam, dokler ne dobi odgovora, ki ga želi slišat. Lahko pa napletem zgodbico, da nekaj bo, ampak bo še trajalo, pa bo potem nek umik, pa premor, pa spet zbližanje in tako vsakič v nedogled. In imam stranko. Kje je tu etika? Jaz vem, da ne bo nič, ona ve da ne bo nič, k meni je šla po upanje. Če ga ne bo dobila pri meni, bo šla drugam.

Bravo, odlično si napisala.

Odgovor na objavo uporabnika
hubbba bubaa, 01.05.2024 ob 16:16

kje te lahko kontaktiram?

Ne moreš me. Redko sploh še komu gledam. Samo kolegicam in kolegom, pa še to zmeraj manj. Ti pa lahko povem, da tisti ki so najbolj kratki in najmanj napletajo, so tudi najbolj iskreni. Ker se nočejo prisilno nekaj zmišljevat.

Vidijo one vse v kartah. Tudi smrt. Samo da o tem ne smejo govoriti.

a veš,da so reeeeedke osebe z darom vedeževanja, ki znajo napovedat prihodnje dogodke

mnogo izmed teh naučenih bralcev kart – sicer so se dobro naučili brati pomene in kombinacije kart in znajo vse prebrati za nazaj, kar se je že zgodilo ali kaj se trenutno dogaja… ne znajo pa popolnoma nič napovedati za prihodnost – nemalo jih sedanje dogajanje napačno interpretira kot dogodke prihodnosti…

in ti povem tisti, ki znajo to z darom- vsaj po mojih izkušnjah ne govorijo  nič… njim ne razlagaš nič, nič ne sprašuješ… vrže karte, pogleda šalco kave, al pa še to ne, te samo vidi in govori…

 

Vidijo in ovedo toliko, kot precenijo, da te lahko “nategnejo”….

 

Mah, 25 let nazaj, ena znana prerokovalka iz kart v Šentilju pri MB; meni napovedala, da bo moj mož svetloals, da bova imela  samo eno potomko-hći, bolj kot ne povprečno življenje.  Pa nič od tega ni bilo res v realnem doživetem 25 let kasneje. Še barva las moža ne….  Larifari. Samo vlečenje denarja za naivne, da sliđite, kar hočete slišat.

Vedeževanje ne obstaja, videti v prihodnost je realno nemogoče, vse so samo manipulacije za denar. Če bi kateri človek lahko videl v prihodnost verjemite mi, bi igral igre na srečo in bil zelo bogat, ne pa nek kvazi vedeževalec, ki služi na račun naivnih ljudi…

Realno je mogoče napovedati prihodnost. Vse se vidi, tudi smrt bližnjega.

Sama sem včasih šlogala prijateljicam, pa so me vse klicale, če lahko še njihovi kolegici, sodelavki… v kavo pogledam.

Vedeževala sem brezplačno, in ko so začele kolegice nenajavljene hoditi k meni v stilu “sva bili (s sodelavko) ravno v bližini… Takrat sem vedela, da zares lahko vidim prihodnost.

Ker so me pa izkoriščale, visele za zvoncu in telefonu… sem pa nehala.

Zelo lepo in iskreno napisano.

A so posamezniki, ki ne gredo k 10im vedeževalkam, ampak samo k eni.

S prijateljicami smo šle kot najstnice k eni. Starka, brala iz kave.

Sem jo vprašala za mamico, je odrezavo rekla, da je izgubljena in se o njej ne bo pogovarjala.

Resnica je bila, da je na skrivaj pila, čez dobro leto je umrla.

Bi šla ponovno h kakšni, me je pa malo strah.

Vsekakor pa nočem taki, ki je samo natrenirana. Raje slišim tudi slabe novice. Saj dejansko je v življenju veliko slabih szvari. Pomembno je, kako greš čez to!

 

Seveda vidijo, samo ne vedo kdaj in kako. A je še kdo živ ostal. In smrt je bistvenega pomena, ne mož ne otroci, starši, če veš kdaj umreš lahko zadnje trenutke izkoristiš vse ostalo je brez pomena.

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno989, 01.05.2024 ob 17:13

a veš,da so reeeeedke osebe z darom vedeževanja, ki znajo napovedat prihodnje dogodke

mnogo izmed teh naučenih bralcev kart – sicer so se dobro naučili brati pomene in kombinacije kart in znajo vse prebrati za nazaj, kar se je že zgodilo ali kaj se trenutno dogaja… ne znajo pa popolnoma nič napovedati za prihodnost – nemalo jih sedanje dogajanje napačno interpretira kot dogodke prihodnosti…

in ti povem tisti, ki znajo to z darom- vsaj po mojih izkušnjah ne govorijo  nič… njim ne razlagaš nič, nič ne sprašuješ… vrže karte, pogleda šalco kave, al pa še to ne, te samo vidi in govori…

 

V določenem obdobju, ko se mi je življenje sesulo na vseh frontah, sem kontaktirala kar nekaj vedeževalcev in vedeževalk, tako osebno kot po drugih kanalih. Zaradi okoliščin namreč nisem imela več nobene vere v to, da imam sploh kakršenkoli vpliv na svoje življenje, posledično me je začela zanimati moja usoda. Kljub temu, da so bili nekateri vedeževalci na prvo žogo prepričljivi, se je na koncu izkazalo, da nihče ni res videl moje prihodnosti. Takšna je po mojem izkušnja velike večine ljudi, ki gre kdaj h kakšnemu jasnovidcu. Kljub temu se vedno najde nekdo, ki pozna neke ”prave” vedeževalce in jasnovidce, ki vidijo prav vse. Jaz bi prav rada enkrat enega takega srečala. Mi torej tisti, ki trdite, da take osebe res obstajajo, iin veste, kdo so, lahko poveste, kako pridem do njih? Bi vam bila zelo hvaležna in morda bi na tej podlagi tudi spremenila svoje mnenje o teh ljudeh.

Prijateljici je mož umrl . Pred kakšnim letom je bila pri vedeževalki in med drugim spraševala tudi za moža in ona utihne in potem z drugačnim glasom reče, mož bo v redu. Kaj mislite? Po mojem je nekaj začutila v kartah.

 

Hehehehe.

Sleparka ni nič videla, ona je le bleknila nekaj, kar je prijateljico tisti hip pomirilo.  Moraš tudi vedeti, da si te babe sleparske takoj ko greš, zapišejo vse kar si ti sama natvezila o sebi (kar si sigurno, saj ves čas vlečejo iz tebe podatke) in tudi tisto, kar one povejo med seanso.  Tako da naslednjič, ko se naročiš točno vejo kaj je bilo prejšnjič in tudi v katero smer lahko napletajo svoje laži.

Ampak ljudje rabite nekaj, da vas nateguje, a ne.  No, tudi taki morate živeti, denar naj kroži  😛

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kaj pa vem no, 01.05.2024 ob 20:07

V določenem obdobju, ko se mi je življenje sesulo na vseh frontah, sem kontaktirala kar nekaj vedeževalcev in vedeževalk, tako osebno kot po drugih kanalih. Zaradi okoliščin namreč nisem imela več nobene vere v to, da imam sploh kakršenkoli vpliv na svoje življenje, posledično me je začela zanimati moja usoda. Kljub temu, da so bili nekateri vedeževalci na prvo žogo prepričljivi, se je na koncu izkazalo, da nihče ni res videl moje prihodnosti. Takšna je po mojem izkušnja velike večine ljudi, ki gre kdaj h kakšnemu jasnovidcu. Kljub temu se vedno najde nekdo, ki pozna neke ”prave” vedeževalce in jasnovidce, ki vidijo prav vse. Jaz bi prav rada enkrat enega takega srečala. Mi torej tisti, ki trdite, da take osebe res obstajajo, iin veste, kdo so, lahko poveste, kako pridem do njih? Bi vam bila zelo hvaležna in morda bi na tej podlagi tudi spremenila svoje mnenje o teh ljudeh.

jaz sem na take naletela slučajno-  ene se spomnim z babico greva na obisk k njeni sosedi, tam ena ženska, ki je mislim,da nekomu drugemu metala karte in reče, če lahko še meni -ni spraševala nič vrgla karte in povedala, jaz pisala

eno sem srečala na eni zabavi čist slzčajn, mi sama najprej reče, če imam eno brazgotino na desni strani telesa na trebuhu   – jaz odgovorim pritrdilno,  te se prav spomnim je dala dlan nad mojo dlan – čutila sem prav ornk toploto, brez da bi se me dotaknila, metala je ciganske karte – nič nisem spraševala, kar je povedala, se je izkazalo za resnično

potem pa še ta h kateri pa smo šle kot študentke iz firbca-  avtohtona ciganka, v kolibi, kavo sem samo prinesla, ker tam je nisem hotela pit… daš šalco – in nimaš kaj govorit ti pove – ona govori, pa še neke remi karte je zraven imela… tudi je zadela

je pa res,da to niso direktne stvari,da ti bo nekdo povedal kako živet, točno dogodke, jih pa prepoznaš, ko se zgodijo in točno veš potem aha to je mislila

ključno je nobeeeena od teh oseb ni imela nekih linij, se oglaševala kjerkoli, bla na tvju, se hvalila, imela spja za vedeževanje…

 

Smrt v kartah se kaže v kartah

Smrt, deset palic in deset mečev v ravni črti

Bila pri nekaj znanih jasnovidkah in vedeževalkah. Potem sem nehala hodit, ker bi se obešala na tisto kar so mi napovedale. Nobena ni prav napovedala, čeprav so povedale dokaj enako. Ker mi njihov odgovor ni bil všeč, sem zanalašč delala tako, da je še tok življenja v tisto smer kot sem jaz želela. Kaj nam to pove? Odgovor vedeževalke je lahko sugestiven. Sami si kreiramo prihodnost tako kot si jo sami želimo. In če premagujemo omejitve v glavi, jih tudi v življenju.  Samo dojet je treba.

Jaz sem kot 20-letnica šla k vedeževalki.Danes se samo še smejim na ta račun.To je samo način,da nekateri zaslužijo

Odgovor na objavo uporabnika
Nube, 01.05.2024 ob 15:36

Prijateljici je mož umrl . Pred kakšnim letom je bila pri vedeževalki in med drugim spraševala tudi za moža in ona utihne in potem z drugačnim glasom reče, mož bo v redu. Kaj mislite? Po mojem je nekaj začutila v kartah.

meni je ena gospa, nakljucno sva se srecali, iz kave napovedala stvari, ki se sedaj dogajajo. Ja, nekateri vidijo vec

New Report

Close