Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ALI VERJAMETE V OBSTOJ ŽIVLJENJA PO SMRTI?

ALI VERJAMETE V OBSTOJ ŽIVLJENJA PO SMRTI?

Ne.

Jaz verjamem, da je to življenje, samo eno izmed mojih mnogih, ker sem že toliko “nenavadnih” stvari doživela že kot otrok in skozi celo žeivljenje. Ta doživetja so mi dala malce bolj jasno sliko, da to ni edina razsežnost, ki obstaja. Ampak to je pač samo moje mnenje.

Vsak gleda iz svojega zornega kota, na svoje izkušnje in vsak zase ima prav. Ta zorni kot se nam glede na naše izkušnje spreminja skozi celo življenje, kot se posledično spreminjajo tudi naša prepričanja. Absolutne resnice ni.

Seveda se že celo življenje sprašujem (kot verjetno mnogi izmed vas), kaj sploh počnem tukaj na Zemlji, saj se počutim kot tujka (mogoče sem samo preobčutljiva za ta kruti svet – sistem). Nobenega smisla ne vidim v tem življenju. Ampak, kaj hočem . Tukaj sem in svobodno voljo imam, da se odločim za življenje ali smrt. V prihodnje upam, da ne bom toliko neumna in spet prilezla sem, ha ha;) Tale dvojnost mi res ne diši.

Narava mi je všeč:)

Uživajte v čudovitem dnevu:)))

Najprej sem pomislil, da verjamem, absolutno. Samo ne v svoje.
Življenje že bo, saj boste vsi ostali živi, ko bom jaz mrtev.

Glede na to, kaj si hotela vprašat, bi pa rekel, da razmišljaj pametno; tudi če kaj od tebe (duša, misel, znanje, energija, itd) ostane, bo ostalo v neki univerzalni obliki, ki s tabo osebno ne bo imela veliko zveze.
Podobno kot je bilo, ko si se rodila, le da v obratni smeri.

Prazvzaprav lahko na smrt gledaš kot na odhod domov.

Kako naj te prepričamo v nekaj, kar ne obstaja? Duša je – pravijo, energija. Ta energija brez tvojih fizičnih možgan ni več ti, zato ti ne obstajaš več. Lahko ostane tvoja duša, ampak res nima nobene veze s tabo.

duša + možgani = ti.

Sama pa še v dušo ne verjamem. Samo v možgane in našo izredno sposobnost izmišljanja pravljic.

CHEESEBURGER ima čist prav, samo razumeti je treba kaj hoče povedati !

jaz verjamem.

recimo tudi Dalajlama naj bi bil že od prvega ena in ista oseba, ki se reinkarnira.

po eni strani verjamem v reinkarnacijo, po drugi pa verjamem tudi da je duša energija ki odpotuje po smrti v kozmos. to je tudi omenilo že več ljudi tik pred smrtjo, ki so dejali da če se osredotočimo in svoje misli naravnamo na določeno frekvenco, ki bi bila enaka frekvenci neke duše v kozmosu, bi jo lahko tako priklicali v svoje telo.

v kaj pa človek verjame je pa stvar posameznika. teorij je toliko kolikor je ljudi na svetu.

najbolj narobe se mi zdi da je treba ljudi prepričevati v nekaj, to je nekaj v kar verjame vsak posameznik. to je posameznikova vera in vsak si svojo verzijo izbere.

Tako se govori

Tudi če obstaja “življenje po smrti”, reinkarnacija, karkoli… še vedno nimaš možnosti popravnega izpita. Kar skozi življenje (to eno) zaserješ, pa ne popraviš (v tem enem), ostane zasrano za večno. In pazi še to: nihče ne ve, koliko časa ima na voljo za popravke. Lahko še desetletja, lahko samo še danes. Zato je najboljše, da že od danes naprej ravnaš tako, da pustiš za sabo čim manj škode, neizpolnjenih načrtov in neporavnanih računov.

Sem bila v regresiji in videla nekaj svojih prejšnjih življenj. Bilo je zanimivo, tako da ja duša je večna, telo je samo kustum ki si ga izberemo pred vsako reinkarnacijo in pa osebnost je tudi samo mikročip. Mi smo vsi duše, svetlobna bitja ki trenutno doživljamo izkušnjo v človeškem telesu. Obstaja še veliko več duše ki se reinkarnirajo na drugih planetih itd,…Baje naj bi se reinkarniral v fizična telesa tolikokrat dokler ne poplačaš vse karme, in še potem naj bi se inkarniral in učil učil..skratka učenje se tudi v zelo visokih dimenzijah nikoli ne neha. Zakon karme je pa 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} to kar seješ to boš žel v vseh možnih oblikah, in duše sedaj običajno vse poplačujejo..zemeljske duše naj bi bile itak ujete v kolo karme, in ponavljajo iste napake non-stop ker spijo, zato so na zemlji inkarnirane duše iz drugih planetov da pomagajo zemlji in tistim, ki to želijo.

Preveč zapleteno, da bi mi sploh kaj od tega dojeli.To je vse kar vem. Če skupaj sestaviš vsa znanstvena spoznanja, filozofske ume in religiozne duhovne spise dobiš nek približek odgovora. Verjetno so ta pametni že naredili kakšen računalniški program, ki počne kaj takega in verjetno so bili razočarani nad odgovorom:))) Glede na to, da sem povprečne pameti bom odgovorila zelo povprečno – nimam pojma, bo že kdo stuhtal zakaj se gre, ker meni ni prav dosti jasno.

me zanima, če regresija vedno uspe?

New Report

Close