Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ali veste,koliko sem bil….

Ali veste,koliko sem bil….

…na netu prejšnji mesec?
210 UR!!!!!!!!!!
To presega vse normalne meje,sploh,ker imam samo ubogi ISDN in ne ADSL….in to v financah pomeni slabih 23 jurčkov!
Za ta denar bi lahko že marsikaj kupil…in doma rabimo marsikaj novega.
Res je,da mi ni žal niti tolarja in minute,ki jo prebijem z vami,vendar eno odgovornost do svojih pa tudi moram imeti.Saj se strinjate,upam?
Čeprav na račun tega,ne zapravljam nikjer drugje in pravzaprav živim zelo skromno.(se tolažim sam sebe)

Sp

2.razlog!

… si ne omisliš kakega paketa … A nima ISDN nekih paketov, ko plačaš .. kaj jst vem … 8 jurjev ali koliko na mesec … in survaš kolikor te je volja …

Ne me vzet zdej za besedo … samo vem, da je ena taka varjanta …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Okej…pri 2. razlogu, pa se moram strinjati s teboj, da to presega vse normalne meje…se smejim…Sedaj mi pa še prosim napiši koliko pa je normalno, da človek preživi ob netu???

Zame je vse normalno, kar me osrečuje, dela veselo, mi lepša dni, življenje in če je to tudi net, potem to zame ni nenormalno…no tako razmišljam jaz…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

To je pa več, kot sem jaz v službi na mesec.
Te čisto razumem, da je to drag špas in da moraš plačati sam, jaz sem toliko na boljšem, ker sem med službenim časom na netu.

Saj tu me pa začne vest do svojih bližnjih pečt!
Čeprav v družini ziher čisto vsak več porabi od mene!
Samo,kao da za koristne reči…jaz pa za internet!
Sp

New Report

Close