Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali ženske mislite toliko na posteljne užitke, kakor moški?

Ali ženske mislite toliko na posteljne užitke, kakor moški?

Že dolgo me muči tole vprašanje v naslovu in naslednja spodaj.

Sem moški v zrelih letih 50+ a še vedno ko vidim žensko, mi misli pobegnejo kaj vse bi počela.

Vedno si predstavljam, kaj vse bi počel z njo? Kako bi jo bilo lepo videt uživat? Če bi vedela, kaj vse si želim, bi me verjetno sama povabila v posteljo. Kaj se ženski plete v glavi, ko vidijo moškega, ki ji je všeč?

Ko bi le ženske vedele, da obstajajo tudi moški, ki se posvetijo predvsem njej. Niso vsi moški takšni, ki mislijo le nase. Vendar kako takšnega najti, se sprašujete?

Tega ne pišem za reklamo, ampak me res zanimajo vaši odgovori. Predvsem bi prosil, če bi lahko odgovorile ženske nad 35 let. Glede na moje izkušnje, veste kaj želite, pričakujete in ste bolj izkušene v postelji.

 

lp

 

Uf, seveda. Če nam je le nekdo dovolj privlačen….. Pa ne mislim s tem samo na videz, ampak na splošno, da ima tisto nekaj, kar nas pritegne. Misli so podobne kot jih naštevaš. Ni samo želja, da bi on zadovoljil nas, ampak da bi tudi me njega. Tudi nam je užitek, če vidimo njega uživati. Vseeno pa mislim, da se malce razlikujemo. Vi znate bolj izklopiti čustva kakor me, zato vi verjetno srečate več takih, ki vam zmešajo pamet, kakor me. Moje mnenje.

Odgovor na objavo uporabnika
Še bolj kot misliš, 14.05.2022 ob 23:18

Uf, seveda. Če nam je le nekdo dovolj privlačen….. Pa ne mislim s tem samo na videz, ampak na splošno, da ima tisto nekaj, kar nas pritegne. Misli so podobne kot jih naštevaš. Ni samo želja, da bi on zadovoljil nas, ampak da bi tudi me njega. Tudi nam je užitek, če vidimo njega uživati. Vseeno pa mislim, da se malce razlikujemo. Vi znate bolj izklopiti čustva kakor me, zato vi verjetno srečate več takih, ki vam zmešajo pamet, kakor me. Moje mnenje.

Glede čustev, ti pa ne nasprotujem. Res jih znamo bolje izklopiti, ali se celo podati med rjuhe brez njih. Vendar more le bit simpatija.

V čustvih smo si pa res različni.

Jst zase priznam in vem,da ne potrebujem toliko seksa kot moski. To sem predvsem z bivsim opazila. Meni je blo mucno,on je skos hotu non stop,men pa ni blo. In pol je blo vedno,da zakaj,pa kaj je narobe,pa nevem. Nč ni narobe,samo ne rabim toliko!! On je mislu kok je “vroč” če je vsaka stvar napeljevala na sex,men je blo pa že tok dosadno sem zgleda k dojencek k ga nafilajo usta polna kaše kr ven leze. Meni idealno je 3x na mesec. Ja,blazno sem na nek način aseksualna. In kaj se pol zgodi? Fejkam. Hjoj kokrat sem ze sfejkala sex. Miljonkrat. Predvsem z bivsim. Sam da je dobil da je blo mir.

 

Taka sem pač jaz..

Odgovor na objavo uporabnika
Rednamay, 14.05.2022 ob 23:26

Jst zase priznam in vem,da ne potrebujem toliko seksa kot moski. To sem predvsem z bivsim opazila. Meni je blo mucno,on je skos hotu non stop,men pa ni blo. In pol je blo vedno,da zakaj,pa kaj je narobe,pa nevem. Nč ni narobe,samo ne rabim toliko!! On je mislu kok je “vroč” če je vsaka stvar napeljevala na sex,men je blo pa že tok dosadno sem zgleda k dojencek k ga nafilajo usta polna kaše kr ven leze. Meni idealno je 3x na mesec. Ja,blazno sem na nek način aseksualna. In kaj se pol zgodi? Fejkam. Hjoj kokrat sem ze sfejkala sex. Miljonkrat. Predvsem z bivsim. Sam da je dobil da je blo mir.

 

Taka sem pač jaz..

Vsak ve zase koliko potrebuje. Vendar kakšen sex potrebuje? Če je tisti pravi sex z ogromno predigre, da ni eno ličen, je lahko koliko krat? Dovolj je 3x mesečno. Drži. Vendar naj bo tisto, kar si oba želita in ne tisto kar si želi samo eden.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimnež, 14.05.2022 ob 23:32

Vsak ve zase koliko potrebuje. Vendar kakšen sex potrebuje? Če je tisti pravi sex z ogromno predigre, da ni eno ličen, je lahko koliko krat? Dovolj je 3x mesečno. Drži. Vendar naj bo tisto, kar si oba želita in ne tisto kar si želi samo eden.

SE strinjam. Mi je totalno do tega,da se gre in grd umazan fuk do lepega strastnega sexa,do tega da si vzameta en dan in v tistem dnevu 5x zarad mene. Ampak vsak dan sexat mi ni. Enostavno najem se,dovolj mi je. Če hoče moški da uživam in da sem spolno ok,pol nej me ne posiljuje vsak dan,ker mi ni. Tud v srednji ko smo bili mladi,pa kao spolno v cvetju,mi ni blo. Ko se s kaksnimi kdaj pogovarjam pa pravijo,ja jst se spomnim u študentu sva fukala k zajca.. jst to nisem nkol. Nevem,mogoče mi manjka spolna sla al kako temu rečejo? 3x do 5x na mesec mi je dovolj.

Odgovor na objavo uporabnika
Rednamay, 14.05.2022 ob 23:36

SE strinjam. Mi je totalno do tega,da se gre in grd umazan fuk do lepega strastnega sexa,do tega da si vzameta en dan in v tistem dnevu 5x zarad mene. Ampak vsak dan sexat mi ni. Enostavno najem se,dovolj mi je. Če hoče moški da uživam in da sem spolno ok,pol nej me ne posiljuje vsak dan,ker mi ni. Tud v srednji ko smo bili mladi,pa kao spolno v cvetju,mi ni blo. Ko se s kaksnimi kdaj pogovarjam pa pravijo,ja jst se spomnim u študentu sva fukala k zajca.. jst to nisem nkol. Nevem,mogoče mi manjka spolna sla al kako temu rečejo? 3x do 5x na mesec mi je dovolj.

Seveda se preobješ. Vsega enoličnega početja se človek preobje.

Tudi, če vsak dan sexa, se tega preobješ in ti ni zanimivo. Da 1x na teden tisti pravi sex se ga verjetno ne bi preobjedla. Da te je bivši silil vsak dan v sex, me res zanima kaj je imel od tega? Verjetno svoj užitek, ko si spraznil jajca. Nate je pa pozabljal.

Jaz pri sebi vem, da ima menstrualni ciklus izredno močan vpliv na željo po seksu. Med M in nekaj dni prej, ko je PMS, želje sploh ni. Ok, med PMS se še potrudim in potem tudi uživam, ampak ne bom pa jaz dala pobude, ker ni v meni takrat tega. Med M itak ne prakticirava seksa, pade kak oralc 🙂

Ostale dni je pač normalno, po nekaj cartanja in bližine se seveda prebudi želja…

Ampak, med ovulacijo….faaak tiste 2 dni se pa komaj nazaj držim, podrla bi vse, kar je toplo, še žensko bi vzela, če glih “base” ne bi blo pri roki. In se moram res kontrolirat, ker sem rizična, da bi skočila čez plot in si uničila lajf čisto po butastem, ker me dobesedno naGON žene…in kaj je zanimivo, to močno slo opažam šele po nekaj časa po porodu oz. nekje po 30-em. Takrat je seveda moj v sedmih nebesih, jaz pa že nekako zdržim čez dan s pomočjo redtubeja, da ne posilim kakega nedolžnega mimoidočega :))

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimnež, 14.05.2022 ob 23:23

Glede čustev, ti pa ne nasprotujem. Res jih znamo bolje izklopiti, ali se celo podati med rjuhe brez njih. Vendar more le bit simpatija.

V čustvih smo si pa res različni.

No, saj tudi me ne potrebujemo nekih ljubezenskih čustev, ali bolje rečeno, nikakor ni potrebno, da do nekoga gojimo ljubezenska čustva, da nas spolno privlači. Gre za druge stvari. Naprimer za vas je ženska lahko popolna neznanka, me pa vseeno hočemo prej imeti pošlihtano, kaj tip sploh pričakuje od nas, kaj lahko mi od njega, predvsem pa mu moramo zaupati. Vedeti moramo, da o tem ne bo izvedela cela Evropa, predvsem pa da ni en f*cking psiho, ki nas bo potem zalezoval, težil, ali na nas gledal kot na kos mesa, ampak kot na popolnoma normalno človeško bitje z normalnim spolnim nagonom. Mislim, da ima pri slednjem veliko moških težave. Vsi bi radi eno, ki bo v postelji prava bomba, ko in če jo najdejo, jo pa imajo za k***’, ker si v seksu drzne uživati.

Odgovor na objavo uporabnika
Jezerskosolcavka, 14.05.2022 ob 23:50

Jaz pri sebi vem, da ima menstrualni ciklus izredno močan vpliv na željo po seksu. Med M in nekaj dni prej, ko je PMS, želje sploh ni. Ok, med PMS se še potrudim in potem tudi uživam, ampak ne bom pa jaz dala pobude, ker ni v meni takrat tega. Med M itak ne prakticirava seksa, pade kak oralc 🙂

Ostale dni je pač normalno, po nekaj cartanja in bližine se seveda prebudi želja…

Ampak, med ovulacijo….faaak tiste 2 dni se pa komaj nazaj držim, podrla bi vse, kar je toplo, še žensko bi vzela, če glih “base” ne bi blo pri roki. In se moram res kontrolirat, ker sem rizična, da bi skočila čez plot in si uničila lajf čisto po butastem, ker me dobesedno naGON žene…in kaj je zanimivo, to močno slo opažam šele po nekaj časa po porodu oz. nekje po 30-em. Takrat je seveda moj v sedmih nebesih, jaz pa že nekako zdržim čez dan s pomočjo redtubeja, da ne posilim kakega nedolžnega mimoidočega :))

Misliš, če bi skočila čez plot, da bi si uničila življenje?

Sam sem poročen in tudi skočim na red tube zvečer pa opravim na roke. 🙂

Vendar če je prilika, pa le skočim čez plot 🙂 . Prilika dela tatu. Vendar nimam pa želje po egoističnem sexu.

Hvala za zapis.

lp

Odgovor na objavo uporabnika
Še bolj kot misliš, 14.05.2022 ob 23:53

No, saj tudi me ne potrebujemo nekih ljubezenskih čustev, ali bolje rečeno, nikakor ni potrebno, da do nekoga gojimo ljubezenska čustva, da nas spolno privlači. Gre za druge stvari. Naprimer za vas je ženska lahko popolna neznanka, me pa vseeno hočemo prej imeti pošlihtano, kaj tip sploh pričakuje od nas, kaj lahko mi od njega, predvsem pa mu moramo zaupati. Vedeti moramo, da o tem ne bo izvedela cela Evropa, predvsem pa da ni en f*cking psiho, ki nas bo potem zalezoval, težil, ali na nas gledal kot na kos mesa, ampak kot na popolnoma normalno človeško bitje z normalnim spolnim nagonom. Mislim, da ima pri slednjem veliko moških težave. Vsi bi radi eno, ki bo v postelji prava bomba, ko in če jo najdejo, jo pa imajo za k***’, ker si v seksu drzne uživati.

Tudi moški podobno razmišljamo, kakor si zapisala. Predvsem nam poročenim prav tako, ne bi bilo po godu, če bi se katera obesila za vrat. Prav tako imamo moški pomisleke o tem kar si zapisala.

Res je treba vedet, kaj kdo želi in pričakuje. V prvi vrsti pa tako more priti do zaupanja. Tisto na hitro, ko se nekje kaj zgodi je zelo nevarno in se lahko hitro opečeš. Velja za oba spola. Potreben je pogovor, da se dobi zaupanje in spozna želje.

Lep zapis.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimnež, 14.05.2022 ob 23:56

Misliš, če bi skočila čez plot, da bi si uničila življenje?

Sam sem poročen in tudi skočim na red tube zvečer pa opravim na roke. 🙂

Vendar če je prilika, pa le skočim čez plot 🙂 . Prilika dela tatu. Vendar nimam pa želje po egoističnem sexu.

Hvala za zapis.

lp

Mah varanje ti zbije samospoštovanje, zato se tega ne bi šla. Pač vem, da bi se naslednji dan počutila kot največji gnoj, čeprav bi se mi v tistem trenutku zdelo vredno. A veš, sama do sebe. Pa tudi partnerja nehaš spoštovati, če veš, da mu lahko natikaš rogove in z izgubo spoštovanja do partnerja in samospoštovanja si res ne bi naredila nobene usluge…

Vem in poznam užitke skokov čez plot, sem imela življenje in kako vezo že tudi prej in je lahko res luštno, ampak takrat še ni bilo otrok in kot mati si postaviš neka višja pričakovanja od same sebe.

Ni pa lahko in k sreči imamo misli znotraj glave, da jih nihče ne vidi 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Jezerskosolcavka, 15.05.2022 ob 00:14

Mah varanje ti zbije samospoštovanje, zato se tega ne bi šla. Pač vem, da bi se naslednji dan počutila kot največji gnoj, čeprav bi se mi v tistem trenutku zdelo vredno. A veš, sama do sebe. Pa tudi partnerja nehaš spoštovati, če veš, da mu lahko natikaš rogove in z izgubo spoštovanja do partnerja in samospoštovanja si res ne bi naredila nobene usluge…

Vem in poznam užitke skokov čez plot, sem imela življenje in kako vezo že tudi prej in je lahko res luštno, ampak takrat še ni bilo otrok in kot mati si postaviš neka višja pričakovanja od same sebe.

Ni pa lahko in k sreči imamo misli znotraj glave, da jih nihče ne vidi 🙂

Moj namen te objave je med drugim, da spoznamo misli znotraj glave.

Kako razmišljajo eni in drugi. Večinoma se ve, kako razmišljajo-mo moški in želel sem , da se vidi kako razmišljajo ženske.

Tako bolje spoznavamo eden drugega. Opazil sem tukaj po forumih, da je veliko obsojanja in otročarije.

Ni pa moj namen, da bi napeljeval k varanju. Vsak razmišlja z svojo glavo in prav, da pove svoje misli.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimnež, 14.05.2022 ob 23:05

Že dolgo me muči tole vprašanje v naslovu in naslednja spodaj.

Sem moški v zrelih letih 50+ a še vedno ko vidim žensko, mi misli pobegnejo kaj vse bi počela.

Vedno si predstavljam, kaj vse bi počel z njo? Kako bi jo bilo lepo videt uživat? Če bi vedela, kaj vse si želim, bi me verjetno sama povabila v posteljo. Kaj se ženski plete v glavi, ko vidijo moškega, ki ji je všeč?

Ko bi le ženske vedele, da obstajajo tudi moški, ki se posvetijo predvsem njej. Niso vsi moški takšni, ki mislijo le nase. Vendar kako takšnega najti, se sprašujete?

Tega ne pišem za reklamo, ampak me res zanimajo vaši odgovori. Predvsem bi prosil, če bi lahko odgovorile ženske nad 35 let. Glede na moje izkušnje, veste kaj želite, pričakujete in ste bolj izkušene v postelji.

 

lp

 

Ne.

V večini primerov je seks percepiran kot ‘nujno zlo’.

Odgovor na objavo uporabnika
Ali ženske mislite toliko na posteljne užitke, kakor moški?, 15.05.2022 ob 00:26

Ne.

V večini primerov je seks percepiran kot ‘nujno zlo’.

Če bi bilo nujno zlo, kako bi se potem rojevali otroci? Iz zla?

Sex je lahko popolni užitek. Le na pravega partnerja je treba naleteti. 🙂

To opažam sedaj, nekje po 40 letu, si včasih predstavljam seks z neznancem, oz nekom ki me privlači, ki ga naključno srečam. No, sem tudi to probala in ja je res super, nekaj časa.

obče znano je dejstvo, da moški večkrat pomislite na sex kot pa ženske. me bolj pomislimo na nežnosti, ljubezen, izkazovanje pozornosti… Tudi ljubice ne fantazirajo o golem sexu, to je pač vaša domena.

Vem za ene par žensk, ki so se dobivale ob petkih na kavi in ves čas samo o seksu nabijale. Tko da ta delitev na moški ženski, mi je neumna.

Pa kje ti to živiš, po 50 imajo samo še suhe slive, suhe, srbeče, razpokane, v glavnem na kraj pameti jim ne pade, ne doma ne drugod, ča katera pravi drugače pač laže, ja v mladosti so bile pa itak ves čas mokre in nikakor ni bilo dovolj štemanja.

Počasi capljam proti abrahamu, zato lahko odgovorim.

Dejstvo je, da imate moški misel na spolni odnos ves dan v glavi, če ne zgornji, pa spodnji. Ženska/ženske razmišljamo drugače. No ja, obstajajo izjeme 😊 zame osebno je to situacija, v kateri lahko spoznaš človeka v dno duše in mu brez zadržkov pokažeš, kaj želiš, hkrati pa opazuješ, kaj si partner želi, predvsem pa, kaj mu paše. Gre za vzajemnost.

Je pa tudi res, da bo ženska imela večjo željo, če partner tudi čez dan ravna z njo primerno, ne pa da občuti, da je dobra samo za praznjenje bunkic 🙄

Na kratko, ni bistven samo spolni odnos, bistven je ves čas do tega odnosa.

Še jaz odgovorim. Stara sem 40+, nekje 3x tedensko mi je v redu. Ok, na začetku veze je drugače, ampak vsak dan pa ne bi. Sem imela vezo, ko je hotel z mano živet, da bi lahko vsak večer se dol dala. Ma prosim, to se spremeni že napol v posiljevanje. Od takrat sem sama, me je strah spet dobit enga, k telesno enači z ljubeznijo. Sedaj mi je tud 0x na leto ok, se navadiš. Ko vidim dobrega tipa, sanjarim o mečkanju, delanju otrok, ljubezenskih izjavah, poroki ipd. Naredim pa nič, ker nimajo značk, kdo je samski in solidno odrasel 😉 Aja, potrebna sem pa najbolj med ovulacijo, ja, takrat sebe zrihtam 1-3x, potem pa spet do naslednjič mir.

Oja, jaz na posteljne užitke mislim vsakodnevno. Izjema so samo prvi trije dnevi menstruacije. Ampak samo z možem, s katerim sva skupaj že 20+ let, pa je seks še vedno božanski. Res je, kot je ena že zgoraj povedala, da ženske na seks gledamo bolj celostno. Če moški čez dan s teboj dela kot s kraljico, ti izkazuje ljubezen, te razvaja, spoštuje, enakovredno skrbi za otroke in gospodinjstvo, boš zvečer vselej voljna in mokra. Sploh, če te zna mož zadovoljiti, kot moj. Se v najinih skupnih letih še ni zgodilo, da bi me pustil brez orgazma. Najina spolnost ni goli seks, je nekaj globljega, povezovanje na subtilni, energetski ravni, kot bi se spajala v eno. Noro je, res. Če sem čisto iskrena, se je v teh letih kdaj zgodil tudi kakšen flirt s kom tretjim, ampak potem me je mož doma tako dobro po.fukal, da me ni nikoli niti prijelo, da bi ga kdaj prevarala. Enostavno vem, da z nikomer drugim ne bi bilo tako dobro, tako globoko… In to je nekaj, kar ima malokdo. Zato si ne bi drznila najinega odnosa ogroziti s prevaro. Preveč bi lahko izgubila. In ravno v tem je catch. Tisti, ki varajo, pač doma nimajo nekoga, ki ga ne bi želeli za nobeno ceno izgubiti. Lahko imajo nekoga, ki je čisto ok, s katerim se v redu razumejo, na katerega so navajeni, s katerim jim je udobno… Ampak ljubijo ga pa ne. Če trdijo, da ga, ne vedo, kaj ljubezen sploh je.

Mhm, sem tudi ena s tako domišljijo.

Č mi moški “diši”, njegovi feromoni, ne parfumi, me popolnoma napali.

 

In ja, potem domišljija dela, doma: kaj bi mu delala, hi konjičk,on bi pa “Harleya vozil” med mojimi nogami na V, pa kačji seks s trenjem en ob drugega…Poizkušam si predstavljat obliko njgovega penisa, njegove gibe, spretnost ( to mi vliko pomeni, saj sem gibčna tudi sama), si tudi dodobra ogledam njegove roke, prste na rokah, nohte, ali so “počez” postavljeni ali lepo podolgovati ( obliko, dolžina rok in prstov – to veeliko pove tudi o obliki njegovega pokončnika). In včasih se tudi vitualno potem poigram z njim in sama s seboj. Na kakšnih norih lokacijah…

Meni je seks vedno veliko pomenil, še vedno mi; ker v njem uživam, znam orgazmirat in ne pristopam samo na čustveni ravni kot mogo žensk – včasih potebuješ tisto “noro potešitev” – brez medsebojnega govorjenja, spontano s tokom, ko govori le strast dveh prepletenih teles. Se zverziraš z leti.

Sama sem stara skoraj 50 in brez seksa ne morem. Vsaj 4 krat tedensko, vmes pa se še sama poigram…(postelja, služba, avto….)

to je potem vse, kar nudiš?

New Report

Close