Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali ženske res pričakujete monogamijo?

Ali ženske res pričakujete monogamijo?


[/quote]

Nit enkrat ni dozivela vrhunca v treh letih. Poli sva analno i je je tk streslo

In potem se nevede dol dajejo polbratje in sestre in se rojevajo otroci z genskimi mutacijami.

Fuj! Upam, da sprevidi kakšen si in da gre stran od tebe!

Dokler je v njegovih očeh še lepotica” in mu ne najeda za vsak drek, ji je še zvest. Ko se to neha, ko se je naveliča gledat več ali manj vsak dan na en in isti način ene deset let, potem pa zagotovo ni več zvest. So skušnjave prevelike. Moški so po naravi lovci in trosilci semena naokoli 🙂 Zavedajte se tega, ženske, žene. Vsi smo krvavi pod kožo 🙂


[/quote]

Daj dobro preveri, da nima inkontinence, če je cela postelja mokra 🙂

Jap vsi ste vi poročeni z lepoticami, ki jih varate kot po tekočem traku. Haha
V resnici je pa tako, da ste poročeni s povprečnimi ženskami, o varanju z lepoticami pa lahko samo sanjate, saj vam v resnici še tista, ki jo imate doma ne da za pogledat, kaj šele za povohat.

ja kaj porivat je noro in ženko obdelovat kot nebrušen diamant je fenomenalno tako ga ni čez sex in varanje. jaz noro rad sexam kjerkoli kadarkoli sam da je lušno in tudi priložnostni enkratni sej je fenomenalen. tako da ne se neki delat fine

Kdaj si nazadnje naredil kak test spolno prenosljivih bolezni?

Kdaj si nazadnje naredil kak test spolno prenosljivih bolezni?
[/quote]

Še nisi slišalo za prezervativ.


Tega ne razumem zakaj…. A imajo druge navpično slučajno???? Al imajo več lukenj??? Nevem kaj imaš kle zamudit? Res zabit izgovor. Me samo zanima ena stvar, da ne opazi. Ali jo se kdo dobro obdeluje z enim fajn dolgim, da pač je tiho… Ali jo pa dobro z denarjem zalagaš.

Še nisi slišalo za prezervativ.
[/quote]

A na jezik si ga tudi daš, ko jo rašplaš, ali pa orale sploh ne poznaš ?


Tega ne razumem zakaj…. A imajo druge navpično slučajno???? Al imajo več lukenj??? Nevem kaj imaš kle zamudit? Res zabit izgovor. Me samo zanima ena stvar, da ne opazi. Ali jo se kdo dobro obdeluje z enim fajn dolgim, da pač je tiho… Ali jo pa dobro z denarjem zalagaš.
[/quote]

NJega vzburja, da napikava še drugje. To je treba razumeti. Nekateri bodo to počeli kljub zvezi še naprej. Ker jih vzburja, da to počnejo. Jim tesnost ene vagine ni dovolj. rabijo več različnih fijev. Saj veš -prepovedano, neodkrito, dokler niso odkriti 🙂

Ne “moderne”, narcisistična družba vse bolj postaja, kjer ženske lepo dohajate moške, zato pa gre tudi vsak 2. zakon po gobe, ker je vse razvajeno in gleda le na lastno ugodje. “Namrdate” otroke, potem pa se čez 10 let ločite, to je današnja modernost … :-/

Monogamijo imajo vsaj na papirju uzakonjene zahodne razvite države. Ker je to pač na družbeno-kulturni evolucijski lestvici klinček višje. Lahko pa postanemo spet bolj “naravni”, pa gremo med muslimane, med kakšne domorodce, ki jedo še z leseno žlico… 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Komentar avtorju ki je ocitno zelo samovsecen in gradi svojo samozavest na stevilu polozenih kandidatk. Vidim da ti je ego zrasel do neba ko jij takole.osvajas naokoli…..ampak moski imate zase taka pravila, ce bi pa vasa zena isto pocela naokrog imate pa faco do tal in vas ego pade cisto na podn od podna….to se vam pa.ne zdi fer, da vasa seksi zenicka dela isto kot vi. Vi lahko, ona pa ne. Moski ste res hinavci. Ne veseli se prehitro ker bo ena zanosila in ti dihala za ovratnik da hoce biti s tabo in da hoce.zvezo in da prekini s svojo sedanjo zeno 😉😉😉 srecno! Ves na koncu se vsa nasa dejanja vrnejo nazaj kot bumerang! Laz ima kratke noge 😆😆

Poznam par, ki se je na začetku dogovoril za odprto vezo. Imata otroka in vsak lahko kadarkoli gre z nekom drugim. Če imata tak dogovor, to briga samo njiju. Hočem povedat le, če ne znate ostati zvesti in hočete imeti družino, je tudi to opcija, če se seveda druga polovica strinja. Živimo v 21. st., stvari so drugače sprejete in marsikaj ni več tabu tema. Prevar pa ne podpiram niti malo.

Te variante odprte zveze in da imata oba druge partnerje ? Ne štekam zakaj sta taka dva sploh skupaj? Kako greš zvečer spat z nekom za katerega veš, da je že z drugo žensko seksal ta dan. Kako ti je še vedno privlačen moški, ko vidiš da si mu bolj inventar kot kaj drugega. Tukaj nekaj zelo ne štima. Prej bi rekla, da je v igri denar oziroma neke sorte finančni paket ugodnosti.

Ali pa še slabše, ko sta dva skupaj zaradi kvazi ljubezni, ki rezultira z raspadom pravljice.


to ni veza,niti druzina.skupaj sta zaradi medsebojne koristi.
npr:žena kuha,pere,moški ima denar.

Kar opisujes, ni zakon niti slucajno. Zakon je obljuba zvestobe, iskrenosti in postenja, zaupanja. Tudi uradno si ji to priznal, pred pricami. Bodi vsaj 1x iskren do nje in se LOCI!. Itak bo odkrila, slej ali prej. In te bo imela upraviceno tudi za revo,poleg vsega. Potem ga bos lahko vsak dan namakal tudi v 3 razlicne. Saj vidis, da imas cedalje vecji apetit. Pa na Tajsko lahko gres. 😂😂😂

Ja je tako, če se spentljaš z orangutanom ali pa šimpanzom.

Če si že obelodanil svoj “sex drive”, naj ti povem, da se lahko najdeš v knjigi dr. Milivojeviča Formule ljubezni na str. 225. Promiskuiteta ima več psiholoških ozadij…in ne, ni samo tvoj velik drive. Ti imaš disfunkcionalno predstavo o stvareh. Če se pustiš vsaki, ki ima 5 minut, si glih toliko vreden, za 5 min. V bistvu se mi na eni ravni smiliš, ker si totalno poceni, po drugi si pa mislim, še sreča, da obstajamo tudi drugačni moški in ženske, ki take kot si ti vidimo z lune in se izognemo. Isto patologijo sem že videl pri ženskah in verjemi, da ni znak visoke samopodobe, pač pa ravno obratno. Če tako podiraš vse v prek na okoli, si tudi ptedstavljam, da moraš imeti zelo nizke kriterije. Luknja v zidu je tud luknja 😉


Najprej sem ti mislil napisat, da si bedak brez primere.
Potem, ko sem prebral nekaj tvojih zapisov,
pa bo zagotovo bolj primeren zapis, da si nakladač brez primere.

Sicer drži, da je monogamija človeku vsiljena skozi LAŽNE moralne norme,
kljub temu, da je jasno, da človek po naravi seveda NI monogamno bitje.

Veliko moških ”skače” okoli… da, tudi veliko žensk počne enako… AMPAK,
koliko od teh oseb pa ima ”jajca” partnerju povedat resnico?
Koliko od teh oseb je pripravljeno partnerju
pustiti popolnoma enakovredno svobodo, kot si jo jemlje?

Problem kajne?

Lahko ”podrem” vsako bejbo, moje žene se pač nihče ne bo dotikal…
Lahko ”dobim” vsakega moškega, ampak moj dec ne bo noben druge…

Avtor je zagotovo nakladač, ostali pa morda malo premislite 😉

A je možno, da Žurnal 24 piše sam takšne anonimne članke in jih nato objavlja na opravljivki? Gre za nov tip novinarstva?

Ti si moj idol….

Žal je tako. Če bi to napisala ženska, bi jo označili za kurbico. Ker pa je to moški, je pač samo kretenn.

New Report

Close