Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Aliexpress dostava

Aliexpress dostava

Pozdravljeni.

Nekaj časa nazaj sem na Aliexpressu naročila nekaj stvari. Dobila sem vse v enem paketu, čeprav so bili roki dostave različni.

Sedaj sem enako naročila kar dosti nekih drobnih stvari. Danes sem prejela eno. Iskreno malo trapasto se mi zdi, da dobim vsak teden nekaj.

Zanima me kako je s tem, da včasih dobiš vse v enem paketu, potem pa vsako posebaj?

 

kdo pa sploh še nakupuje v tem kitajskem šitu? bolš da ne veš zakaj je šipment gratis …

drugač si pa ta ali lahko predstavljaš kot ponteroso včasih, v miljonu štacun barantaš za najnižji vbogajme. kupiš pri enem in on ti pošlje. Ne moreš vplivat na to kolk kosov bo v eni pošiljki, ker na drugi strani ni en trgovc. In preden naslednjič naročaš se pozanimaj, zakaj ti oni lahko pošiljajo gratis, od trgovca iz sosednje ulce pa moraš plačat ne tko mali znesek poštnine.

mogoč nimajo vse na enem mestu…

jst sm si krila naroču… kdo bo čaku eeeen mesec…

Jaz sem včasih veliko naročevala, pa so prihajali paketki.

Zdaj že par let nisem.

Alibabi gre baje ful slabo.

Kadar so izdelki v skupnem skladišču,  jih zapakirajo v en paket.

Pri določenih je zbirnik, pri določenih ne. Pa spet odvisno kje. Lahko že na kitsjskem, lahko šele na Mađarskem..

Kao Greener, faster.😃.

Men drobnarijo ponavad navadn poštar prnese, skup s položncam pa reklamam. Zbirnike pa različni od GLSa naprej…

eh

16.08.2023 ob 15:25

In ti TELE MAMINO koji ku.rac naročuješ iz Kitajske če ti ni všeč????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????!!!!!!!???????????!!!!!!??????!!!!!?????????

 

D.r.k.a.j  svoj SMRDLJIVI K.URAC boš imel več koristi!!!!!!

New Report

Close