Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Allora, kje ste !!!

Allora, kje ste !!!

Joj, povej danes :)))))))

ZTLC !

zajči .. sej že cel mesec govori … 5 valjev pa to .. pol pa h Brusku na rally :)))

no ja, če sploh je to to ….

He, he, Barbi, saj se mi je zdelo :)))))

enim je luštno………….

Nej pove zajček :))))))

JVLC :)))))))

Ma :)))))

Zajček… beri Barbaro :))))

JTLC

Test drive bo :)))))))

JTLC :)))))

yap, se spomnim igrice pred leti Test drive I. in Test drive II. super stvarca!
Lepo mi pozdravi mladega gospodarja, imejte se pol fino, pa kaj naj še rečem, uživajte vsi skupaj, v torek, še prej moraš pa malo delat :))

oki, papa,
zajček

Hah, zmeraj jaz :))
jani vama lima cmoka!

Saj mu ne bo nič narobe hodil en špinel več :)) nama zna pa prav priti, veš Barbi ! Zadeva se skrajno doolgo vleče, jo morava zaključit v splošno zadovoljstvo :))

lp, zajček

YA, saj sem jo :))
se mi je tudi malo dozdevalo kam jo boš podurhal :))

Evo, Barbi, hoče špinel, niti govort ne more :))
Pridem k tebi, da jih zvariva ene par :)) overdose…..much over dose….zadeva allert !!

A si šla po sadje in zelenjavo v Macedonijo ?

A gre h gumu gmajnarju u Pivko, a? Gunmu,
kje mamo in ateja na pot poslal, de wohka
sam po mizi s pestjo udar, kdo de je zdej
tamle gospodar, a?
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Pismo končno!!So me spustili iz rok…Hja če sestejem kilometre ki jih nardim cel dan po stanovanju gor in dol..heheh je ziher do macedonije in nazaj..No pol naj pa še kter reče,da nimam lepih praznikov..hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Stoprocentno so to najlepši prazniki, človeka ima, da bi znorel hehe…
saj ti rečem muca, žurke…..to bo treba enostavno izginit na žurke…

Ja pa de me cia išče potem..moji brez mene tud kakat ne morejo?? res no Sej ves kako to gre!! Če si predober si oslu podoben..jest sem si ze zapravla vse…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zajček jo je popihal spat brez lahko noč…hmm bom pa jest pihnla lučko..pa se jutri beremo in pišemo nočko lepo,še lepše sanje…Cmok*******

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, joj, sorči.
Likala sem, ko teslo, ampak zlikala vse. Fajnali !

Popravljam napako in voščim lepo nočko vsem, posebno muci !

zajček

yap! K mlademu gospodu !

…. možnosti, da ne bi bila osel, heh! Ja seveda,
muca, že ko si se rodila, si imela nekaj premalo
in nekaj preveč in si zato ….. oslička, nametso osel, heh!
Sorry, mi gre na jutranjo zajebancijo.

Dobro jutro, muca, dobro jutro radni narode Crne Gore, ura ura je 5,15 minuta, okreni se, narode i spavaja dalje!

M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja, to da bom videl mladega gospodarja.. še ni čisto sigurno… če pa ga bom, sem siguren da bomo pomlzli eno ali dve :)))) in se na sploh mel zeloooooooooooooo dobro :))))

Jani želi vem skupaj, še posebno pa zajčku, lepo in sončno dobro jutro!!!!!

Orka dindijo, ma to je samo opcija… nej še neč sagurnu :))))

Jani ve, da je do tam še dolga pot :))))

ja, ja ja :)))))

Jani želi Mariji… da bi se še kar nekajkrat okol obrnila :))) Dobro jutro!!!!

Nau neč, sem že tuki – na delu!
Sila, sila, veš Jani, meni ni dano
užiti namišljenih prostih dni, najprej
tuki malo, pol pa v lehi vse ostalo!
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close