Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Allora, kje ste !!!

Allora, kje ste !!!

aaaaaaa???
kako pa veš???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

sem poklicala!

BOGIII REVEŽŽŽŽ uhhh mi je kr hudo..:(((((

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, čaki mal….

Upiš, bemtiš, upiš, na kerih herzih jih najdeš,
bemtiš, bemtiš, bemtiš, da bo še mene metal
od stola gor in dol, upiš, pa hitr! Uf, zdej imam
pa tisto:

Šuti, šuti moj dječače plave,
i nek tvoja kosa plava,
na jastuku uspomena spava ……

Bemtš, una pod tabo, ta ti je od hudiča, ji
že gre ma “prhajanje”, heh, heh!

M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Kaj naj čakam..koga..hmmm ????

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ma nič, sem samo nekaj pospravila..

men se zdi da je 96mgh

ajaaaaaaaaa sm mislila….heeh ah nič pozab!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ja u službi so mi tako rekli!

107,5mam jest…pol pa nevem..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

dej posluš tole zdele..

Heh, muca, saj ne more pri obema enako pridet, ena dobi več, ena manj, odvisno kok daleč sva :)))))))

od tarče :))))))))

Manuela, ča ča ča,
djevojka bez imena,
Manuela ča ča ča,
………………..
sve mi snove ukrala
………..
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

:)))))))))))))

eno samo željo skrivam….

mariči..heheh a si ujela frekvenco…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

:)))))))))))))))))))))))))))

Kriva si na k si rekla naj poslušam..hmmm zdej bom pa tulila…pa šmrcala…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hudiča, ma hudiča!

samo toliko da se javim , in da vam sporočim , da sem res bogi .
lep dan vam želim

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Živjo, lepo, da se javiš po dolgem času. Toliko, da vemo, da si živ in zdrav. Saj veš , za prijatelje si je treba čas uzet!

Lepo okrevaj in adijo!

OOo Štumpi…le glej,da počivaš pa čačjčke piješ..pa pa žena te naj fejst pocrklja..Tko!!
Sej kdo pa ni bolan..povsod smrkajo kašljajo..tud pri men…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pol moraš pa pod mus na morje. Tista klima otrokom tko spuca nos pa pljučka lažje zadihajo.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

A misliš?

vauuu zajček a poslušaš..Brez ljubezniiiii mi živeti ni!! Srce mi moje to veliiii…
uh sory men mal seka..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close