Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ‘alo ‘alo…

‘alo ‘alo…

…a je kdo tukaj….pa to ni res….vedno vas sfalim….Bom pa malo v prazno tipkala….
Danes je bil na Štajerskem tako lep dan,da bi ga bilo škoda preživeti med štirimi stenami.In zato sem današnji dan proglasila za “moj dan” in se nisem pustila motit od nikogar: čez celi dan sem samo klepetala s prijateljicami in rolala po Mb-ju in delala ajo-ajo…Konec koncev sem si po izpitu to zaslužila….ostalo pa ostaja takšno kot je….Pogrešam vas in to zelo….Danes ko sem bila v mestu v neprijetni situaciji,bi mogoče potrebovala nasvet kakšne osebe….a sem se bolj zmedena sama znašla….saj ni bilo sile….

Če se kdo javi,naj se javi hitro…Žverči,Sonči,Sprevrženko,Poletje,Razbojnik, Razočaran pa vse ostale na katere sem pozabila: vsakemu enega posebno velikega lupčka,ker sem danes tako raznežnjena….ah,……

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Trilči!Lepo ,da si se sprostila!Mi smo tukaj zjutraj orali po starem,malo bili žalostni,malo jezni,še bolj veseli(velja zame!).Prvo sem ljubico skoraj izgubil,nato pa me je tako prijetno presenetila,da sem ostal brez besed(gat).
Sp

No,lepo za “slišat”…..lahko pa bi jo ti tudi kdaj pa kdaj presenetil,a ne? Ženske to imamo rade (eh,pa to tak al tak veš)….Kdo je jezen in kdo žalosten???
Jaz sem sicer sproščena kaj se šole tiče,ostalo pa bolj tak….ma lahko bi bilo boljše,pa slabše tudi…..saj veš,ženske,non stop moramo nekaj analizirat pa premišljet in podobne zadevščine….Smo pač čuda planeta tega…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ha!problem sta razo in žverči, k se ne morta med sabo zment,kaj bi kdo rad.(jutri bosta oba družno udarila po meni,ko sem to napisal,boš videla!)
Zdaj sem pa kres zakuril,boš vidla jutri..;-)
Sp

raje ne delaj kriznih situacij še pri nas,že itak se dovolj dogaja po svetu tem…Naj se dol data pa bo,al ne??? Joj,zdaj pa še jaz podžigam….:-)

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Saj to sem jima na ves glas napisal!Še kričal sem ob tem!Pa sta se spet delala francoza,vsaj eden izmed njiju!
Ne vem,kaj bi rada!
Bih,a da ne udže! tako nekako.
Sp

Ma kaj veš,kaj onadva počneta za zaprtimi vrati…..mislim,da se bova jutri en drugega branila pred napadi….Mogoče bo ju še to podžgalo dodatno: Ajde pali in ne profali!!!! :-)))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

A smo zajebani a?Tistega,ki ni tu,pa oberemo do kosti,a?
Pha!sami so krivi!Bi morali biti pa tu!Kdo jim je kriv.
Sp

ja,pol pa boš videl jutri….ko vojna na Irak….iiiiiiiiiiiiii…pa saj ne mislima hudobno…..malo smeha pa je dovoljeno,al ne????res pa je,da so si sami krivi….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Sem že nataknil neprobojni jopič,za vsak slučaj:-)))
Sp

Jaz pa imam že ostrostelce vsepovsod…pa minsko polje okoli ekrana….:-))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Še kondome sem nabavil za vsak slučaj,saj nikoli ne veš..:-)

ja,ja boljše preventiva,ko kurativa….te pa še moreš pol za enega juniora plačevat…hi hi hi….Ti,miško,jaz zdaj pičim malo še ven med folk,me je ravno prijateljica klicala,če grema na pijačo ali dve….Tako da še uživaj,pa se jutri beremo…Cmoka za lahko noč in fino spančkaj,pa ženo tudi kaj požuli…:-))))))))) priden bodi in delaj vse,kar jaz ne bi….(še ti odgovorim na oni drugi temi),pol pa pred špegl,nekaj drugih cot na mene in šussssssssss……..
Pa pa in ‘dijo do jutri….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Trilči, lubčka nazaj na lička, da te ne okužim…lepo da si imela vceraj svoj dan, kako to paše, ali ne….

Kar pa se zmedenosti tiče…pa menda ja ni nekdo zapel;)) na na na na na in v hipu si bila zaljubljena in nato še zmedena…ne ne verjamem, ker si pametna deklica!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

deklica…
Saj smo tule, včeraj smo pa bili zadržani… tako kot ti. :-))
Cmoka.

Ja,počasi bo treba še v savno…pa bo to to…prihodnji teden ziher….zaljubljena,ja ampak že par let….šment….pa ne Stavčeve recitirat,ker imam te pesmi vrh glave….
Aja,a se nismo enkrat nekaj menili,da bi šli skupaj v savno ali kaj????meni se zdi,….ko bo to Sprevržko prečital,bo hotel zraven….:-))))

Cmočka ali tri….(za zjutraj,popoldan in zvečer…)

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Aha,delovno ali privatno…prej delovno,a ne???Malo pavze si omisli….pa pojdi na kakšen pohod….Zdi se mi,da se moraš tudi ti malce sprostit….:)))
Savna in masaža = pravo zdravilo,pa ne sme ti bit škoda denarja,saj se gre za tvojo sprostitev….to napolni baterije,sprosti in še zdravo je….
Bo treba hitro k tebi prit!!!!!

Cmoka na kubik….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Pa menda ja ne greste brez mene!?samo eno tehnično težavico imam,ki bi vas sicer zabavala;-)))
Sp

Zdaj pa sem radovedna….ti ne Sonči????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

No,kaj misliš,da me matra?

Radar????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Možnar misliš?

Ja Trilci mislim da je res že cajt, da se zmenimo za kaksen spoznavni dan…pa naj bo to v obliki prijetno s koristnim ( svna, masaža, plavanje…)ali pa samo kofi…ja res je že čas!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja antena bi ti nagajala, kaj???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonči!A bi ti lahko bila malo bolj diskretna?Drugače bom rekel četrtič!
Sp

New Report

Close