Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ‘alo ‘alo…

‘alo ‘alo…

Prosim ti pa bodi diskreten v stetju, velja;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Preden se mi za kaj dogovorimo,bom jaz z ljubico že stotič seksal;-)))
Sp

Pa od kod ti ta beseda…a bomo rekli raje falus….ne raje radar ali antena….bolj ljubko…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

No,naj bo pa tako!Antene preveč štrčijo nad poslopjem v savni:-)
To je tista težavica,ki bi smeh povzročila!
Sp

Zakaj pa smeh????Mogoče pa ne…..jaz še nisem v savni nikoli videla nobenega,ki bi imel ravno takrat vključen radar….res ne…pa kar redno hodim in so moški vseh kategorij tam….ne vem….Hvala ti za vzpodbudne besede za včeraj,res so pasale,pa malo samozavesti vlile…A tako tudi hčerki svetuješ????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ma seveda,nastopil je čas spomladanske utrujenosti in nam bo zelo prav prišel….v Ljubljani imate vradu savne???Saj si iz centralne Slovenije???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

mene si pozabila

Smrkkk
cmoka

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Meni je srčno žal….a se lahko odkupim s kakšnim cmokom ali dvema????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Lahko ,samo pozdrav boš morala spremeniti
Ljubčka ne na smrčka ,ampak na ….
malo šale
cmoka

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

No,kam? Kar na dan z besedo,naj te ne bo sram….sem vsega navajena….kar pogumno….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Mislim ,pa da si dovolj (mlada), da veš kam ,mi noški najraje vidimo
……
Uf, res sem stramežljiv

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

To že mogoče…ampak je še vseeno tako: sto ludi-sto čudi….No,a bo kaj???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Nos imam že ves rdeč od vazelina oz. od šminke
Poznam pa še nekoga ,ki mu je zelo fouš……
cmoka na ….

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Kdo zdaj komu kaj fauš??? A malce zmedeno delujem??? Sem dala malo možgančke na hladno…učenja je konec za par dni…..hmmm…ne zamerit….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Vrtiva se že celo uro okoli kaše, veva oba KAM – ampak naj ostane najina skrivnost
cmoka

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Pol bi bil pa jaz zanesljivo unikat,ha,ha!Al pa bi mora skozi na trebuhu ležat;-)
Svetovanje hčerki?Ne,ker je še v tisti fazi,ko misli,da so nasveti ta starih nekaj brezveznega..
Sp

Če je kaša vroča,bova pa okoli skakala…skrivnost pa je pri meni na varnem….mam veze pri Varnosti :-))))))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Sva že dva ,imam tudi jaz nekoga iz “G7″sekurity (glupih sedem )
cmoka

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

jaz ga mam kar doma……očim……ajme,strela peklenska…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close