Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ‘alo ‘alo!!!!!

‘alo ‘alo!!!!!

Je kdo še ob tej uri tu???
A ze vsi pridno papcate???No,te pa dober tek!!!!!

Rada bi se opravičila in to srčno vsem,ki sem jim obljubila slike s plezanja,a ne gre.Zabava nas računalnik in se ne da pripenjat slik.Baje da nam nekaj neki USB nekam skače…diagnoza od računalničarja???!!!
Kakorkoli tisti,ki to ste,malo preverite svoje “nabiralnike”,kjer sem vam pač priložila nekaj drugega…

Ostalim pa cmok-cmok….in dajte malo povedat,kaj se dogaja….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Trilči Lepota naša!
S slikami ali brez,veš da si naša in da te imamo radi!
Sem pa res dobil od tebe nekaj na mail,pa kaj kurc druge to briga ;-))
Sp

No,kakorkoli,lahko si pa ogledaš slikce….da te vidiš mene na steni…..brez butastih komentarjev prosim….Ves pa ce nekaj obljubim,pol se tega pretežno držim,pa mi je zdaj vse spodletelo,upam,da je tako tudi vredu???!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Grem zdajj gledat to našo malo zver in komentarji pa bodo!To pa verjemi!
Sp

Ahhhhhhhhhh…..tiste “hudobne” obdrži zase!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ti si pa zdaj tudi ena živalca – naš forumski pajek….:-))
Hvala!

:-))

Cmoka Trilči…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pajek-ja ja,recimo da bo resnično grozno zvenelo sem črna vdova…:-))))))))
Da se me bodo ljudje malo bali…..A si fejst delovna???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Trilči!
Slike se mi tolk počasi nalagajo,da te bom v miru ponoči pogledal,sorry
Sp

Flekam…in povišam na dva cmokeca….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Saj nisi nič zamudil…..malo smeha….nič drugega….ti se le na sosedo še spravljaj….pa bo tvoj dan popoln…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

lih zaključujem…. zato pa tako hitim tipkati, ker bom potem morala malo umolkniti, saj veš, doma se ne spodobi takih klobasati…
cmoka, Trilč, se še kaj mailava!

vračam duplega cmoka in ostalo tud velja….uživaj doma,če se le da!!!!!!
(mater zdaj pa že pesnim…hmmm….)

Pa pa

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close