Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Amber in Johnny za 50 milijončkov – closing – sojenje v živo

Amber in Johnny za 50 milijončkov – closing – sojenje v živo

po 24ih dneh danes zaključni govori:

 

.https://www.youtube.com/watch?v=vjCWuESRvN8

Kok pa upam, da Deep zmaga

Dajmo JD!!!!

Odgovor na objavo uporabnika
Deep, 27.05.2022 ob 17:39

Dajmo JD!!!!

Mah oba sta ruknjena – onb zadrogiranec in samo še senca samega sebe izšred 20ih let –  je prikazal njegova sporočila – kakšna hejterska – da naj njeno telo razpada v Hondi Civic, ipd…..

 

 

AH je zlobna, manipulativna. Nasedel je naivno do konca, niti ni tko seksi in lepa, spodnjo celjust, vrat ima kot moski. Zenska je vsiljiva,  lovka na denar, slavo, agresivna,..Upam, da johnny dobi v prihodnosti vloge, vrhunski igralec je in filmski umetnosti lahko še veliko da

Odgovor na objavo uporabnika
oba sta fckedup, 27.05.2022 ob 17:46

Mah oba sta ruknjena – onb zadrogiranec in samo še senca samega sebe izšred 20ih let –  je prikazal njegova sporočila – kakšna hejterska – da naj njeno telo razpada v Hondi Civic, ipd…..

 

 

Jaz bi isto napisal če bi se mi nekdo posral v posteljo.

Odgovor na objavo uporabnika
Haha419, 27.05.2022 ob 18:03

Jaz bi isto napisal če bi se mi nekdo posral v posteljo.

Hahaha..se strinjam. Se mi je pa dul dopadlo uno sporočilo..fish market 🤣🤣..res je mojster jezne besede..Morda preśalta iz filma na knjige..to bi se bralo.

Sicer pa ja..upam da zmaga..no, u bistvu je že, ne glede na odločitev porote.

Oba sta vredna svojega denarja.

Ce bi bila ona normalna al pa vsaj bolj pametna bi se par let nazaj pogodila in ne bi se sla teh igric in unicila ugleda bivsega moza. Imela bi uspesno kariero in vse,tako je pa vse slo.Ce bo kje igrala bo to samo se filmi za odrale oziroma bo oskubila oceta svojega otroka elon muska.Karma is a bitch.

New Report

Close