Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Američanom in Avstrijcem je uspelo, Slovenci smo se spet z užitkom ustrelili v nogo

Američanom in Avstrijcem je uspelo, Slovenci smo se spet z užitkom ustrelili v nogo


Res? Zakaj pa potem ne kandidirate? Ste nesposobni! In redna delitev oblasti po ideji tvojega firerja je: jst, pa pol dolg časa nč, pa pol spet jst. Ker če bi se držal tega, kar praviš, potem bi že zdavnaj svoj mandat precednika prepustil komu drugemu manj omadeževanemu in verjetno neobsojenemu, tako pa—- 22 let precednik, pa to je huje kot Joško! Redna menjava na vrhu? Ko bo tvoj firer enkrat to dognal, bomo imeli spodobno desno stranko. Tko to gre!
[/quote]

…ti pa še naprej precejaj svoj kis. ;P

Nekateri čakamo spodobno desno stransko že dolga leta.
Zato tudi ne hodimo na volitve.

obstoječa stranka – Zaradi mene imajo lahko še boljši program in določene poglede in predloge s katerimi se strinjam, pa vendar za živo glavo ne grem volit njih, ker določenih akterjev te stranke ne morem videt, niti poslušat. Apriorij vsega negativnega je pa ravno ljubljeni vodja, in še nekaj njegovih podrepniških klobasačev.

Vaš link

Predlagam, da razložiš zadnji stavek svojega prispevka, ker ni razumljiv.

direktorico agencije so odslovili ☺

tole velja tudi za Mermala (po SVN logiki “malopridneža” ☺)

https://siol.net/siol-plus/kolumne/ziga-turk-spostovani-podjetniki-dobro-delajte-480388
[/quote]
Skret metlica je moj najljubši, še iz časov, ko je kupoval firme po jugi. Kadar mu je
bilo dolgčas pa še malo opreme. Mogoče pa trguje z bitkojni? Ali s kakšno podobno valuto?

Vaš link

Predlagam, da razložiš zadnji stavek svojega prispevka, ker ni razumljiv.
[/quote]

recimo pomensko pravilno SSKJ da se prefrazim Primarno
(ali so prsti prehitri ali pa je v desnem delu možganov še kakšna druga stvar pa se priklati nerazumna beseda ali pa tudi napačna)

pojasnim še stavek in kaj točno je bilo mišljeno povedati z njim

Glavno negativno kar odbija pri obstoječi desničarski stranski so; ljubljeni vodja, in še nekaj njegovih podrepniških klobasačev


beri še kaj drugega kot MON
[/quote]

Kaj pa? Današnjih novic o tej temi ni. Odgovoriti na vprašanje ti je pa pretežko.

recimo pomensko pravilno SSKJ da se prefrazim Primarno
(ali so prsti prehitri ali pa je v desnem delu možganov še kakšna druga stvar pa se priklati nerazumna beseda ali pa tudi napačna)

pojasnim še stavek in kaj točno je bilo mišljeno povedati z njim

Glavno negativno kar odbija pri obstoječi desničarski stranski so; ljubljeni vodja, in še nekaj njegovih podrepniških klobasačev
[/quote]

Hvala za razlago! 😉


Skret metlica je moj najljubši, še iz časov, ko je kupoval firme po jugi. Kadar mu je
bilo dolgčas pa še malo opreme. Mogoče pa trguje z bitkojni? Ali s kakšno podobno valuto?
[/quote]
turk je globoko not v blockchainu, kot večina, ki mal razmišlja o prihodnosti 🙂
me je pa prijetno presenetil eden naših ministrov, ki je kot premoženje navedel tudi lastništvo kript 🙂 me zanima stališče fursa …

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯


turk je globoko not v blockchainu, kot večina, ki mal razmišlja o prihodnosti 🙂
me je pa prijetno presenetil eden naših ministrov, ki je kot premoženje navedel tudi lastništvo kript 🙂 me zanima stališče fursa …
[/quote]

A to na službenih mašinah ( beri: plačanih od davkoplačevalcev) dela? Sam fprašan? Ker brez biznisa pa ne gre, a ne? Sicer pa, v tej sferi je tolk užaljenih, da ni res. Še več pa jih je hotelo bit na mestu odstavljene. Še veliko, veliko več!

A to na službenih mašinah ( beri: plačanih od davkoplačevalcev) dela? Sam fprašan? Ker brez biznisa pa ne gre, a ne? Sicer pa, v tej sferi je tolk užaljenih, da ni res. Še več pa jih je hotelo bit na mestu odstavljene. Še veliko, veliko več!
[/quote]

sploh veš kaj točno te zanima ?

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

New Report

Close