Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ameriška kultura je najboljša stvar, ki se je zgodila človeštvu

Ameriška kultura je najboljša stvar, ki se je zgodila človeštvu

Zakaj amerika nima vsebine? Daj mi to razloži, zakaj jo nek drug narod pa ima?
[/quote]

Amerika ima veliko vsebine, le masi zanimiv in gledljiv je, kot je videti, prav tisti, ničev, plitek, z malo vsebine ali oz. meseno vsebino.

Saj se ji bližamo. Ko bodo še tisti, ki zdaj čakajo na mejah pripuščeni k evropskim dečvam bo IQ teh hibridov približno enak IQ-ju povprečnega Američana. Se pravi tam nekje okoli ne ravno visoke sobne temperature.
Kje ste zdaj teoretiki zarot? Vas res samo še korona zanima?
Me pa veseli, da bo vzniknilo okoli dva milijona milijona muslimanskih ločin in to kot bi mignil, tako kot imajo Američani več milijonov krščanskih ločin, ki s krščanstvom nimajo nič skupnega.
Pa veliko štacun z orožjem bomo tudi odprli.

Kot otrok? Predvsem stare angleške dokumentarce o živalih (Boj za obstanek?), ki so bili na zagrebški TV pa burleske na ÖRF2 – prenosi iz parlamenta, ker so se radi tepli. 😉
Enkrat sem celo naletel na oddajo o gimnastiki, kjer so predstavili predvojnega olimpionika Leona Štuklja, ki je že takrat izgledal kot starček pa je še vedno naredil svečo na robu mize!
Zanj sem slišal le takrat in do 1991 nikoli več. Sem pa očeta povprašal o njem in mi je podrobo razložil kdo Štukelj je in zakaj o njem nisem nič slišal v šoli.
Burleske in komedije (Louis de Funès ipd..) so bile pa pri meni bolj za takrat, ko sem imel na obisku kake vrstnike… Ti so se ob dokumentarcijh večinoma dolgočasili. V istem košu so bili tudi “partizanski” filmi, še posebej zato, ker sem očeta spraševal glede tega pa mi jih je skozi debato podrobno razložil s stališča vojaške taktike… Jbg… ko so mi bile te reči jasne, niso bile več zanimive.
Za spoznavanje Amerike pa ne rabiš ravno 50jurjev, skozi prideš že s precej manjšim zneskom. Imam prijatelja, ki je obredel celo severno, srednjo in južno Ameriko še s statusom študenta in minimalnim denarnim vložkom.
[/quote]

ok.,to je dobro, jst se spomnim še banance al kaj je bila za ena nadaljevanka, kavbojk, mesteca pejton saj smo v hiši s 5 timi stanovanji imeli samo eno televizijo in smo na tistih par kvadratih v kuhinji vsi bili stisjeni kot sardele, da smo lahko gledali nadaljevanke, filme…. in ja, vse to kar sem si želel gledat je bilo ameriško, delovali so mi vesoljsko razviti proti nam in sem si mislil kot otrok, huh, kakšni frajerji so to… pol, ko so pa moji kupili televizor, se pa spomnim, da je bil jutranji program 2 uri zagreb 1 od 10 do 12, in sem tisto risanko čakal, tom in jeri, duško dugoško, pink panter… ki je bila ob 11.55 uri kot zadetek na lotu spet ameriško, hehe… Pogovarjal sem se kat z nekaj ljudmi, ki so uleteli tja kot turisti, eni tud živeli in nisem videl nobenega navdušenja nad ameriko…

Nebi pa jst zdej glih škrtaru tam, če bi šel taj…, najlepš mi jo bi bilo doživet v kakšni delavni monterski ekipi z mojstri v svojem fohu,če bi not padel, ki bi zarad dela potovali po ameriki.., pa po končanem delu tud nazdravili z vinom al pivom ob dobri hrani.., da bi tist denar tud tam pustil, ki ga bi zaslužil, tiste turistične znamenitosti bi itak tako mimogrede videl, nebi orgazmiral tam, kao, da vidim čudo božje…., več mi bi pomenilo to kako funkcionirajo navadni američani, ljudej v timskem delu, s katerimi bi delal, ki niso ljudje višjega ranga, da bi doživel to ameriko.., kot rečem na koncu in začetku, svet se vrti kot amerika hoče.. ampak živi se pa drugje verjetno lepše, predvsem v zahodni evropi.., pač predvidevam…, po drugi strani pa američani čist realno pokažejo življenje v ameriki v njihovih dokumentarcih v pozitivnem in negativnem smislu in zato jim kapo dol, edin s politiko serejo v vseh državah sveta s svojim vmešanjem…..

New Report

Close