Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ampak kljub vsemu…..

Ampak kljub vsemu…..

Ja , saj ti verjemem , kaj pa čem .
Samo , včasih se najde kdo , ki se hoče mal pohecat , pa se predstavi z novim nickom in popolnoma drugačnim načinom pisanja – pa se tako pri vsakem novem sprašujemo , če ni mogoče stari :)))
Jani je sploh majster za take trasformacije ;)))

Drugače pa – vsi tu gor se poznamo , vemo , od kje kdo prihaja , kaj dela , kakšen je , kaj mu manjka – če mu , kaj ima rad in kaj sovraži … he , he , celo to smo si že zaupali , kakšne spodnjice kdo nosi :))))

In tako Nikitka misli , da bi bil čas , da nam kaj poveš o sebi , npr. vsaj kaj počneš , pa če si kej luškan , pa kaj rad ješ ( oh , jest bi tako kaj pojedla , ma vsi vejo , kaj …) pa s čim si specialno obseden ( Nikitka je recimo z vojaškimi zadevami :))) …. ma , vse

Nikitka te ob priliki vabi na LIMONOV sladoled

hmmmm a lahko prideva oba??
Ker je ravno limonin sladoled..moj najlubši..sej drgač ne bi……

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

………………..hhhhhmmmmmmmmmmm

in Nikita je grdo pogledala muco ………

Živjo Nikita,

tole zgleda že kot eno zasliševanje. Pa saj ni problema, ker vidim, da ste tu pošteni in iskreni, nimam nobenih skrivnosti. V principu tudi jaz o vas vem zelo malo, saj ste ta del dali skoz že najbrž bolj na začetku. A se vi poznate tudi osebno ? Ste se kdaj dobili ? To je moralo bit najbrž zanimivo, a ne ?

Luškan – to bi morala vprašati mojo drago, jaz bi rekel povprečen.Razen v velikosti, kjer odstopan na gor, ker mam 195 cm.

Hrana – nor sem na testenine v vseh oblikah…pa na sladoled- BTW dolžna si mi recept za čokomento.

Delo – nič zanimivega – komerciala. Fajn kolektiv, ne prevelik – se mamo fajn.

Posebno obseden – mogoče muzika.Brez nje bi kr umrl.

Tko, Mišon

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

???? Kaj sem pa zdej zagrešila…aaaa?

ŠEFICA POKORNO JAVLJAM;DA JE TO SVETA RESNICA!!!

Joj če bi vedela da bo tko hudo….ampak ne mišona mi pustite pri miru,bo reveš še pobegnu…NIKITA draga proooooooosiiiiiiiim…nikar mi ga odgnat!!
PROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOSIIIIIIIIM…..

le kaj si misli zdej mišon…na zdej mi je pa težko pri srcu…skor mi gre na jok!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mišon, svetujem previdnost !

Nikita je pač imenovana za šefico in je, kot vsi šefi pač, stroga, dominantna, podkovana. Evo, še konje je začela jahat, sam da bo še bolje izgledala nad nami.

OK, priznam s tabo je malo bolj prijazna, ampak, to je samo do takrat, dokler bo izvelkla iz tebe vse podatke ( o barvi spodnjic, dolžini ipd..)
kasneje se je boj.

Zato je provala malčk na silo od začetka s tabo in Muco, pač uveljavit ali zlorabit položaj, potem pa kot pač mačke to počno, malo se podrgnit ob nogico.

Tako da, ti se nič ne boj, takih “zasliševanj” bo še mnogo.

Je pa tudi to res, da smo imeli par negativcev okrog sebe, predvsem z drugih forumov, ki so nas hoteli uničit. Naredili so to, da smo nerazdružljivi, pa tudi malce nezauplivi.Smo velikokrat prfuknjeni in včasih tudi nezanimivi, a če boš dolgo med nami, si lahko siguren, da ti ne bo slabo.

Opajade nč se mu jo ni treba bat! Dokler sem jest tukaj..pa že ne!!

BRUSKO nisme vedla,da se je bojiš..hihihih

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hvala , Brus,

sej počasi bom skužil tale forum.

Mal tipa Nikitka, a ne ? Pa sej jaz nisem zamerljive sorte.

Če sem prav ujel, je ona bolj majhna pa suhcena.Pa za šefico ste jo zbrali .

A pol tista velja – strup je v majhnih flaškah ?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

male flaske se polnijo iz velikih posod :):))))

To je šolski primer tega izreka.

Strup je v majhnih flaškah, pa njena slika poleg. U, če bi znal kot ti ali čebelica, bi jo kar napopal na forum.

… dete sladko :))))

Višina : pod 1,80 niti ne pogledam , no , ja večinoma ne :)))
Hrana :spet si moj tip – paštice v vseh oblikah , pa še pica zraven , BTW – sladoledek dobiš tud za probat
Foh : O.K. sama sem geodet po izobrazbi in programer po zaposlitvi
Poznanstva : se poznamo , smo se že srečali , v zadnje točno pred enim mesecem v Lj., je blo FINO , samo ježka , čebelico in muco smo pogrešali
Komunikacija : veliko si dopisujemo in se tudi pokličemo po telefonu

Evo , glih zdej se , ampak točno tale moment , se pogovarjam z Bruskom . In je reku , da te je svaril pred mano . Zaskuzibuh mu NEČ NE VERJEMI – mene je EN SAM CUKR IN MILINA !!!!!

Če maš kakšen mail, ti pošljem navodila kako to nardiš . Mene je brat naučil.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Ste me zdej…

sem odfrčala ko gub od hlač..mislim sej ne morem gledat vsega tega..kar grem..me oči bolijo…še najbolj pa srce!!!
ZBOGOM!!!

:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kam zdej, muci ? A si huda ? Upam da ne na mene.
Lupčka.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

A si ti mogoče takšna ?

Mišonček

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

:))))))))))))))
kaj je corti !
Jap, Nikitka pa je še bolj luškana!

Ja, lahko ti potrdim da sva se res pogovarjala – ravnokar.
Lahko ti potrdim, da ima rada pašto pico in slivovo vino.

Zdej ne verjemi pa tudi ti njej vsega.
Naprimer tega, da se izpod 180 cm ne pogovarja (jaz nimam 180 pa me je takooooooooo gledala)

Samo,,,to da jo je en sam cukr in milina, hm, no ja, neč naum reku.
Jo je TUDI cukr in milina (he, he, in še kaj)

V prvi priliki, ti kaj napišem. Hvala :))))))))))))

A še bolj lušna . Hmmmmmmm. Težka bo.

Kaj pa tale ?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Dragi moj! pa ne da te jaga teta Roza … to sem ze povedala in napisala na forumu ….
cudezna sintaksa je

med narekovje pa das http://www.devotions.net/graphics/buzzz.gif

taq :):))

NI velika znanost :):))

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Nate pa res ne…*********lupčka vračam…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

..

to je ta cudezna sintaksa …. pikice pomeci ven :):))

Ja, ma za wasle, manjka še kak list v tej knjigi.

Naprimer, pri navodilu št. 1, se namesto slikice odpre samo X v kvadratku.

Šta ima tamo?

glej appendix 🙂

New Report

Close