Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ampak tukaj vas mora…..

Ampak tukaj vas mora…..

…nenehno nekdo malo špikat, da pokažete vsaj malo življenja…pa dobro…pa kaj naj še ušpičim, da bo tule malo več veselja-življenja?!

Ali vas bo tale lepi ženski akt…mogoče bolj k domišljiji spravu…no dajmo…malo migat…in pomislimo…le komu je tole podobno;))???
Naj domišljija dela…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Spet malo zaninati…vi pa sanjajte in uživajte…cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Če to ni naš Sonček na sliki…pol dam eno jajce stran ;-))))
Sp

Kakšno lepo telesce imaš, Sončika!
Waw, to pa res ni plastelinasto. ;))))

Pa kako se držiš, prav razkazuješ tvoje buberke ;)))))))))

…zbezala iz luknjic…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

a se lahko še odzadaj poslikaš in mi kar privat pošlji,saj vsega pa tud ni treba,da vidijo…banda pokvarjena…..a ni zadost,da sem že jaz ;-)))
Ti si moj SončeK,moj zlati sonček…
Sp

Vsega pa res ni treba vedet in videt…imaš prav ja…pa zakaj bi ti še enkrat slike pošiljala od zadaj, pa od spredaj pa od strani, ko pa baje že vse imaš…ej dragi moj…naredi si en arhivko…jaz ne bom pošiljala to venomer;))!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Na!Pa me je!
Poscala.
Boljš,da grem svojo žalost ljubici izpovedat….ona me vedno potolaži in razume.
Sp

ja tvoja ljubimka je fenomen…se smejim…in ne odhajaj, ostani raje pri žabici…cmokita na tvojo gobčito…nagajivo šobasto;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Aneda…sem važička;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

jaaaaaaaa, prau nesramno se izprsuješ! da veš… prav peteliniš se s tistimi zizikami!!!!!!!!

BTW,še vedno čakam na tvoje!!!!!
Sp

Ja nek se vidi razkoš;))!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

kaj je sonči……ponavadi si bolj dovzetna za menjavo položajev…..se staraš morda ?????

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

prosim za razumevanje…bubana sem še malo…ja pa staram se tudi…še nekaj dni in bom…jao meni…veliko sem že stara…ampak se tolažim…kako že rečejo…stara koka dobra supa…no tako nekako…se smejim…;))!
Pa lepo, da so ti ostali v spominu najini položaji…poglej na mejlček…je še en novi…pa pšššššš;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

OH NE GOVORI O DOMIŠLIJI KT POL POZBIM PISAT,SM PREC KE DRGE SAM KLELE NE (DA NE BO POMOTE TUDI S KAKŠNO).

/

Lepo…ali ni lepo sanjati..imeti bujno domišljijo…ampak najlepše pa je čutiti…resnično….

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

AH MOJA DOMIŠLIJA JE FUL MOČNA

SM ZDELO NEKJE NA TAJSKEM LEŽI IN ME SAMA DOBRE DIMAČINKE PEDENAJO OH ZA KAJ SEM SE ZBUDIL

/

ma kaj Tajke…čez Slovenke jih ni…ko te zagrabijo naše roke…ko se naježi koža, saj veš tisti znani občutek v želodcu, ko ti paše, ko zadane ko si želiš še in še…ja to znajo pa samo Slovenke!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

JA JA ČEZ SLOVENKE JIH PA RES NI SAM VSE SE NEKI SKRIVAJO

OBČUTEK JE PA FANTASTIČEN-JA SLOVENKE ZNAJO V ROKE PRJET (METLO)HAHAHAHAHAHA

/

ja..sramežljivke smo pa tudi ni kaj…a pa da znamo metlo v roke prijeti…no tudi to…po mojem…je najlepše , da zna biti ženska vse v pravem trenutku…mati, gospodinja, ljubica, žena, nagajivka…ja vse to in še več…to je tisto…ko rečeš vauf…ta je pa tako moja-moja…si jo že našel Vitki…tako žensko svojega življenja?!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

NE NIMAM CAJTA ZDELE ISKA MAM DRUZGA DELA DOST.MISLIM DA ME BO ONA NAŠLA NE JAZ NJO.

SICER BI BILO PA DOBRO JO MET ME BI VSAJ NAZAJ DRŽALA(KT VEČ ILA MANJ SKOZ DELAM),DA BI ZNALA REČT -ZDEJ PA DOST GREVA TJA IN TJA PA MAGAR DOMOV

/

Okej…ne išči…ko bo čas pride sama…ni blema…do takrat…sem pa jaz tu…aneda;))…se smejim…ne res…nekega dne…te bo zadelo…in tisto bo tapravo in najlepše…do takrat pa uživaj svobodo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

AH TO JO PA ŽE ZDAJ UŽIVAM.TOLK JE FINO K LOH POČNEM KAR MI PAŠE LAHKO POGLEDA KAKO PUPIKO GREM VN NA PIJAČA S KAKO NE DA JE KDO LUBOSUMEN TO JE LIFE

KOLK

/

AH TO JO PA ŽE ZDAJ UŽIVAM.TOLK JE FINO K LOH POČNEM KAR MI PAŠE LAHKO POGLEDA KAKO PUPIKO GREM VN NA PIJAČA S KAKO NE DA JE KDO LUBOSUMEN TO JE LIFE

KOLK MI PA RAČUNALNIK POČAS DELA ZA POPIZDIT

/

New Report

Close