Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek amway izdelki-so res tako dobri?

amway izdelki-so res tako dobri?

Ljudje ne norite. Gre za dobro organizirano in legalno zasnovano ponzijevo shemo. Seveda vam bodo na seminarjih predstavljali uspesne pisameznime, saj gre za prodajo. Prodajajo vam izdelek/storitev/bussines, ki je zasnovan tako, da ustanovitelji le-tega res sluzijo resen keš, verjetno stacioniran v Panami ali kjerkoli drugje v off shore obmocju. Ne nasedajte tem kozlarijam, ker boste na koncu slabe volhe in z obcutkom oslovske glave na ramenih. Ce zelite imeti kao nek pasiven dohodek od prodaje, potem prodajajte zavarovanja, sklade in podobno, ne pa sodelivati v nekuh kvazi multilevel piramidah od katerih ne bo niti kruha, kaj sele kaj drugega. Poznal sem mnogo ljudi, ki so tega lotili, res mnoge in nikomur ni uspelo zaslutiti nic resnega, niti enemu samemu ne (razen nekaj sto evrov v nevem kolikih letih)…..Tema.

Izdelki so dobri, vsaj nekateri, ampak čisto precenjeni. Jaz jih nekaj uporabljam, ampak se pa ne ukvarjam s poslom. In niti slučajno ne uporabljam kar vsega po vrsti, ker ni vse najboljše. Vseeno poznam ljudi, ki so daleč prilezli v poslu, vendar pa to zahteva veliko dela pa še človek moraš bit za to. Nekateri enostavno znajo brez tega, da težijo vsem okoli sebe. Karizma. Jaz tega nimam in se tega tudi ne lotevam.

Si ti oprali možgane amwayksenija? Si strokovnjakinja, da veš da so izdelki kvalitetni in toliko boljši od konkurenčnih, glede na to kako dragi so? Plačuješ davke od zaslužka, če ga je sploh kaj?

Amway je nateg, ki za doseganje svojih ciljev, to je nakupovanje njihovih predragih izdelkov, uporablja všečnostni markeing. Vse je lepo, vsi so prijazni in uspešni, vsi premožni. To je vse LAŽ. Punce raje se malo izobražujte, preberite kaj, da vas ne bo nategoval vsak ki mimo pride. Prej boste na lotu zadele, kot z amwayem in podobnimi  uresničile svoje sanje. A res ne moreš kje drugje kupit parfum? Boljše in cenejše parfume marsikje dobiš. Verjetno v vsaki drogeriji.

In tele prijazne gospe, ki pošiljajo link, so povedale, da bodo od vsakega nakupa preko tega linka (kode) dobile provizijo?

matjazdolenc, so te dobili a? Oprali možgane. Če se včlaniš, lahko kupuješ ceneje izdelke. HAHAHA. Na to so te dobili?

Amway izdelki so odlični, ker jih proizvaja zasebni sektor. Gospodarstvo. Ni to neka megla iz javne uprave. Vse, kar pride iz realnega sektorja, je kvalitetno in učinkovito. Samo komunisti so proti Amwayu.

A nismo se že teh jajc naposlušal leta 93?

K stalno isti komadi od kvaso že bli Ako su to samo bile laži ipd, k jim mi pravimo Poreč ’93, drgnejo jih pa še zdej…

Aha, to je eden izmed modrih pojasnil, ki jih zagotovo dobiš na seansah. Hvala dosperadodajka o pouku o zasebnem sektorju, iz katerga tudi sama mimogrede izhajam. Ampak, ali so povedali tudi to, koliko članov je zaposlenih v javnem sektorju. Seveda morajo nekje zaslužiti, da lahko kupujejo predrage izdelke.

Amwayu in podobnim združbam bo kmalu odklenkalo. Izvajajo nezakonito Ponzijevo shemo in utajo davkov od nelegalnega zaslužka posredovanja.

Vse amwayevce sprašujem, ali vas ne zanima kdo je zadaj, za koga pravzaprav delate. Kdo vse vleče provizijo od izdelkov, ki jih vi kupujete in se trudite prodati. Kdo so to, kakšni ljudje so to. Nekaj jih poznam in vam povem, da so to ljudje za katere ne bi želela delati za nič na svetu. Zlagani in lažnivi do zadnje svoje celice.

Se opravičujem, če sem komu uničila sanje. Upam, da si sanje uresničite na številne druge, poštene in legalne načine. Priložnosti je veliko, le zrno od plevela je treba znati ločiti.

Odgovor na objavo uporabnika
sam tok, 28.07.2011 ob 07:59

Tega se loti, če bi se rada vsem zamerila in če želiš, da prijatelji začnejo bežati pred teboj.

 

In zaklepati vrata. Jaz akviziterja ne spustim naprej, tudi če je žlahta v 1.kolenu. Največ ljudi ukrepa podobno.

Kar se dotičnih izdelkov tiče, niso kaj posebnega. Enkrat pred skoraj 30 leti sem kupila par stvari. Zelo povprečne. No, mogoče se je stvar sedaj kaj popravila.

ko te znanec/znanka, sorodnik/sorodnica v mesecu dni  vsaj enkrat na teden prepričuje, da ima nekaj dobrega in ugodnega in ti bo to predstavila, prej se pa nate niso spomnili tudi po več kot 6 mesecev.

Samo stran od tega. In ne, ni res, da so njihovi izdelki najkvalitetnejši in najugodnejši za to kvaliteto.

Še posebej ženske, ne nasedajte njihovim podprogramom za kozmetiko in prehrano. To je bullshit.

Ameriško govno. Pa še procentov mi ne dajo stran, banda pokvarjena! Bom to v MOL prepovedal. Ni druge, če pa se ne držijo lokalnih pravil, de.

Odgovor na objavo uporabnika
Desperadodajka, 17.08.2021 ob 13:42

Amway izdelki so odlični, ker jih proizvaja zasebni sektor. Gospodarstvo. Ni to neka megla iz javne uprave. Vse, kar pride iz realnega sektorja, je kvalitetno in učinkovito. Samo komunisti so proti Amwayu.

Ker jih proizvaja zasebni sektor?? LOL

Ok, sem kupil recimo garnier šampon in persil  tekoči detergent. A misliš da ju je javna uprava proizvedla?

Problem teh piz..darij je, da je v njih aktivih OGROMNO ljudi, ki so REDNO ZAPOSLENI V JU in imajo čisto  PREVEČ ČASA, pa še pohlepni so in sanjajo, da bi bili kapitalisti,s  polnimi žepi. V resnici se ne zavedajo, kakšno srečo imajo, da jim njihovo nedelo nekdo redno plača vsak mesec, zraven pa lahko še afne guncajo z raznimi Amwayji, brez da bi zaradi tega izgubili službo, kar bi itak morali, če bi bila ta država čemu podobna!

Odgovor na objavo uporabnika
ti nisi normalna, 17.08.2021 ob 17:42

Ker jih proizvaja zasebni sektor?? LOL

Ok, sem kupil recimo garnier šampon in persil  tekoči detergent. A misliš da ju je javna uprava proizvedla?

Problem teh piz..darij je, da je v njih aktivih OGROMNO ljudi, ki so REDNO ZAPOSLENI V JU in imajo čisto  PREVEČ ČASA, pa še pohlepni so in sanjajo, da bi bili kapitalisti,s  polnimi žepi. V resnici se ne zavedajo, kakšno srečo imajo, da jim njihovo nedelo nekdo redno plača vsak mesec, zraven pa lahko še afne guncajo z raznimi Amwayji, brez da bi zaradi tega izgubili službo, kar bi itak morali, če bi bila ta država čemu podobna!

Pojma ti nimaš o ekonomiji. Amway ni javna uprava, da bi se afne guncalo. Amway je realni sektor, v katerem so zaposleni garači, ki ustvarjajo dodano vrednost in pospešujejo gospodarsko rast.

Meni se pa amwajevci in podobni smilijo. Ponavadi so vključeni ljudje, ki so jih ujeli na limanice, ko so bili v stiski ali v ranljivem obdobju. Potem pa že pregloboko zabredejo, da bi priznali, da so bili izigrani.Ker jim je nerodno.

Njihove izjave, kot je npr. tale z javno upravo pa kažejo tudi na to, da nimajo kaj veliko koleščkov glavi.

Mene bolj to moti, da ne plačujejo davkov, kot vsi ostali in zavajajo ljudi z lažmi o uresničitvi sanj ipd.

Ponzijeva shema + utaja davkov = Amway

To bo še zanimivo, ko bo šel kakšen v zapor zaradi tega.

Amway so reveži, ker so izkoriščan zasebni sektor, ki edini gara in ustvarja, nenormalne davke plačuje, skrbi za blaginjo zajedalcev in propada zaradi javne uprave! Amway bi moral prevzeti javno upravo in vodenje države! Potem bi bilo vse drugače.

To je pa že nevarno razmišljanje in pisanje. Jaz bi se na vašem mestu vprašal za koga tako zelo garate. Za sebe, za državo, za firmo Amway? Za mene je odgovor jasen, da garate za firmo, katere edini cilj je prodati izdelke po čim višji ceni. Dobro so vas nategnili, vam perejo možgane, da ste že nevarni. Jezni ste, če kdo s svojo glavo razmišlja. V posmeh ste vsem, ki delajo pošteno.

New Report

Close