Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu anala

anala

sem fant v vezi, moja žal noče anale, tako da v nekaj letni vezi še nisva probala. Zanima me, kako je pri vas puncah, damah ki ste tukaj? ali kdaj prakticirate analo? sam si zelo želim kakšne ritke 😉 povejte izkušnje, lahko se mi pa kakšna javi tudi na mail 🙂

[email protected]

Jaz sem iz izgubila nedolžnost v takšnem vrstnem redu : v usta, v ritko, v pičkico.  Takrat stara 16 let, zdaj 21. Še vedno obožujem bit pofukana v ritko. mmmmm

Odgovor na objavo uporabnika
tina772, 16.07.2024 ob 09:47

Jaz sem iz izgubila nedolžnost v takšnem vrstnem redu : v usta, v ritko, v pičkico.  Takrat stara 16 let, zdaj 21. Še vedno obožujem bit pofukana v ritko. mmmmm

lepo:) moja je očitno imela slabo izkušnjo in noče več prakticirat. imaš istega partnerja? 😉

cukrck….ne, to ni isti. to je bilo pač na morju, ko sem bila še s starši. takrat sem tam spoznala enega dalamatinca, starejšega nekaj let in čez nekaj dni me je razdevičil v vse luknjice….

 

Drugače pa je treba ritko prej lepo pripravit….namazat s kremico, potem lepo počasi prstek notri, pa čepek za v ritko, potem mora biti ta čepek vsaj nekaj časa v ritki, medtem ko ga fafaš….

potem ti ga pa lepo počasi vstavi….ko mi ga da celega noter, skos do jajčk imam občutek, kot da mi bo čez grlo na usta ven pogledal…..v tistem trenutku mi pa še istočasno prst v usta potisne, potem pa začne vse bolj divje fukat v ritko…..mmmmmm nebesa

ja tako nekak si predstavljam 😉 super, samo da uživaš v tem. bi ti pomagal 😛

…….jaz bi pa tebi pomagala, tvoji pripravit ritko, da bi jo ti potem lepo pofukal. najprej bi ji luknjico vsaj 10 minut lepo fajn prelizala, potem bi ji namazala s kremico, sledil bi butt plug, potem bi ji ga pa ti do jajčko noter dal, medtem bi se ji pa še jaz zalizala v mastno pičko……..prasička goneča bi norela od užitkov….

uff dobr se to sliši 😛 mi pipep na mail pa tam nadaljujemo?

Odgovor na objavo uporabnika
tina772, 16.07.2024 ob 11:06

…….jaz bi pa tebi pomagala, tvoji pripravit ritko, da bi jo ti potem lepo pofukal. najprej bi ji luknjico vsaj 10 minut lepo fajn prelizala, potem bi ji namazala s kremico, sledil bi butt plug, potem bi ji ga pa ti do jajčko noter dal, medtem bi se ji pa še jaz zalizala v mastno pičko……..prasička goneča bi norela od užitkov….

Tina 772

Bi te zanimalo izmenično v ritko? Jaz te tebe, ti mene? 😉

Mene zanima si za akcijo

cukr12…..

 

….ti kar tukaj vprašaj, kaj te zanima. kasneje pa na mail.. 😀

Odgovor na objavo uporabnika
tina772, 16.07.2024 ob 11:35

cukr12…..

 

….ti kar tukaj vprašaj, kaj te zanima. kasneje pa na mail.. 😀

ma tukaj se že drugi ponujajo 😉

tina772:

Mene bi zanimalo, da bi te v usta, ritko, pičkico za nagrado… Te bi zanimalo?

…skoraj vedno ko grem kolesarit, v fitnes ali igrati tenis, si vstavim butt plug v ritko in japonske kroglice v pičkico……to me noro rajca, ko se premika v luknjicah….

Zanimivo, da je tudi trenerka fitnesa zapolnjena enako kot jaz………full se rajcava s pogledi, potem na koncu, ko gredo že vsi domov, pa se tako preznojeni lepo pofukava na lezbo varianto….k dve prasici se gonva na blazinah na tleh……..

Odgovor na objavo uporabnika
sandra19162, 16.07.2024 ob 14:15

…skoraj vedno ko grem kolesarit, v fitnes ali igrati tenis, si vstavim butt plug v ritko in japonske kroglice v pičkico……to me noro rajca, ko se premika v luknjicah….

Zanimivo, da je tudi trenerka fitnesa zapolnjena enako kot jaz………full se rajcava s pogledi, potem na koncu, ko gredo že vsi domov, pa se tako preznojeni lepo pofukava na lezbo varianto….k dve prasici se gonva na blazinah na tleh……..

super, lepo da uživate 😉 si predstavljem ja kako rajcik mora to bit 😛

cukrck12

 

….res je super. lahko počneva kar nam paše….vroče, strastne, perverzne…..itak vse ostane med nama in nihče ne ve kaj vse počneva….

Se vama lahko kdaj pridružim s kolesom ko gresta? Če je potrebno, prinesem tudi svoj čepek.. 😉

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno1765, 16.07.2024 ob 14:28

Se vama lahko kdaj pridružim s kolesom ko gresta? Če je potrebno, prinesem tudi svoj čepek.. 😉

 

….bi ga ti tudi imel v ritki ?

Odgovor na objavo uporabnika
sandra19162, 16.07.2024 ob 14:30

 

….bi ga ti tudi imel v ritki ?

Bi ja 🙂 Sicer bi mi blo prvič kaj takega, ampak me ful mika..še posebej z dvema takima packama ob meni 😉

Sandra19162: Jaz bi te…. Ti bi?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno1765, 16.07.2024 ob 14:33

Bi ja 🙂 Sicer bi mi blo prvič kaj takega, ampak me ful mika..še posebej z dvema takima packama ob meni 😉

 

….ja, samo bi ti čepek midve vstavile. to, da sva pa packi, sva pa še večji, kot si misliš…..

 

Odgovor na objavo uporabnika
sandra19162, 16.07.2024 ob 14:47

 

….ja, samo bi ti čepek midve vstavile. to, da sva pa packi, sva pa še večji, kot si misliš…..

 

 

Ok, bi se vama prepustil.. Ampak upam, da bi ble nežne z mano… 🙂

Všeč mi je to slišat, stavim da sta ful zanimivi osebi ;).. poklepetava na google chatu? Moj mail je: [email protected]

…..ja, sva kar luštni črnolaski, trenutno nepobriti spodaj….samo pod pazduhami.

Odgovor na objavo uporabnika
sandra1962, 16.07.2024 ob 15:07

…..ja, sva kar luštni črnolaski, trenutno nepobriti spodaj….samo pod pazduhami.

Si izmenjava fotko na mailu? Pa še malo poklepetava, imam še par vprašanj  😉

Sandra si imela že kdaj analni orgazem? Misliš, da bi vama s prijateljico uspelo, da mi ga naredita? 😛

…seveda sem imela analni orgazem…..to lahko dosežeš samo, ko si toatalno zrajcana, ko se goniš kot pr…ica, kot te tip natepava v ritko, ti govori perverzne besede, zraven ti še močno in grobo drgne ščegija….

New Report

Close