Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Anala:)

Anala:)

Zanima me, ce izvajate analo pred ali po veliki potrebi?:)))
Al se tipov k**** v drek zaleti? 😀

Try to tell me what I shouldn't do, you should know by now I won't listen to you!

dej nehaj s takimi! :)bljak
a ti seksaš tudi v rito?
jaz še nisem pa me niti ne mika.

Haha 😀

jaz seksam v rito včasih. ja, valda, kam drugam pa naj se tipov k**** zaleti? v scalino??? glupa li pitanja…

Kako pa pripravit žensko do anale- če ji to ne sede?

miha-3;
NIKAKOR!!
A ni nesmiselno žensko silit v nekaj, kar zavrača??
To je tako, kot bi ženska od tebe zahtevala, da poješ lastno spermo. a bi jo??!

Tut to. Če mi paše. Ampak, nujn pogoj je, da si jst to želim. Drugače je to mučenje.

Ko meni pride v njej, jo poližem jaz…

Bi probala zakaj pa ne, ne morš vedt kako je, če še nisi probal. sam T** se pa ne zaletava v drek, drugače bi ga meli že vsi umazanega …fuj…

he he he… med vlko potrebo :)))

po analnem se je treba takoj umiti, kajne? s tem mislim na to, da če ga ma tip v ritki, ga ne sme dat nazaj v vagino.

dobro jutro

To pa obvezno!!! Pa tip naj uporablja kondom, ker bo sicer dobil dokaj veliko mero gljivic, ki jih bo neopazno prenesel nate!

Ce je debelo crevo kolikor toliko prazno, ne… Sicer pa se nima kam drugam zaletavati…

… tisti, ki so bolj v tej stvari, ne izvajajo zastonj klistiranja (ki je v bistvu potem ze del predigre) pred analnim sexom… 🙂

po tej izjavi me je kar malo…zaščemelo

hihi, ta glavno pa sledi, ko ji dam potem francoski dolg poljub 😉

lahko bruham zdej?

Kako znate iz čist prijetnih stvari drek narest…ma to ni res !!!!

****************** Andreja, zavarovalni zastopnik 051-399-125

Mirne duše. Ti pa res ne znaš uživat…

Neumna vprašanja in še bolj neumni odogovori! Če te tišči srat pred seksom greš prej, če te pa pol prtisne greš pa pol, če te pa sploh ne pol pa ne greš. V čem je zdaj tu problem. A hodite srat na ukaz ali ob določeni uri? To s klistiranjem se mi zdi pa bedarija. Sem dobila klistir pred porodom pa ni blo nič fajn, kolikor se pač spomnim.

točno tako enostavno, kot si napisala.

eh… po mojem gledaš čist preveč filmov … oz. jih vsaj preveč resno jemlješ…

ali pa govoriš iz izkušenj? Namreč… klistiranje ni tako enostavno, kot je zgoraj nekdo napisal, da greš na wc, pa gre ven pa adijo. Ker ne gre vse takoj ven, ampak je treba it ponavadi večkrat na wc, kar pa postane malo moteče, pravzaprav za oba.

Razen tega pa je klistiranje stvar, ki je ni za prakticirat prevečkrat, ker se uniči oz. poškoduje črevesna flora. (Vir: Tristan Taormino, sicer mojstrica klistiranja, analnega seksa, analnega fistinga, ipd; Hustlerjev Taboo je pred par leti imel njene obsežne članke)

Mm moram te zelo pohvaliti za koristne nasvete in mnenja o sexu.Analno prakticirava oba in zelo uživava v tem skupaj s partnerko.Pa higiena na višku in stvar postane užitek.

Ni pa več užitek, če imaš predebelo spodnjo glavo…

no ja…. anus se lahko zelo razširi, le sproščenost je pomembna, pa previdnost in počasnost..

glede na to, da se eni grejo analni fisting…

New Report

Close