Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Anala:)

Anala:)

he he eh… hvala… vem, da je užitek, čeprav že dolgo nisem prakticiral… Bom moral spet malo :))))

Phja, fisting je pa neki druzga. Ampak za navadne občane je največji problem glava. Ko je glava enkrat notri, potem ni več težav. Podobno kot pri razdevičenju.

Poiskusi sama pa boš ugotovila.Prej moraš opraviti veliko potrebo,če ne je lahko trk med udom in počivajočo vsebino v riti.

Hahahahahahha. 😉

Hm…
Jaz si pa običajno prej izperem danko… Ne popoln klistir!
Zelo lahko je, če se s tuša odvije prho in sam cev nastavi… Topla voda in NE PREVEČ!!! Ker, če voda “pobegne” v črevo, pol je pa kr sr…..
Ampak to nardim sam takrat, ko sem tooolk razkurjena, da bi tut analno… čeprav… me kljub temu dostkrat mine… pa boli (((

Za velike in male užitke - trdi tički in vroče mucke ;)

kakšne kreme nič ne pomagajo? Ženske, ki se pri tem sprostijo, pravijo da fuuuuul paše. No, res pa je, da mojo tudi boli, s kakim prstom še gre, jo ful vzburja, to je pa tud vse.

men se ne zdi sam problem da malce boli,sj prov sede ampak tist obcutek da ko ga bo dau vn ,bo dal se kaj drugega vn in sori men je to tok grozn filing da bo se kej druzga prslo da rajs ne prakticiram tega,nocm se mu zagabit

Meni je rekla, da ima občutek kadar jo nabijam, kot bi bila na klistirju. In jo je to precej “podžigalo”. Sva pa res tudi imela velike probleme z “vzstavljanjem” glave, ker moja “glava” pač ni nevem kako majhna… 😉

ja… to je pač riziko, seveda. Ampak, po mojem se mu zaradi tega ne bi zagabila, pa malo se da zadržat tudi… če ne dlje, pa vsaj do wc-ja :)))

kren napisal:

> Ko meni pride v njej, jo poližem jaz…

DOBER TEK

New Report

Close