Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Analina je rodila!!!!

Analina je rodila!!!!

Kaj hočemo! Kdor čaka – dočaka! ;o))) Sedaj pa hitro na sukcijo!!! ;o)))))))

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

Bravo, Analina!!! Upam, da je šlo hitro in, da uživate v crkljanju…

:)))
:)))
:)))

Čestitke seveda vsem štirim.

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Do junija počakaj, da bo tudi četrta ribica…

:)))
:)))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Lahko je tudi kaj drugega, samo Tara naj bo!

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

Pa od koga drugega je tudi lahko :-))))

Bo, bo…… le čakaj name kot jaz nate……. ;o)))))))))))

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

Huuuraaa, čestitamo tudi mi!
Lp, Mateja

Čestitke celi družinici in obilo veselja z novo članico družinice.

Lp,Kristi*

**************************************** Prijatelji ne živijo samo v harmoniji, kot pravijo nekateri, temveč v melodiji. (Henry David Thoreau)

Bravo, mala Tara, v fajn družino si se rodila, bravo Analina in Analinčki sploh! Čestitke, Delfina

Čestitke!

Najlepša novica tega dneva;-)))))

Čestitke celi družini!

Mateja

mateja

Vse naj, naj vam želim! Veliko crkljanja in veselja!

HURA!

Čestitke!!!
Si je pa izbrala res lep dan, za začetek svojega življenja. Naj ji celo življenje sije sonce.

Maja

Čestitke!!!

Čestitke mamici, atiju in bratcu!
Dobrodošla, mala Tara – naj ti bo nadaljna pot posuta z lepimi trenutki, veliko ljubezni in ljudmi, ki te bodo imeli radi.

**************************************************************** The old dreams were good dreams; they didn't work out, but glad I had them. (Robert Kincaid v Najinih mostovih)

Naj mali Tari sonček sije vse življenje, naj s svojim smehom in lumparijami razveseljuje svoje starše in velikega bratca!

Iskrene čestitke vsem Analinčkom tudi od mene!

Janka

Iskrene čestitke tudi z moje strani .

mamiR

Cestitke tudi od nas 4

LP

Manca1

čestitke še od mene :))))

čimveč spanja in crkljanja želim vsem štirim :))

Hvala Pu, sozice kar same tečejo……

Lep pozdrav vsem!

Šele danes sem uspela prebrati vse vaše čudovite želje. Priznam jočem s Taro v naročju, hvala, res hvala vsem. Za mana je res najlepša izkušnja v mojem življenju. Kljub največjemu strahu pred drugim poodom (pri prvem, ki je bil hiter in intenziven se ne spomnim nič lepega), je bilo ta nekaj najlepšega, za kar se imam zahvaliti babci Mileni. Rodila sem mirno, predihavajoč vsak popadek posebej, ob neizmerni podpori svojega moža in babce, nobenih umetnih popadkov, v treh urah. Tistega dne sva se z možem resnično naučila in doumela tisti sicer vele komercialni stavek pri neki bonbonieri, a za naju je postal resničnost….

Angelov ne moreš kupiti, lahko pa jih srečaš!!!!…zato še enkrat javna zahvala babci Mileni…..hvala v imenu Analinčkov…..

…in hvala vsem vam za prelepe želje….

lp
A.

Živjo!
Čudovito da si imela lepo porodno izkušnjo…tudi jaz sem jo in je verjetno čisto nekaj drugega da se spominjaš tako, kot pa če je porod malo manj prijeten…
Imejte se čimlepše, veliko cartanja želim!

lp
Pati

“Ker bila je prava lunca,
rodila se je punca.
Na puncah svet stoji,
saj punca je za fante tri.”

Bravooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!

.. če je izkušnja tako zelo lepa se res počutiš notranje izpolnjeno … ne vem kako bi drugače povedala … občutek pa je prekrasen 🙂

še enkrat dobrodošla Tara.. zelo lepo ime!

B.

New Report

Close